yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • oylar (15)
  • medya (1)
  5

  1. Çok güzel bir koku.Iş yerinde herkes sordu parfümün adını.Kalıcılığı çok iyi en az 4 saat bence.Şişe tasarımıda çok şık.Sevil parfümeriden aldım.Tester gönderiyorlar yanında.Eğer kokuyu beğenmezseniz iade edebiliyorsunuz.

  ilgili medya:
  1
  1 eylül 2020 11:22

  2. giorgio armani'nin 2020 çıkışlı yepyeni parfümü. üst notalarında bergamot ve portakal çiçeği; orta notalarında sümbülteber ve hint yasemini; alt notalarında madagaskar vanilyası, beyaz misk ve virjinya sediri bulunuyor.

  parfümün açılışını inanılmaz meyveli buldum. aslında üst notasında bu kadar kompleks bir meyve grubu bulunmamasına rağmen burnuma çok meyveli geldi. 10-15 dakika sonra aldığım kokuyu ise net olarak yazıyorum: estee lauder beautiful belle. sümbülteberden kaynaklandığını düşündüğüm bir benzerlik fakat gerçekten ben çok ama çok benzettim.

  çok farklı bir parfüm olduğunu düşünmüyorum. beautiful belle için de aynısını düşünmüştüm. güzel bir şişesi olan, kalıcılığı fena olmayan hoş bir çiçek kokusu, hepsi bu kadar.

  6 eylül 2020 20:34

  3. Bergamot kokusu oldukça baskın çiçeksi klas bir parfüm.vanilya notasını hiç alamadım.fragnatica yorumlarına bakınca givenchy l’inderdit’i hatırlattığını yazanlar olmuş.bence migreni tetiklemeyen,hafif,tam anlamıyla ofiste kullanılabilecek bir koku. 

  8 eylül 2020 15:30 8 eylül 2020 16:34


  4. çıkar çıkmaz denemeye gittim. güzel bir parfüm, yapısı hafif ama akılda kalıcı ancak çok karakteristik bulmadım

  14 eylül 2020 22:45

  5. armani'nin son çıkan parfümü. başlangıcını çok sevdim aslında, parfüme hiç ihtiyacım olmadığı halde bi hovardalık edip hemen alsam mı diye de düşündüm ama on dk kadar sonrasında o derece meyveli bir hal aldı ki, benim icin katlanması zorlaştı. givenchy linterdit ile baya benziyor bence ama my way cok daha meyveli. birini alacak olsam tercihim linterdit olurdu. özetle; tatlı, bol meyveli ve çiçeksi, kalıcılığı 4 saat kadar yüksek perdeden bağıran sonrasında tene yaklaşan, hoş bir parfüm. kendim kullanmam ama etrafımda birileri sıksa da burnuma gelse ne iyi olur. 

  23 eylül 2020 15:32

  1

  6. sephora alışverişimde testerı geldi.

  klasik beyaz çiçek kokusu desem yeterli. fazla yazılacak çizilecek bir parfüm değil. silajı da kötü, kalıcılığı normal. çekiciliği olmayan bir parfüm. migrenli arkadasınız varsa güzel bir hediye olur. geri dönüşüm kampanyalarını beğendim.

  30 eylül 2020 21:20

  3

  7. genelde yaseminli parfümleri tercih ettiğim için ve daha önce 5 şişe kadar armani parfüm kulladığım için (kalıcılığından çok memnundum) denemek istedim ama hiç beğenmedim. başlangıcı güzeldi fakat zamanla inanılmaz şekerli özellikle buram buram meyveli bir kokuya dönüştü. migrenim var, migrenimi tetiklemedi. bileğime sıktım çok uzun süre kokusu bileğimde kaldı. Şekerli ve meyveli kokuları tercih edenler sevecektir, ben baharatlı kokuları tercih ettiğimden bana hitap etmedi

  1 ekim 2020 17:00


  4

  8. Üstteki yazar arkadaş gibi bana da fena halde (bkz: Estee lauder beautiful belle parfüm)'i hatırlatan, ama daha meyveli, beyaz çiçekli ve epey şekerli bir armani kokusu.

  Reklamı bile benziyor bence. Parfüm reklamlarının genelinin aksine cinsellikten uzak, özgür ruhlu genç ve modern kadın imajı var ikisinde de.

  Kokunun meyveli yanı beyaz çiçeklere baskın geliyor bence. Bir parça oda kokusunu andırıyor bu yüzden. Ama çok hoş yine de.

  Armani sıfır atık trendine uyarak yeniden doldurulabilir şişeyle piyasaya sürmüş. Oldukça da şık bir şişesi var. Özetle ben beğendim.

  6 ekim 2020 02:06 6 ekim 2020 02:09

  9. Kokusu benim için çok sıradan, alışık olduğumuz bir koku. Lakin bu parfümün güzel özelliği refili ile birlikte gelmesi. Yani bir yeni pafüm yerine refik şişesini alıp doldurabiliyorsunuz. Refilini sevilde görünce şaşırdım çünkü kesin türkiyeye gelmez diyordum. 150 ml refil şişesi 90 ml normal şişe ile aynı fiyattı.

  6 ekim 2020 22:05

  2

  10. notalarini duyunca heyecanlandim,denemeye gittim. Ama olmamış.bergamot ve portakal çiçeği olayını asla başaramamışlar. Özellikle fragrantica'da givenchy l'interdit'e benzediğini yazanlar vardı,benzerlik %35 diyebilirim. Givenchy belki daha yoğun ama asla baş ağrıtmiyor,durdukça müthiş kokular yayılıyor.bunda durdukça daha da acımsı bir hal alıyor koku.

  11 ocak 2021 14:46 6 haziran 2022 13:55