yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  5.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar (2)
  • medya (0)
  5

  5. kullandığım en iyi göz kalemi. asla akmıyor elinizle gözünüzü ovuştursanız bile yerinden oynamıyor sürümü çok iyi ve kolay, yumuşacık bir kalem. maybelline'in tattoo göz kaleminden daha başarılı buldum ben. bir göz kalemi için indirimli fiyatının 100 tl olması kötü sadece. bende siyah olanı var diğer renkleri de güzel özellikle very berry rengi çok hoş ama renkli kalem kullanmadığım için almadım. 

  15 eylül 22:46

  4. birkaç rengini severek kullandığım göz kalemi. Bende "Glizy brown, very berry, pink star, dusty plum ve orange pop" renkleri var. özellikle pink star gözümdeyken çok sorulan bir renk oldu ki ikinci defa aldım. Kalıcılığı ise şimdiye kadar kullandıklarım içinde en iyisi diyebilirim. göz kapağıma far bazı sürmeden makyaj yapamam normalde, yağlı bir cildim var. bu kalemler sürdüğüm gibi kalıyor gözümde.

  21 temmuz 19:02

  5

  3. Kirpiklerim seyrek ve açık renkli olduğu için üst göz kapağının iç kısmına kalem sürüyorum. Şu zamana kadar missha ultra powerproof serisini bir de the saem markasının bir kalemini beğendim. Harici hep alt göz kapağına bulaşıyordu, sürdüğüm kalem. Bu ürün gerçekten başarılı, hızlı sabitleniyor. Akma vs sorunu olmuyor. Siyahı ve kahvesi var bende diğer renklerini de alırım. F/p açısından başarılı. Flormar sık indirim yapıyor, tanesini 65'e almıştım. 

  26 mayıs 13:54


  2. hayatımın göz kalemi...

  kesinlikle abartmıyorum onlarca kalem denedim bu yaşıma kadar hiçbiri bu performansı veremedi

  yağlı göz kapaklarına ve alerjik göze sahip şahsımın göz içinden akmamış kalemdir

  bakın eyeliner demiyorum,alt kirpik çizgisi demiyorum,kalem göz içinden akmıyor :)

  sizler belki kuru göz çevresine sahip yada alerjik olmayan gözlere sahipsinizdir ve bu deneyimi başka kalemlerle yaşamışsınızdır

  ben ilk kez yaşıyorum o yüzden ne kadar methiyeler dizsem azdır

  şimdilik sadece siyah rengine sahibim ama kahverengisini de ilk fırsatta edinicem

  teşekkürler flormar ailesi aynı başarıyı concealer konusunda da bekliyorum

  23 ocak 17:59

  1. ukte sahibi: (yazar: kuzeylong)

  yazın seriye sonradan eklenen 09 pink star ve 11 purple blaze renkleri aracılığıyla tanıştığım, özellikle sağ göz kapağında hafif düşüklük olan ve aşırı yağlanma sebebiyle likit eyelinerlarla maalesef silinme, akma sorunu yaşayan şahsımın çok memnun kaldığı göz kalemi serisidir.(gizlinot: uzun cümleden dolayı özürler skdjks)

  her iki renge de aşık oldum. 09, her ne kadar isminde "pink" geçse de belli belirsiz pembe ışıltıları olan bir bakır rengi aslında. clean girl konseptli makyajlarda göze belli belirsiz eyeliner görüntüsü vermek için ideal çünkü siyah ya da kahve kadar belirgin durmuyor. öte yandan kalıcılığı özellikle o kadar dramatik olmayan bir tona göre gayet başarılı. bu arada gözümde bu varken gratis'e gittiğimde bu kalemi bir çalışanın satın almasını sağladım. satış danışmanı olsaymışım süksem olurmuş.(gizlinot: swh)

  11 purple blaze ise çok canlı bir tonu olmayan fakat uygun tonda makyajlarla uyum yakalanınca patlayan koyu ve soğuk bir mor diyebiliriz. kalıcılığından ayrıca bahsetmeye gerek görmüyorum. bu, aslında benim aldığım ilk renkti. mora bayılırım fakat 09 kendisinin pabucunu biraz dama attı diyebilirim. yine 09 gibi hafif ışıltılı yapıya sahip.

  gelelim en az heyecan verici fakat en kullanışlı olan, ikisinin peşinden aldığım renge: 02 walnut. ben bunun zaten övüldüğüne rastgelmiştim. öte yandan geçmişte kalemlerle de çok iyi anlaşmadığımdan mesafeli durmuştum. şu an buna da bayılıyorum. bitter çikolata kahvesi ve mat yapıda.

  kalemlerin pigmentasyonları gayet başarılı. buna rağmen iki kez üst üste uygulama yapınca bunun kalıcılığa da olumlu yönde katkısı olduğunu gözlemledim. bu kalem gözümdeyken alerjik bir yanmayla da karşı karşıya kaldım, ağladım da. pigmenti dağılmış fakat sürdüğüm yerde yine de buğusu kalmıştı. ki normalde en azından göz kapağı katımdan ben daha nefes alıp verirken silinmesi lazım. istemdışı olarak çok fazla sınava tabi tuttuğum bir ürün oldu kısacası. 10 dusty plum, 12 blue dream ve 08 orange pop renklerini de merak etmekteyim efendim.

  fiyat bilgisi de önemli elbette. bu noktada şöyle bir saçmalık var: ben bu kalemi gratis'ten 50 ₺'ye satın aldığımı gayet iyi hatırlıyorum. güya indirimliydi. şu an sözüm ona asıl fiyatı olan 110 ₺ üzerinden indirimli olarak 65 ₺'ye satılıyor. ağustosta falan almış olmam lazım, bu kadar hızlı zamlanmasını herhangi bir mantığa oturtup açıklayamıyorum. evet, çok iyi bir ürün, hakikaten çok iyi ama bu ne saçmalık? neyse, günlük ekonomi eleştirimiz bu kadardır arkadaşlar, sağlıcakla kalın ve kullanırsanız deneyimlerinizi paylaşın lütfen, merak ederim.

  10 ekim 2022 15:27