4.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • oylar (6)
  • medya (1)
4

21. sürdüğümde kendimi hiç mutlu hissetmediğim bir ürün oldu. light to medium rengini aldım, çok koyu kalıyor, zaten bekledikçe de oksitleniyor. koyu kalmasının yanında pembe alt tonlu olduğu için koyulaştıkça tüp patlamış gibi oluyorum. kokusuna hiç alışamadım, rahatsız edici kimyasal kokusu yok ama parfüm kokusu olması da hoş değil. sürdükten sonra o kadar ıslak kalıyor ki, sabitlemezsem asla memnun olmuyorum. yazın fondöten sürmem diye almıştım ama şimdilik kenarda bekliyor.

18 haziran 04:05

20. Ten ürünleri hakkında deneyimli değilim. Bu cc kremi kuzenimde beğenerek edinmiştim, o kullandığında cildi pürüzsüz görünüyordu. Ben de cildime oturmasından, renk eşitlemesinden memnunum ama light rengi koyu kalıyor malesef. Ve sürdükten sonra da koyulaşmaya devam ediyor.

9 haziran 13:30 9 haziran 13:36

5

19. Light to medium rengini edindim. Daha önce physcians formula ve cosmedinkini kullanmıştım. Bu kadar hafif, yüzde hissedilmeyen, kurulukları belli etmeyen, aynı zamanda da bir cc kreme göre iyi bir örtücülüğe sahip bir ürünle karşılaşacağımı gerçekten düşünmemiştim. Hemde ötekilere göre daha ucuz. Sadece rengi bana bir tık koyu geldi, ancak bana bütün cc ve bb kremler light olmasına rağmen koyu geliyor. Cildimle çok güzel bütünleştiği için onu görmezden geliyorum ve çok memnunum. Oksitlenmemesi de + bir özelliği.

23 mayıs 17:16


18. Normalde açık buğday tenliyim.Hassas bir cildim var.Bu ürünü herkes sevmiş ama ben farmasi danışmanı olmama rağmen bu üründen nefret ettim.Rengi yüzümde o kadar koyu kaldı ki tüp patlamış gibi oldu yüzümde.O yüzden hiç memnun kalmadım.Ben flormar cc krem yeşilllisi ile yoluma devam ediyorum.

7 mayıs 12:47

17. Medium to dark rengi bana tam olan cc krem. İlk cc kremim olduğu için karşılaştırma yapamayacağım ama denediğim kadar anlatmam gerekirse sürdükten bir süre sonra ciltle bütünleşiyor ve pütür pütür görüntü oluşturmuyor. Aşırı kapatıcılığı yok zaten yapısı bana baya ince geldi. Çok az miktardaki ürünü tüm yüzüm ve boynuma yetiyor. Uzun vadeli kullanımda sivilce vs yapar mı bilmiyorum ama ilk gözlemlerim bu şekilde. Genellikle hiçbir şey kullanmadan elimle sürüyorum, nemli süngerle de sürmeyi deneyebilirim. Bu arada irrite edici kokusu yok spf 25 olması lazım.

24 nisan 21:46

16. Bir tek bende mi sivilce yaptı bu ürün? Son iki haftadır sivilceler aldı başını gitti. Deri altından sadece baş verenler, beyaz irinli olanlar her taraftan pörtledi. Cilt bakımında değiştirdiğim iki şey vardı. Biri bu, diğeri de loreal nem terapisi. Loreal’ı bir iki gündür sürmüyordum, geriye bu kaldı. 

Onun dışında, rengi bana az biraz koyu geldi. Hani bana bile az biraz daha açık olsaydı rengi dedirtiyorsa, çok açık tenlilere uymayabilir. Nemli süngerle uygulandığında ciltle daha güzel bütünleşiyor. Elimle uyguladığımda biraz cakey kalmıştı. 

Sivilce yapmasaydı aslında şu mevsimde spf 25 içermesiyle ve hafif yapısıyla çok iyi bir üründü. 

Tanım yapmak gerekirse farmasi markasının sivilce de yapabilen cc kremi. 

17 nisan 22:14

15. Ciddi anlamda beni şok etti primer veya pudrayla destekleyip kalıcılığını artırmamama rağmen cildimi sardı,oturdu ve pürüzleri,gözenekleri blurladı,kapatıcılığı ise çoğu fondötenden yüksek ayrıca yaşlı yorgun göstermedi. Ama bu ağız kenarındaki çizgilere doluyor onda netiz. Bir de rengi uzaktan bakınca çok sağlıklı uyuşuyo gibi ama yakından koyu ve turuncumsu. Yine de gideri var,kısa cok dısarda kalmayacağım günlerde yüksek fiyatlı fondötenlerimi harcamaktansa bunu kullanırım iş görüyor

17 nisan 14:41


14. CC kremlerin IT cosmetics’in ki haric kapatiligini yeter like bulmuyorum.Bu da onlardan biri.Eger bir cilt urunu uygulayacaksam o da fondotendir der hizla uzaklasirim.

9 mart 07:53

13. uzun zamandır denemek istediğim ama önyargılı olduğum farmasiden aldığım ilk ürünlerden biri oldu. bb kremiyle cc kremi arasında kaldım ama yorumlara bakarak cc kreminin uygun olacağını düşündüm ve çok sevdim. henüz iki kere kullandım, sivilce vs. yapmadı yaparsa editlerim. cildim kuru karma, iyi nemlendirerek sürdüğümde. hiçbir şekilde pul pul görüntü vermemesi, kapatıcılığının oldukça iyi olması ama buna rağmen ağırlık yapmaması, gözenek görünümümü azaltması gibi etikileriyle oldukça hoşuma gitti. pembe alt tonlu süslülerin seveceğini sanmıyorum oldukça sarı bir ürün, ilk sürdüğümde light to medium rengini almış olmama rağmen ay çok mu koyu dedim ki bembeyaz değilim buğday tenliyim ama sonrasında oturdu yüzüme renkle ilgili bir sorun yaşamadım, tavsiye ederim

4 şubat 15:24

12. Çooook önceden kullanıp memnun kalmıştım şimdi ihtiyacım varken tekrar aldım, sonuç facia. Kesinlikle yapısı aynı değil ve üzülerek söylüyorum ki oksitleniyor.

4 şubat 14:59