3.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (6)
  • medya (3)

1. Icinde sim ve kucuk pullar bulunan seffaf oje serisi.

Benim elimde black diamonds var. Sevdim aslinda, simli seylerden pek hazzetmesem de tek tirnaga uygulayarak degisik bir goruntu elde edilebilir. Gec kuruyor ve cikarmasi acayip zor.

Durusu (link: http://www.suslusozluk.net/g/flormar-glitter-oje/11298/ soyle) ve (link: http://www.suslusozluk.net/g/flormar-glitter-oje/11296/ soyle) (link: http://www.suslusozluk.net/g/flormar-glitter-oje/11297/ bi de boyle)

2 kasım 2015 22:45 2 kasım 2015 22:49

2. golden orchid rengine bayılıyorum

30 nisan 2016 20:17

3. Flormar benim aldığım ilk ojenin markası. Artık farklı sebeplerden çok fazla tercih etmesem de simli ojelerini çok başarılı buluyorum. 14 numara holographic silver var şu an elimde ve pırıltılı makyaj sevenler için harika bir ürün bana kalırsa.

20 mayıs 2016 14:34


4. holographic silver rengiyle aşk yaşadığım oje. (bkz: antidepresan etkisi gösteren şeyler)

4 nisan 2017 23:25

5. Holographic silver rengi ile güneşe çıkıldığı anda göz kamaştıran oje serisi

1 şubat 14:57

2

6. bende bu ojelerden gl09 var. renkli bir oje üzerine değil de saydam bir oje üzerine sürdüm. 

öncelikle görüntüsü çok güzel. soyulma derdi olmadığı için yenileme ihtiyacı olmuyor. 3-4 gün hatta değiştirmek istemezeeniz daha uzun süre tırnağınızda bozulmadan, düzgün bir şekild kalıyor. 

ancak iş silmeye geldiğinde resmen sürdüğüme pişman oldum. asetonla sildiğimde altındaki saydam oje ve hatta pulların rengi bile çıktı ama pullar çıkmadı. 

elimi belki yumuşar diye ılık-sıcak suda 10-15 dakika bekletip tekrar silmeye çalıştığımda yeniden başarısız oldum.

törpünün ucuyla çıkarmaya çalıştığımda tırnağımın üst tabakası zedeleniyor gibi oldu. en son son çare dişimle çıkarmak zorunda kaldım. 

duruşu çok güzel ama nasıl çıkaracağımı bulamadım. ve bulamadığım sürece de süreceğimi sanmıyorum. bir oje çıkarmak bu kadar zor olmamalı

1 kasım 12:29

7. bu serinin gl01 ve gl11 renklerini aldım. tırnaklarımda renkli bir oje istemediğim ama hafif parlak ve sade bir duruş istediğim zamanlarda sürerim demiştim bana istediğim etkiyi verdi diyebilirim. glitterlı bir oje nasıl sade durabilir denebilir ama sanırım dedelerim hep ismail abiymiş :D ama gerçekten özellikle gl01 olan büyük glitterlı gibi gözükse de tırnağa çok az sayıda geliyor, üstüne gl11 sürüp biraz daha farklı ışıltı katıyorum. çıkarması imkansız gibi gelenler için ben altına yine flormarın nemlendirici etkili base coat unu sürüyorum böylece çıkarırıken hiç sorun olmuyor. daha önceleri bu tarz ojeleri çıkarmak benim içinde işkenceydi. daha çok glittera sahip olan ojelerimin altına henüz denemedim ama onlarda kolay çıkarsa bundan sonra base coatsuz bu tarz oje sürmem.

1 kasım 12:46


8. bu ojenin gl11 numaralısı bende var. yapıları çok iyi uçlarından çıkmadan günlerce kalıyor. çıkartma işi her glitter oje de olduğu gibi sıkıntılı. 

glitter ojeleri çıkartırken izlenebilecek bir formül var onunla çok kolay çıkıyor. öncelikle pamuğa asetonu döküp tırnağınızın üstüne koyun. onun da üstüne aliminyum folyo ile parmağınızı kaplayın. 20 saniye tutunca direkt çıkıyor.

1 kasım 13:22

9. çok güzeller çok hoşlarr tek başlarına yada bazı ojelerimin üzerine sürüyorum lakin kızlar çıkmıyor :(( gerçekten çıkarmak için ayrı bir seramoni gerekli . Bu beni üzer :(

1 kasım 16:57

4

10. Tek tırnağa uygulandığında bence çok güzel duruyor, özellikle blackstar. Biraz geç kuruyorlar. Ama herhangi bir soyulma vs olmuyor, gayet dayanıklı. Hatta o kadar dayanıklı ki tırnaktan çıkarmak tam bir bela. Artısı olduğu kadar eksisi de var yani. Ama yine de hoş duruyorlar.

1 kasım 18:55