yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  1.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (21)
  • oylar (8)
  • medya (0)
  1

  21. Bir şişeyi bitirdim ve hiçbir olumlu etkisini göremedim. Genel anlamda bazlardan beklentilerimiz neler olabilir? Nemlendirme, gözenekleri kapatma, kalıcılığı arttırma, puruzsuzluk diye devam eder bu liste. Ama bu baz hiçbirini sağlamıyor. Resmen hiçbir etkisi yok.

  Elinizde denediginizde kadifemse bir his verdiği için pürüzsüzleştireceği yanılgısına düşebilirsiniz. Ama böyle bir etkisi de asla yok.

  Lüzumsuz, kötü kokan, sanıyorum ki içeriği de çok masum olmayan bir baz. Bir daha da bedava verseler kullanmam. Kesinlikle önermiyorum.

  1 şubat 2023 01:27

  1

  20. arkadaşlarım ve mağazada ki görevli kız çok övdüğü için almıştım fakat pişmanım. Ben yüzüm bu ürünü kusuyor. Ne zaman sürsem cildim terliyor ve sanki çok el kremi sürmüşüm de yedirememişim gibi oluyor. Kuru-karma ciltte iğrenç bir ürün. Parasına değdiğini düşünmüyorum.

  28 eylül 2019 09:37

  1

  19. Bu ürünü almak isteyenler varsa tavsiye etmiyorum , nedenleri ise şunlar. Birincisi yüzünüze sürdüğünüzde ilk başta kadifemsi bir etki yaratıyor ama oturunca yapış yapışlık hakim gösteriyor ve yüzünüz geriliyor. İkincisi baz olmasına rağmen gözenekleri daha çok belli ediyor , dolayısıyla bu ürün üzerine ten ürünlerinizi uyguladığınızda gözenek olan yerler gerçekten kötü görünüyor. Üçüncüsü evet pompalı ürün dolayısıyla rahat kullanım kolaylığı gibi görünse de çok çabuk pompası bozuluyor , ürünü ağzından açmak durumunda kalıyorsunuz ki bu da hijyen açısından uygun değil. Dördüncüsü de bu ürünü kullanmaya başladıktan sonra yüzüm inanılmaz derecede sivilce doldu. Belki benim cildimin o dönemdeki durumundandır dedim ama bu ürünü internette araştırınca çoğu kişi sivilce problemini yaşamış. Beşincisi de böyle bir ürüne gerçekten yüksek fiyat piçmiş olmaları. Almayı düşünüyorsanız tekrar gözden geçirin diyorum.

  27 eylül 2019 18:41


  3

  18. Yaklaşık 2-3 aydır kullandığım indirimdeyken 20 liraya aldığım flormarın makyaj bazı.

  Açıkçası ben kullanırken 'illuminating' etkisi gözlemlemedim veya daha önce hiç baz kullanmadığım için farkedememiş olabilirim ama ben daha aydınlık bir sonuç beklerdim.sürünce verdiği yumuşaklık çok güzel diğer yorumların aksine bende çizgilere dolma vs yapmadı.makyajımı gün sonuna kadar güzel tutuyor ancak belli bir süre sonra t bölgesinde bende de parlama yapıyor.indirimde diye şans vermiştim ama bitince tekrar almam sanırım.

  27 eylül 2019 11:51

  17. şuan Flormar'ın sitesinde %50 indirimle 20 liraya satılan baz.

  Normalde Goldenrose'un bazını kullanıyordum. İndirimde görünce bunu almak istedim. Umarım pişman olmam.

  7 aralık 2018 00:22

  1

  16. Kesinlikle hiçbir işe yaramayan makyaj bazı.Yapmayın etmeyin süslüler normal krem gibi bir ürüne 40 lira bayılmayın. Yemin ediyorum sırf bitsin de bir an önce atayım diye kullanıyorum zaten 3 te 2 si bitti az kaldı ayrıca project panimde yer alıyor o yüzden başka markaların bazını da alamıyorum.Fondötenin çizgilerini dolmasını engellemiyor ayrıca o kadar da yağlı bir cildim yokken bir süre sonra t bölgem ve burun üstüm hey merhaba ben parlıyorum diye bağırıyor. Kullandığım ürün hakkını veriyorsa acımam ama buna verdiğim paraya gerçekten acıdım be sözlük :(

  3 aralık 2017 03:53

  15. İndirimde alınabilecek bir baz bence kokusu biraz ağır evet ama ben severek kullanıyorum çünkü hep silikon tarzında bazlarım hiç losyon tarzında yok yani jel kıvamında. Ben geçen sene aldım yarısına geldi ama benim başlığı bozuk geldi her seferinde çıkarıyorum takıyorum falan. Instagramda da bir post görmüştüm çoğu kişinin öyleymiş. 

  3 aralık 2017 01:20 3 aralık 2017 01:22


  14. korkunç kokan baz.

  8 gün sonra gelen edit: cidden ışıl ışıl oluyor cilt ancak hala leş gibi kokuyor. kimyasal mı desem, bozuk salatalık mı desem.

  1 ay sonunda gelen edit: koku azaldı kapak açılıp kapanınca ya da ben alıştım emin değilim. Mat fondötenle karıştırıp sürünce gayet iyi duruyor. Tek başına sürünce de ışıl ışıl. İkinci kutuyu aldım indirimden 20 liraya. Normal sezonunda 40 lira verilmez. Karma ise cilt: daha çok kuru bölgeye odaklanılmalı. 

  2 aralık 2017 18:33 8 ocak 2018 20:27

  13. Güzel kokulu, cildi ferahlatan fakat pek de umduğumu bulamadigim bir urun. Belki benim cildimle alakalı olabilir ama sürdüğüm ve sürmesiyim makyajla arasında pek fark göremedim ben. Ve bana gore bereketsiz de.

  18 haziran 2017 15:39

  12. baz olarak o kadar da kötü bir baz olmadığını düşündüğüm fakat kokusunu ve yüzde yaptığı ağırlık hissinden dolayı pek hoşlanmadığım primer.fiyat performans açısından bakınca bu ayarda ve kalitede 30 ml bir baz olarak fiyatının bir miktar fazla olduğunu düşünüyorum.hatta wet n wild ile kıyasladığımda fiyatının fazla olduğunu söyleyebilirim.

  5 haziran 2017 19:36