yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • oylar (18)
  • medya (8)
  5

  1. 4 numarasına aşık olduğum ruj. Birde 9 numarasını aldım o da çok güzel durdu. Sürdükten sonra dudaklarınızı yapıştırmayın bırakın kurusunlar yoksa çizgi yaparmış. Diğer mat rujlardan farkı çizgilere dolmuyor ve katman yaratmıyor, yumuşacık ve hiç yokmuş hissine kapılıyorsunuz. Kalıcı ve  ince bir yapısı var. 

  Edit: Flormarın işçi direnişinden haberim olmadan bu gönderiyi yazdım, buradan bütün süslülerden özür diliyorum. Kimsenin hakkı yenmemeli. Kadınlar hor görülüp, ezilmemeli. Kadınlar her zaman güçlüdür ve en iyilerine layıktır. 

  1 mart 17:36 6 mart 08:37

  2. 3 numarasına sahip olduğum yapısı ve rengiyle gönlümü kazanmış ruj. Likit ruj maceram the balm markasıyla başladığından uzak duruyordum bu tür rujlardan. Her defasında yapış yapış his bırakan dudakta pul pul olup tazelemeye imkan vermeyen o rujları renkleri dünyanın en güzel rengi olsa dahi sevememiştim. Flormar'ın bu rujlarıysa gerçekten hafif, dökülme yapmıyor, yapış yapış asla değil. Üstelik rengi de bir harika. 4 numarasına da göz koydum, yarın alacağım sanırım.

  Not: Bu arada Flormar bu instagramda gördüğümüz dağıttığın kutu kutu ruj kampanyası hiç hoş değil. Vakit harcayıp tek tek deneyenlere sözüm yok ama "Aaa flormar ruj göndermiş bayıldımmm teşekkürler" yazısı için 16 tane ruj göndermek nedir? Bu kadar kolaysa bedavadan reklam yapmış oldum bir 16 tane de bana gönderin söz tek tek deneyip foto koyacağım:))) Denebunu kutularına birer tane bedava verseniz de herkes denese yapısını görse mesela daha iyi olmaz mı?

  5 mart 01:06

  3. Reklamlarını görür görmez aldığım lipstick. 5 numarasını edindim ben renk olarak gayet hoş. Ama lip tatoo denilmesi fazla iddialı olmuş bence. Aynı kalıcılık ve bulaştırmama konusunda muadil olan ve üzerine lip tatoo ibaresi bulunmayan lipstickler mevcut. Kadınlar günü indiriminden dolayı 25 tlye edindim. Denenebilir ama mükemmel denilemez.

  5 mart 10:47

  4. 11 numarasını alıp denedim. "kiss me more" denilecek kıvamda değil. dağılıyor ve asla kalıcılığı iyi değil. piyasaya "kiss me more" diye bi iddiayla çıkıyorsan hakkını vermelisin. nası kiss me more bu? daha sürünce kurusun diye bekliyorsun 20-25 dk. şaka mı bu? öperken de ceylan yemiş sırtlana dönüştürücek. dudağı kurutmuyor bi o yönü iyi. ona bakarsan velvet rujlardan alırım. nasılsa ikisi de kalıcı değil. cıks. sevmedim ve pişmanım. silk matte serisi çok daha iyi. pastel en iyisi aslında.. keşke kurutmasaydı. silk matteyi daha ince kıvamda olacak şekilde geliştirin bence. olmamış bu.

  bi de beğenenler var.. aynı ruju mu kullanmadık anlayamadım doğrusu.. bana kurutmayan ve kalıcı olan bi marka önerir misiniz?

  11 mart 13:34 11 mart 13:38

  5. 11 numarasını aldım. Öyle kiss me more’luk bi tarafı yok süreli yarım saat oldu hala bulaşma yapıyor. Sürümü kolay, hafif yapışkanımsı his var ama abartılcak derecede değil. çok fazla kurutmadı da. Diğer renkleri daha kalıcıdır belki bilmiyorum ama 11 (kırmızı) dağılıp duruyor maalesef. Meybuz yemiş gibi dolaşmak istemezsiniz bence..

  12 mart 14:53

  4

  6. Danla son videosunda o kadar övdü ki flormarda gezinirken 09 intense rengini aldım. Renk muazzam mac whirle inanılmaz benziyor. Ancak yapısının yumuşacık oldugu, hicbir yere bulasmadigi malesef yalan. Kahve icerken kutuyu epey boyadı. Pastel mat likit rujlar kadar sert olmasa da malesef kadife gibi bir yumusaklik yok. Tek kat ince sürünce çok hızlı kuruyor. Fiyatı 34.90. Bir daha alır mıyım? Hayır. 09 Intense Rengin tek kat duruşu görselde.

  ilgili medya:
  1
  28 mart 12:01

  7. Bugün 09 rengini aldım ve alır almaz sürdüm, kahve içtim , bir şeyler yedim bende çıkma ve bulaşma yapmadı. Sanırım sevdim biraz daha denemem gerek...

  4 nisan 19:45

  8. Dudaklarımı deli gibi kuruttu. Altına 10 kat nemlendirici sürerseniz kurutmayabilir. Yine reklamlara kanıp alınan şeylerden. Pastel’in likit rujları kat be kat güzel

  4 nisan 19:51

  9. 6 numarasına sahibim bence çok güzel bir renk. Tattoo dicek kadar kalıcı olduğunu düşünmüyorum kahve içtiğimde  iç kısımlardan açıldı biraz ama benim için sorun yok. Kadife bir yapısı var ve  dudağı kurutmuyor.

  ilgili medya:
  1
  17 mayıs 00:03

  10. Çıktıktan sonra missha water volume tint gibi rengini bırakmadığı, veya rimmel London provocalips gibi dudaktan çıkmak bilmemek gibi bir durumu olmadığı için lip tattoo değildir bu ürün. Ama harika bir likit mat rujdur. Kuruması uzun sürüyor ama dudak çizgilerini belli etmiyor, kusur göstermiyor, yumuşacık duruyor ve rahat hissettiriyor. Kalıcılığı gayet iyi. Bende birbirinden güzel ve özgün iki rengi var; intense, koyu bir mlbb rengi, gül kurusu, aşağı yukarı her makyaja gidiyor ve biraz alıp parmakla dağıtıldığında da müthiş duruyor. Choco ise bordo, kahve ve gül kurusunu aynı potada çok güzel eritmiş, muadilini görmediğim bir renk. Kabındaki renkten daha koyu duruyor. 

  Dediğim gibi kurumaları uzun sürüyor ama oturduktan sonra hiç bulaşma yapmıyor neredeyse.

  Bittikçe alırım iki rengi de, özellikle intense'i. En sevdiğim günlük rujum oldu.

  28 mayıs 14:24