0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar ()
  • medya (0)

1. Glamglow'un parasını hak etmeyen tek ürünü olarak tanımlayabilirim. Sadece kokusu aşık olunası o kadar, ne zaman koklasam 4 sufle 5 künefe yiyesim geliyor. Onun dışında ben gündüz vakti uyguladım (gece uygulanınca daha iyi oluyormuş bilmiyordum) ve bence 175TL edecek bir ürün değil. Evet nem veriyor, evet parlatıyor fakat güzel bir nemlendiriciyle alınmayacak bir sonuç değil. 30-40TL olsa alırdım ne yalan söyleyeyim. Bakalım gece yatmadan önce uygulayınca sonuç değişecek mi, gözlemleyip yazacağım.

Edit: Gece uyguladım, sabaha cildim bütün maskeyi emmişti zaten. Hala 175TL ettiğini düşünmüyorum. Tabi ki cildim nemlenmişti ama aynı sonucu Clinique'in sarı renkli nemlendiricisiyle de alabiliyorum.

13 aralık 2014 14:00 16 aralık 2014 11:02

2. Kesinlikle parasını hak etmeyen bir ürün. Anlık kurtarıcı gibi. Ayrıca gece süreyim ve öyle uyuyayım dedim, yarım saat duramadım, oldukça rahatsız etti.

Tek güzel yanı kokusu (gbkz: swh )

22 şubat 2015 14:20

3. Cildim karmadan yagliya donukken 2 kere roaccutane tedavisinden sonra karmadan kuruya donuk oldu. Seberoik dermatitteki gibi t bolgemde yag hissedilirken ayni zamanda pul pul dokulme kuruma vardi. Denemedigim nem maskesi, nemlendirici kalmadi derken bir tek bu maske cildimi bebek poposuna cevirdi resmen ve butun kuruluk sikayetimi sildi supurdu. Ben 20 dakika orta kalinlikta bi tabaka surdukten sonra bekliyorum ve maskeyi silip durulamiyorum masaj yaparak tum yuzume yediriyorum. Cildim alerjik reaksiyon gostermeye sivilce cikarmaya meyilli ve hic boyle bi problemle karsilasmadim. Hayatimin maskesi resmen! Kalp

17 nisan 17:11


4. Yorumların aksine kuru cildimde harikalar yaratmış olan maske. Sephora'dan 15ml küçük boyunu 80tl'ye aldım. Ürünü temiz cilde ince bir tabaka halinde uygulayıp 20 dk sonra yıkıyorsunuz -overnight maske olarak da kullanabilirsiniz. Yarattığı etki muhteşem. Tam olarak bebek poposu. Dolgun, yumuşak ve mis kokulu bir cilt. Makeupalley'de en yüksek rating alan maskedir de kendisi.

24 nisan 14:26