yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • medya (0)

  1. her türlü ilişiğimi kestiğim banka. eski sevgili gibi atıp durduğu bana dön, benden kredi al mesajlarını da engelledim. beni sana merkür retrosu bile döndüremez eyy garanti.

  23 eylül 2016 15:43

  2. üniversitedeyken internet alışverişlerim için bonus genç çıkardım, limiti 500 tl olan. zaten daha çok harcamalarım da kitap ve okuduğum şehirde ulaşamadığım kozmetik markalarından oluyordu. ödemelerimi de düzenli yapıyordum. çünkü kartın mantığı 500 liralık limitin dolunca ödediğin kadar harcama yapabiliyorsun. yeni bir şey almak için de ödeme yapmak gerekiyor zaten. bu sebeple de düzenli ödeniyordu borcum. ama bir iki ay nakit olarak çok harcadığım için ipin ucu kaçtı. minimum ödemesini 18 lira eksik yatırmışım kartın. banka beni 18 lira için bir hafta aradı durdu. bu kadar mı meblağ için mi arayıp duruyorsunuz diye sinirlendim, zaten kaç yıldır sorunsuz kullanmışım kartı. daha ilk eksik ödemede aramak çok itici ya. ödemiyorum dedim kapattım. sonrasında başka biri aradı bir kaç defa daha kısacası ödeyene kadar aradılar. en son arayan kadın şey dedi hatta: zaten çok az bir miktar ödeseniz bugün olur mu? bu olaydan sonra bir kaç alışverişim daha oldu ama en kısa zamanda kartı kapatmayı düşünüyorum. başka bir ürünlerini de kullanmam bu bankanın.

  23 eylül 2016 20:39

  3. garantione olanını 18-25 yaş arasındaki her öğrenciye öneririm.

  havale-eft bedava. banka kartında bonus birikiyor. ve kampanyaları baya güzel.

  kuruşları ödeme diye bir kampanyası var sanırım geçen ay sondu. atıyorum 5,90’lık bir şey ödedin 90 kuruşu geri ödüyor ayın sonunda.

  yemekte 30 tl üstü 10 tl kampanyası var. bende nakit yoktu erkek arkadaşımla aldığımız menüyü ben ödedim. birkaç dakika sonra mesaj. 10 tl şubat ayında iade  edilecektir diye. ben şok.

  tabii herkesi tatmin etmez ama benim gibi küçük hesaplar yapan cimri öğrenciler için harika yahu.

  3 ocak 2018 22:33


  4. Ailemin kullandığı bütün banka hesapları, kredi kartları benim adıma. Şimdiye kadar sorunsuz şekilde akbank, yapı kredi, iş bankası ve vakıfbankla çalıştım. Ödemelerim asla gecikmez ve her ay kart limiti neredeyse dolar. Akbank kartım 6bin, yapı kredi 5 bin, iş bankası 3 bin ve öğrenci kredi kartım olan vakıfbankta 500 tl. Yani toplamda bir öğrenciye göre çok çok iyi bir ilişki içerisindeyim. Övünmek için söylemiyorum yanlış anlaşılmasın durumu ve müşteri potansiyelimi anlatabilmek için söylüyorum. Gelelim garanti’nin yaptıklarına ve beni kaybetme sebeplerine..

  Banka hesabını kullandığım garanti bankası beni defalarca (onların söylediği tabirle) dış kaynaklardan kredi kartı verelim diye rahatsız etti. Sonunda BJK TARAFTAR KREDİ KARTININ şartlarını öğrenerek internet bankacılığından başvuruda bulundum. Bana söylenilen 20 tl hoşgeldin bonusu verdikleri, 125 tl kart aidat ücreti olduğu ve bu ücreti 1 sene sonra kesmeye başladıklarıydı. Başvurumu gerçekleştirdim ve bankadan teslim aldım. Bankacı hanımefendiye de bu şartlarla aldığımı ilettim. O kişide bu şartların geçerli olduğunu teyit etti. Gelen kartım 5 bin tl limitle gelmişti. Ki ben garantinin limit konusunda cimri olduğunu duymuştum. Neyse kullanmaya başladım kartı. 20 tl bonusum hesabıma yüklendi. 10 tl daha bir kampanyadan yüklenecekti. Olaylar burada başlıyor. Müşteri temsilcisini aradım ve 10 tl daha bonus yükleneceğini, 20 tl bonusun ne zamana kadar geçerli olduğunu sordum. Martın 28’ine kadar kullanabilirsiniz dendi. Tamamdır diyip 10 tl bonusun yüklenmesini beklemeye başladım. 10 tl bonus yüklendiği gün 20 tl hesabımdan silindi. Arayıp şikayet kaydı oluşturdum.. 10 tl 20 tlsinde değilim ama resmen kandırılmış gibi hissettim. Şikayet kaydına sözde 2 gün içerisinde döneceklerdi aradan 1 ay geçti hala dönecekler... 

  Bu sabah ekstrem kesildi. İncelerken 124 tl kart aidat ücreti yansıtıldığını gördüm. Hani 1 sene sonra yansıtılacaktı? Direk müşteri hizmetlerini aradım. Onlarla ilgili bir durum olmadığını, dış kaynaklardan böyle bilgi aldığımız için şikayet kaydını instagram veya Twitter üzerinden oluşturmamız gerektiği söylendi. ya kullanmıyorsam? Düşünen yok tabiki. Kartımı iptal ettirmek istediğimi söyledim. İptal talebini aldı ve dalga geçer gibi eğer 124 tl’e itiraz etmek istiyorsam 1 nisan (kartımın son ödeme günü) tarihine kadar harcama yapmamam gerektiğini, harcama yaparsam 124 tl’i geri alamayacağımı söyledi. Kartını iptal ettiren birine bunu söylemek ne derece etik bilemedim, takdir sizin.. 

  Bu saatten sonra garanti bankasıyla asla çalışmam olmaz, olamaz. Hatta çevremdeki herkese bu durumu anlatacağım. İnsanları nasıl kandırdıklarını herkes bilsin istiyorum. 

  23 mart 2019 11:05

  5. Koronavirüs sebebiyle kredi kartı borcu sahiplerinin ödeme yapamadıkları durumda 90 gün sonrasında değil de, 180 gün sonunda işleme tabi tutulacaklarını; ayrıca bu süre zarfında da faiz işlemeye devam edeceğini tarafıma ileten banka müsveddesi. Bende sanıyorum ki; asgarisini ödeyin gerisini faizsiz diğer aya erteleyelim falan diyecekler! Bugün de aramış nakit avans teklif ediyor %1,4 faizle!

  Şu zor günlerde 15 senelik bankamın yanımda durmayacağını bilmek de nasıl güven verdi, nasıl! Fırsatçılar!!!

  Beni çok rezilce kaybettin garanti bbva. Ben borcumu öderim, orada sıkıntı yok da. Sende artık 40 bin tl limit vereceğin başka müşteri bulursun! Tabi benim gibi on binlerce kaybetmezsen! Çünkü malum 1 kişinin yeri dolar ama sen bu kafayla kaybetmeye mahkumsun!!!

  27 mart 2020 23:20 27 mart 2020 23:23

  6. 19 mayıs için şahane bir (link: https://www.youtube.com/watch?v=nSLrdPh13vk video) hazırlamış banka. evrencan gündüz ''bülbülüm altın kafeste''yi, melike şahin ''fikrimin ince gülü''nü ve zeynep bastık ''yemen türküsü''nü (havada bulut yok bu ne dumandır) söylemiş.

  18 mayıs 2020 17:23