yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • oylar (5)
  • medya (2)

  1. ey süslüler bayıldım bu ürüne! Öncelikle belirteyim gel manikür konusunda çok çok da fazla bilgili değilim. Yani ne olduğunu biliyorum da dayanma süresini falan bilmiyorum. O açıdan ürününü kıyaslamıyorum.

  Instagramda (gbkz: ojelerfora)nın önerisiyle gratisten aldım. Tırnağa gerekli parlaklığı veriyor. Ve benim için en önemli kısmı sürdüm ve tam bir hafta oje hiç çıkmadı. Hani uçlarından hafif hafif çıkmaya başlar ya. O hiç yok! Belki daha da uzun dayanırdı ama bir haftanın sonunda ojemden sıkıldım ve çıkarttım. Öyle çıkarırken zorlanmıyorsunuz da. Normal ojeyi çıkarır gibi. İndirimsiz fiyatı 10 tl. Bu ürüne ben bu fiyatı layık görürüm. Normalde bir ojeye 5 tl'den fazla vermem ama buna veririm. Şidetle tavsiye ederim süslüler, hayat kurtarıcı bir ürün.

  22 haziran 2015 08:21

  2. bu benim aldığım ilk top coat dolayısıyla kıyas yapamıyorum. ama alalı 1-2 ay oldu ve yapısında bozulma gözlemledim. tırnağıma sürdüğümde asitlenmiş gibi bi görüntü alarak kuruyor. ve alttaki ojeyi de inceltip akıtıyor. dolayısıyla bir sonraki top coat'umun bu olmayacağı kesin.

  8 kasım 2015 15:59

  3. bayıldığım ve muhtemelen bundan sonra almaya devam edeceğim bir ürün kendisi. öncelikle benim de kullandığım ilk top coat bu oldu o yüzden diğer markalarla kıyas yapamıyorum ancak benim bu üründen beklentim sanki yeni sürmüşüm gibi ojelerimi parlak ve pürüssüz göstermesi ve mümkünse 2. gün itibariyle yaşadığım, ojelerin tırnak uçlarından dökülmesi durumunu geciktirmesiydi. bu beklentilerimi oldukça başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. aslında ben bu ürünü 3-4 ay önce almıştım ama üşenmekten daha yeni kullanabildim. yapısında herhangi bir bozulma yoktu.

  uygulama aşaması ürün jel formunda olduğu için biraz garibime gitti. başta şeffaf oje gibi olduğunu düşünerek çok az ürün aldım fırçama ama uygulamakta sıkıntı çektim çünkü çok çabuk dondu. daha sonra fırçaya bol bol alıp uyguladım. hem çok çabuk dondu hem de akabinde uyumama rağmen sabah tırnaklarımda yastık izi yoktu. şu an 3. gündeyim ve az önce manikür yapmışım gibi pasparlak görünüyor.

  fiyat-performans açısından da beni tatmin etti. biterse net alırım.

  31 mayıs 2016 18:46


  4. beğenerek kullandığım top coat. ojeyi parlak göstermesi ve dayanıklılığını uzatması dışında bu ürünün en sevdiğim yönü oje kurutucu görevi de görmesi. kuruma süresi gerçekten kısa ve akşamdan kullandığım halde yastık izi sorunu yaşamıyorum. yapısı biraz yoğun. kullandıktan bir süre sonra sakızlanma yapıyor maalesef. yalnız sakızlanmış halini uyguladığımda bile performansı fena değildi.

  18 temmuz 2016 17:36

  5. Su gibi olan top coat lardan gına geldiği için tek tek şişeleri mıncıklayarak en yoğun olanını seçmeye çalışırken janjanlı paketiyle dikkatimi çeken top coat.

  Rossmann dan 9 lira gibi bir fiyata satın aldım. UV lamba kullanmadan jel oje etkisi yaratabileceğini idda ediyor.

  Etkilerine gelirsek;

  3 gün önce sürdüğüm ojeler hala sapasağlam. Normal şartlarda şansım varsa 2.günün ortalarında soyulma başlamış olurdu.

  Bir diğer güzel yanı da tırnaklarım jelibon gibi görünüyor. Ojeyi ne kadar özensiz sürsem de top coat kuruduktan sonra dümdüz ve pasparlak oluveriyor.

  Vaadini kesinlikle yerine getirdiğini düşünüyorum. Görsel ekliyorum.

  22 aralık 2016 17:17

  6. Sanırım sadece benim beğenmediğim top coat. Ojemi sürdükten sonraki gün ojem soyuluyor (gizlinot: evet gerçekten soyuluyor) üzgünüm essence :(

  22 aralık 2016 20:22

  7. Ojemi olduğundan on kat parlak gösteriyor ben çok memnunum.

  22 aralık 2016 23:25


  8. Nasıl kullanılıcağını bilmeden oje tam kurumadan sürüp gereksiz ürün diye kenarı koyduğum, taktiği öğrenince onsuz oje kullanamadığım bir ürün oldu. Oje hiçbir şekilde çizilmiyor fakat tek sorunu telefonlardaki koruyucu jelatinler gibi kenarından tutunca tüm ojeyle birlikte soyuluyor.

  19 şubat 2018 19:18

  9. Önceden bu ürüne benzer olarak flormar'ın up to 7 days top coat'ını kullanıyordum. Ama o aşırı kalın yapılıydı, düzgün sürülmüyordu, alttaki ojemi bozuyordu ve kısa zamanda soyularak çıkıyordu. Essence'nin bu ojesini umutsuzca aldım ama çok memnun kaldım. Sürülürken çaba harcamadan düzgün sürülüyor, fırça izi yapmıyor, alttaki ojeyi bozmuyor hatta alttaki oje bozuksa onu da toparlıyor. Parlak jel gibi görünüm veriyor, pürüzsüz duruyor. Şişesinde zamanla sakızlanma yapmadı, flormar yapmıştı. Kalıcılığı 1 haftaya çıkardı ki benim tırnağımda hiç bir oje 3-4 günden fazla durmazdı iki katına çıkardı diyebilirim. Kısacası çok memnunum bu top coattan ve başka denemeyi düşünmeden bununla yoluma devam edeceğim.

  11 şubat 2019 22:41

  10. Oje sürdükten hemen sonra uyguluyorum.Ojemin görüntüsünü daha parlak yapıyor.Ama bir kenarından tutunca diğerinden tüm ojeyi sokup atıyor.Sanırım bu tek kötü özelliği.

  12 şubat 2019 21:11