yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (29)
  • medya (0)

  1. Youtubeda yeni kesfettigim ama tum videolarini bana izletmeyi basarmis youtuber.Tavsiye ettiği ürünlerin çoğunu bana aldırdı ve gerçekten pişman olmadim.Bir videosunda sephora hediyelerini açıyordu.Saç maskesini onun sayesinde kesfettim ve bayıldım.Hatta sephora çalışanlarının davranişları ortadayken izledigim bir videosundan görüp ankara taurusta ki larissa hanimi bulmami sağladı.Genel olarak giyimi ,makyaji,takilari ve tavsiyeleri cok hosuma gitti.Ama ağız şapırdatmaları sürekli bişiler bişiler filan demesi ve çünkü neden olmasın demeleri biraz duygu taklidi izlenimi yarattı.Bakalım bu kızda reklam , sponsporlar gelince bozulacak mı?

  Yoksa boynuz kulagı geçip duyguyu yerinden edebilecek mi?Göreceğiz!Ben ki youtuber nefret derneği başkanı olarak ilk defa birini bu kadar övdüm umarım yüzümü kara çıkarmaz.

  Ay devam videolarını izledim.Bişeyler dikkatimi çekti.Bu kız ögrenciyim diyor ama bir vlogunda 150 tll lik pantolonu giymeyi kendime layık göremem dedi.Ahahaha şaka mı? Şu ekonomik kriz varken üstelik.Ve sanırım maddi durumu iyi bir sevgilisi var.Hergun starbucsta kahvaltilar.Lüks arabalar güzel tatiller filan çözemedim Ama artık eminim tam bir duygu.Ahaha yeni dedikodu malzemem çıktı youtube da .

  29 eylül 2018 16:55

  2. Başlığı görünce çok şaşırdım çünki daha keşfedilmemiş biri.Vloglarını akıcı bulduğum,sanırım babadan zengin ve beğenmediği ürünlere sakin almayın diyebilcek kadar dürüst olduğunu düşündüğüm kişi.Bence büyümeyi kesinlikle hak ediyor.

  16 aralık 2018 23:55

  3. Zara parfümleri videosuna denk geldim ve vloglarına göz atınca akıcı ve oldukça kaliteli çekim yaptığını gözlemledim.Fakat acilen duygu özaslan gibi konuşmayı bırakmalı.Çünkü itici duruyor.İlerlemesine göre sevip sevemeyeceğime karar vereceğim bakalım.

  15 ocak 2019 11:35 15 ocak 2019 11:36


  4. Çok tatlı bir kız.Sanırım son zamanlarda izlediğim en iyi youtuber.Henüz çok yeni fakat büyüyeceğine eminim.Diğer reklamcı youtuberlar kazanacağına bu kız kazansın derim ben. Ürün anlatımları başarılı ve vlogları çok güzel.Yapılan zengin sevgili yorumunu çok çirkin buldum. Kesinlikle katılmıyorum.

  2 şubat 2019 18:21 2 şubat 2019 21:26

  5. Hayatımda gördüğüm en egosuz ve kibirsiz insan olabilir kendisi. Kendi kollarına sosis diyen ve boyum kısacık diyen biri. Hiçbir youtuber bu kadar dürüst değil hepsi kendini olduğundan uzun ve zayıf gösterme derdinde. Bembeyaz bir teni var.Elçin sangu saçlarına bayıldım. Ve en güzeli vlogları. Çok izlettiriyor kendini. Tek sıkıntısı vloglarda çekiniyor gibi bir hali var pek konuşamıyor ama yine de tatlı biri.

  7 şubat 2019 11:54

  6. Bu kız hakkında yazalı aylar oldu. Kahvaltımı yaparken keşfetime vloglarından biri düştü. Zaraya gitmiş 39 tl olan bir bluz denedi ki içim gitti resmen bayıldım. Uygun fiyatlı parçalar gösteren kaç youtuber kaldı ki? Üstelik bunu sürekli yapmaya başlamış. Her yoruma da cevap veriyor gördüğüm kadarıyla. Sanırım kendisinin fanı oldum. Reklamcı ve beleşçi ayrıca zengin tribine girmeyen bir youtuber buldum bırakmam. Burayı okursa ona şunu demek istiyorum yürü be kızım ilaç gibi geldin. Bu süslü seni çok sevdi.

  7 şubat 2019 12:13

  7. Bu kızı sevdiğim için o kadar eksilendim ki sebebini anlayamadım. Beğenmek denen duygu kişiye özeldir. Videolarını konuşmalarını ve ürünleri açıkça anlatmasını sevdim. Saçlarımı onun rengine boyatmak istediğim için soru attım hemen yanıtladı. Uygun fiyat konusuna ben de katılıyorum ve maddi durumum iyi olmadığı için böyle videoları var bu kızın özellikle bu ilgilimi çekiyor. Uygun fiyatlı fazlasıyla ürün anlatıyor.

  7 şubat 2019 12:37


  8. Kızın ismini sol tarafta görünce şaşırdım. Tamam ben de övdüm kendisini özellikle videolarını ve içeriklerini beğeniyorum. Yüzü de güzel. Samimi ve doğal buluyorum. Ama abartmaya da gerek yok bu kadar bence.

  7 şubat 2019 12:42

  9. Doğum günü hediyelerim videosunu gördüm Sephoradan yaklaşık 1500tl lık hediye geldiğini söyledi.Ünlü youtuberlara bile bu kadar hediye gitmiyor bu kim oluyorda bu kadar hediye alabiliyor dediğim youtuber.Bize bi tester vermezler kıza sephorayı vermişler resmen.

  16 mart 2019 18:08

  10. son videosunda uygun fiyatlı ürünlerden tiksinen kız.Tam bir sonradan görme ve şımarık.Sürekli önerilenlerde çıkıyo reklammı alıyor ne yapıyor anlamıyorum.Anlatımı güzel videoları izlettiriyo kendini ama bu zengin şımarık tavırlarını bırakırsa belki takip edebilirim.

  16 mart 2019 18:18