yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • medya (1)

  1. sihirli annem dizisinin ceren'i, şimdilerin bloggerı olan çok güzel bir kadın. geçtiğimiz haftalarda evlenmiş ve çok da güzel bir gelin olmuş. fakat kendini eleştireceğim bir nokta var. eşiyle çok güzel bir düğün organizasyonu planlamışlar ama kısıtlamalar gelince sadece nikah yapmak zorunda kalmışlar. o zamanlar gizem ve eşinin storylerine baya bakmıştım ikisi de bu duruma çok isyan etmişti. hatta eşi baya uzun bir yazı yazmış işte her yer açık insanların en mutlu günlerine neden kısıtlama getiriyorsunuz baya sinirle yazılmış isyankar bir yazıydı.

  öncelikle düğün olayı bana ne kadar saçma gelse de çiftlerin bunu istemesi ve buna hazırlanmasına saygı duyuyorum herkesin kendi kararı. fakat şu süreçte düğün diye neden bu kadar diretirsiniz anlamıyorum. hadi direttiniz, yapmaya da çalıştınız ama gelen kısıtlamalar için geç bile kalınmıştı buna neden isyan ediyorsunuz? bana kalırsa düğünler, kına geceleri bu süreçte zaten kısıtlı olmalıydı çünkü hepimiz sonuçlarını gördük bunların hala da görüyoruz. siz iki saatlik eğlence yapıp, iki güzel havalı fotoğraflar çekileceksiniz diye bütün milleti riske atmaya neden bu kadar meraklısınız? ki gizem gayet gösterişli bir kına gecesi de yapmıştı. bana kalırsa o da yanlıştı kapalı bi mekanda insanlar dip dibe dans etmişler eğlenmişler. ama halkımız böyle maalesef, kısıtlamalar kaldırıldığı an herkes hemen virüsü unutmaya hazır. öyle bir kına gecesinin üstüne düğünleri nikaha dönüştü diye bu kadar isyan etmeleri bana insanoğlunun ne kadar doyumsuz olduğunu gösterdi açıkçası. ki nikahları da yine çok şık, belki birçok insanın hayalini kurduğu bir yerde yine şık bir organizasyonla yapılmış. benim de kuzenimin düğünü olacaktı ankarada kısıtlamalar geldikten sonra kişi sayısını 50-60 kişiye indirip aile arasında düz bir nikaha çevirdiler ve açık havada bir restoranda ufak bir kutlama yaptılar. bunu şu yüzden söylüyorum; eminim kuzenim de sıradan bir restoranda kutlama yapmak istemezdi. gizem'in nikah fotoğraflarına bakarsanız balonlar, dekorasyon, organizasyon, mekan her şeyiyle çok güzel. yani insanların biraz şükretmeleri gerektiğini düşünüyorum.  gizem zaten blogger, profiline bakarsanız dış çekiminden tatiline kadar hayatının her anının zaten düğün gibi olduğunu görürsünüz. yani iki tarafın da durumu ortalamanın üstünde gözüküyor istedikleri her türlü eğlenceyi yapabilecek insanlar, bırakın düğününüz de danssız ikramsız olsun neden şımarık çocuklar gibi ağlıyorsunuz? sanki keyiflerinden mi kısıtlama getirildi, sağlıktan daha mı önemli bazı şeyler gerçekten? ama dediğim gibi insanoğlu doyumsuz ve hep fazlasını istiyor. kendilerine mutluluklar dilerim.

  edit: tuğçe değil cerendi uyaranlara teşekkürler :d

  17 eylül 13:17 17 eylül 13:32

  2. tanım: neredeyse çocuklara hitap eden tüm dizilerde karşımıza çıkan öncelerin küçük yıldızı şimdilerin youtuber'ı olan 26 yaşındaki hanımefendi.

  çocukluğumda dizilerini izlemenin yanısıra birkaç senedir de sosyal medyada yakından takip etmeye çalıştığım kişi olur kendileri. sebebi benimde büyümeyen yüz sendromundan muzdarip olmam (allah başka dert vermesin). onun dışında saç rengimizin ve ten rengimizin nerdeyse birebir uyması ve youtube da izlediğim kadarıyla aynı cilt tipine sahip olmamız belki bu kızdan ipuçları edinebilirim diye düşündürdü.

  bu sene evlendi, kocası bence ona gerçekten aşık allah ömür boyu bir yastıkta kocatsın diyorum, mutlulukları daim olsun. sözlüktede alev karslı'nın bu kıza yaptığı (bence) biraz abartılı makyaj konuşulmuştu zaten. bende nikah anındaki makyajını ve gelinliğini beğenemedim maalesef. tabiki gelinlik özel bir elbisedir herkesin hayal ettiği gelinlik farklıdır o yüzden en fazla beğenemedim diyebilirim. fakat videolarını izlediğimde bir gelinlik gördüm ki muhteşem olmuş ya bence aşırı güzel görünüyordu. o gelinlik de evden çıkış gelinliğiydi. medyaya ekleyeceğim evden çıkış 1, nikah 2 numara. yeni o gelinliğe taktığı taç (biraz büyük olsa da), eline aldığı çiçek, işlemsiz saçları, duru yüzü o kadar beğendim ki şu an düğünüm olsa aynı şekilde gelin olabilirim yani. ben olsam nikaha da öyle giderdim bi düz fönle muhteşem doğal bir gelin olurdu.

  sözlükte açılan bir soruda bu büyümeyen yüz olayının çok sevilmediğini de öğrenmiş oldum (sad but true). üzdü biraz üzüldüm aslında bende yüzümün fotoğrafını koyup sizlerden tavsiyeler almak istiyorum ama şu an anonimlik biraz daha çekici geliyor. neyse biraz iç dökmeli biraz yorumlu bir girdi oldu. ben gizem'i beğeniyorum, eşiyle de hoş bir çift oldular allah mutlu etsin diyip girdimi sonlandırıyorum.

  ilgili medya:
  1
  6 kasım 13:28

  3. Kariyerini çok yukarılara taşıyabilirdi. Hatırlıyorum ben küçükken her yerde her markada bu kızın boy boy fotoğrafları vardı. Barbie'nin Türkiye ürünleri çekiminde bu kız vardı. Oyunculuk olarak da eğitimine biraz yönelseydi çok güzel projelerde yer alırdı. Alaturkalıktan çıkmak istemedi. 

  6 kasım 18:03