yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (3)

  1. Bir blog sahibinin yazısında, pembe-nude tonlu bir dudak kalemi için hayatımın dudak kalemi yorumunu gördüğümden beri Esterel kozmetik satan yer aradım durdum. Markanın bence kendilerinin de var olduğunu unuttuğu bir web siteleri de var ama oradan ürün satış noktaları gibi bir bilgiye ulaşamadım. Facebook sayfaları aktif görünüyor yalnız..Ürünlerinin Almanya'da üretildiği bilgisine ulaştım. Waterproof göz, dudak kalemi, eyelıner, kaş kalemi gibi ürünleri var benim araştırdığım kadarıyla ama satış ağı çok dar olsa gerek ben şimdiye kadar iki küçük parfümeride gördüm. Dudak kalemini bulduğum yerde göz kalemi, göz kalemini bulduğum yerde dudak kalemi yoktu örneğin. Benim öncelikli olarak aradığım 543 no'lu dudak kalemi ise çok güzel. Yazısını gördüğüm blog sahibi çok açık renkli dolayısıyla dudak rengi de açık ama benim esmere dönük buğday tenimde de hiç kötü durmadı. Sadece dıştan çerçevelediğimde dudağımı hacimli gösteriyor. Açık renk çerçeve elbette bir miktar hacimli gösterir fakat bu essence ın the nude, flormar 201, emily 211 dudak kalemlerinden çok daha doğal gözüküyor. Açık renk dudaklara sahip olanlarda eminim daha doğal gözükecektir. Ve evet waterproof özelliği doğru, tek sorun bulabilmek

  11 eylül 2015 15:14 11 eylül 2015 15:15

  2. nereye saklandıysan hadi çık artık! dediğim marka :(

  11 kasım 2015 13:08

  3. Kızıl-kahve göz kalemi ararken keşfettiğim kozmetik firması. İnternet sitesinde harika renkli göz ve dudak kalemleri var. Fakat bulmak mümkün değil. Hiçbir kozmetikçide satıldığını görmedim. Ben de firmaya mail gönderip bilgi istedim. Drugstore mağazalarda neden satılmadığını sordum. Bana gelen cevapta fiyat politikası yüzünden anlaşamadıklarını ancak ikamet ettiğim yeri gönderirsem yardımcı olacaklarını söylediler. İlgilerine şaşırdım açıkcası. Şimdi tekrar cevap bekliyorum. Kadıköy bağdat caddesi civarı hangi kozmetikçilerde satıldığını öğreneceğim. Buraya da yazacağım.

  Benim beğendiğim kızıl kahve göz kalemi 183 numara... Swatchlarında bayıldım ayrıca birçok göz kalemi rengine bayıldım. Dudak kalemleri ilgimi çekmedi çünkü yeterince mevcut üstelik pek kullanmıyorum. Yalnız renklerini inceledim çok güzeldi.

  16 ocak 2016 20:35 ed.25 ocak 2016 09:20


  4. Süslüler esterel göz ve dudak kalemleri ile ilgili düşüncelerimi (no:208768) no'lu girdimde anlatmıştım.Mail trafiğinde bir karışıklık olmuş neyse sonunda listeyi gönderdiler.Çok alakadar oldular bayağı açık adres yazmışlar.Ben esterel'e kadıköy civarı satış noktalarını sormuştum işte gelen liste:

  -Çevtek parfümeri(altıyoldan rıhtıma inerken sağdan akbank'ın yanında ki yoldan içeri)

  -nice parfümeri(körler sokak.no::4)

  -selen parfümeri(balıkçılar çarşısından yukarı çıkarken)

  -tılsım parfümeri(bahariye'nin sonunda)

  Evet liste bu şekilde.Kadıköye yolu düşen süslüler ya da oturanlar buralardan temin edebilir.Şahsen ben kızıl kahve göz kalemini bulduğum da yedeklemeyi düşünüyorum:d..Ayrıca bu yıl içersinde online satışa geçeceklermiş,bilginize..

  8 şubat 2016 21:24

  5. Şu an elimin üzerinde lacivert göz kalemi var. Çok çok yumuşak. Bayildim yağ gibi kaymasina. Ama daha denemedim gözümde. Bana bir etkinlikte hediye edildiği için nerde satilir, fiyati nedir bilmiyorum. Elimin üzerinde kolayca dagildi.

  8 şubat 2016 21:36

  6. yıllar önce annem kullandığı için deneme fırsatı bulduğum daha çok dudak ve göz kalemleriyle meşhur olup, ürünlerinin üzerinde made in germany ibaresi bulunan şimdilerin kayıp markası. makyaj yapmaya bu markanın koyu gri bir göz kalemiyle başlamıştım böyle de nostaljiktir benim için.

  8 şubat 2016 23:24

  7. kızlar bu markanın bir siyah göz kalemi var ki ne akıyor ne bulaşıyor ne siliniyor. temizlemezseniz öylece kalıyor. hollywood makyajı için gözün üst içine kalem çekerler ya bununla asla akmıyor oradan. 5 lira falandı fiyatı. öğrenciyken elimden düşürmezdim. lakin içeriğini bilemiyorum.

  11 haziran 2016 12:29


  8. Bende bu markanın 521 numaralı kahverengi dudak kalemi var. Bazen koyu renk rujlarım için dudağımı çerçevelemek için kullanıyorum bazen de sadece ruj gibi bunu sürüyorum. Sürümü kolay ve dudakta kalıcılığı orta düzeyde. Kalemi ve rengini görsele ekledim.

  11 haziran 2016 12:47 11 haziran 2016 12:55

  9. 501 numaralı dudak kalemi benim ilk makyaj malzemelerimden birisiydi yıllar yıllar önce.

  ta o yıllarda waterproof liplinerdı kendisi ruj gibi kullanırdım.

  rengini sormayan kalmazdı, ne yesem ne içsem de çıkmazdı.

  ilginç olan hala duruyor olması ve yapısında en ufak bir bozulma yok.

  görsellere ekliyorum.

  17 eylül 2016 21:16

  10. Biraz önce 169 numaralı morumsu bordomsu bir göz kalemini aldım. Bi heves eve geldim denedim ve resmen hüsran. Kuru boya kalemiyle makyaj yapmayı denesem bundan daha başarılı olur herhalde. Semsert, kupkuru. Burdaki yorumları görünce çok şaşırdım aldığım ürün mü problemli acaba

  26 şubat 2019 20:55 26 şubat 2019 21:00