4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (40)
  • oylar ()
  • medya (1)

40. çok çok beğendiğim bir üründü, daha önce bir girdimde anlatmıştım fakat bana deri altında pütür pütür duran sivilceler yaptı. o kadar severek ve uzun süredir kullanıyorum ki hiç buna bağlamamıştım, acaba mı dedim bıraktım ve cildim toparlanmaya başladı, elveda sevgili farmasi cc krem...

14 eylül 16:18

1

39. Maske gibi duruyor açık rengi bile koyu yüzümde çok ağırlık yaptı hiç beğenmedim . 

27 ağustos 21:59

5

38. Kızlar tekrar merhaba! Dün trendyoldan 20 lira gibi bir fiyata aldım bu kremi ve ertesi gün akşam elimdeydi. Şu an ilk kez sürdüm ve sonuç İNANILMAZ! Fiyat performans olarak derecelendiremiyorum bile. O kadar güzel bir kapatıcılığı var ki anında cilt tonumu kendi doğal rengimde eşitledi mat bir görüntüsü var yağlı ciltler için süper bir tercih. Diğer bu fiyatta olan ürünlerle kıyasladığımda açık ara en iyisi. Bu kadar doğal duran bu kadar güzel eşitleyen kapatan başka bir cc daha görmedim üstelik spf 25 koruması da var. Çizgilerime dolmadı pürüzleri belirginleştirmedi içindeki yağlar sayesinde alta krem ya da baz uygulamadan bile gayet yumuşak bir uygulama sağlıyor. Umarım sivilce yapmaz tek korkum o karma bir cildim var. Eğer yaparsa bu yazıyı tekrar güncelleyip sizi bilgilendireceğim :)

Edit: zamlardan sonra fiyatı 27 lira olmuş bende sivilce yapmadı 

18 temmuz 21:22 31 ağustos 14:24


37. Günlük olarak çok severek kullandığım bir cc krem. Kapatıcılığı cc kremlere göre daha yüksek ama kesinlikle ağırlık yapmıyor. Ve kokusunun çok güzel olması da bir artı daha katıyor ürüne.

18 temmuz 15:41

36. ne zaman sürsem alnım ve yanaklarımda sivilce çıkıyor. benim için günü kurtaran bi üründü ama maalesef artık çöpteki yerini aldı

16 temmuz 13:19

35. burada okuyup ışıl ışıl olmak için aldım. ama yok arkadaşlar ben hiç bir cc kremde bu kadar yapay bu kadar ciltle bütünleşmediğini görmedim. Bide oksitleniyor 1-2 saat sonra yüzüm başka boynum başka kişiliğe bürünüyor resmen. bitirmek için başka fondötenlerle cc kremlerle karıştıracağım.

5 temmuz 17:28

34. Fondöten kullanmadığımdan kurtarıcı bi ürün oldu benim için. Keşfettiğimden beri yüz tonumu eşitlemek ve lekelerimi kapatmak adına fondöten niyetine kullanıyorum.Sivilcelenme de yapmadı. Fiyatı da gayet uygun.

3 temmuz 19:23


33. Yapısı çok ıslak, ay parçası gibi parlatıyor beni. Pek bi kapatıcılığını da göremedim. Keşke almasaydım diye düşünüyorum :(

18 haziran 18:26

4

32. sürdüğümde kendimi hiç mutlu hissetmediğim bir ürün oldu. light to medium rengini aldım, çok koyu kalıyor, zaten bekledikçe de oksitleniyor. koyu kalmasının yanında pembe alt tonlu olduğu için koyulaştıkça tüp patlamış gibi oluyorum. kokusuna hiç alışamadım, rahatsız edici kimyasal kokusu yok ama parfüm kokusu olması da hoş değil. sürdükten sonra o kadar ıslak kalıyor ki, sabitlemezsem asla memnun olmuyorum. yazın fondöten sürmem diye almıştım ama şimdilik kenarda bekliyor.

18 haziran 04:05

31. ne zaman bu urunu kullansam yuzum pespembe oldu :( 

9 haziran 14:55