yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (45)
  • oylar (46)
  • medya (3)
  5

  1. ukte sahibi:(yazar: cans)

  zayıf ve güçsüz saçlar, yıpranmış saçlar, mat ve cansız saçlar olmak üzere üç farklı çeşidi var. genelde yeni çıkan gliss ürünlerini hemen denediğim için ve yabancı kaynaklarda da beğenildiğini gördüğüm için mat ve cansız saçlar için olan pembe şişeden aldım. öncelikle kalıcı değil ancak kokusu çok güzel, birkaç saat saçlar mis gibi kokuyor. saç diplerine gelmeyecek şekilde püskürtüp ardından tarıyorum. saçlarımını pürüzsüzleştirip yumuşatıyor ve daha parlak durmasını sağlıyor. bittiğinde diğer çeşitlerini de sırayla denemeyi düşünüyorum. ne kadar süreyle bilmiyorum ama şu an tanışma fiyatıyla 18 liraya satılıyor normal fiyatı 24,90 imiş.

  ilgili medya:
  1
  14 nisan 2019 19:25

  2. yeni çıkmış sanırım markette gördüm hepsinin özellikleri birbirine benziyordu ben turuncu gibi olanını aldım yıpranmış saçlar için fena değil bence. kokusu güzel taramayı falan da kolaylaştırıyor ve saçımı yumuşatıyor. yıpranmayı ne kadar etkiler bilmiyorum ama içinde süt proteini varmış. bence güzel bir ürün ama aynı fiyat bandındaki diğer sıvı saç kremlerinden miktar olarak az.

  17 nisan 2019 01:52

  3. Geçen indirimde 15 liraya gratisten aldım. Saçlarım dalgalı-kıvırcık arası. Kuru ve kalın telli olduğu için banyodan sonra krem sürmezsem aşırı kabarıyor. Bu saç kremini baya beğendim.Püskürtmeli olduğu için kullanımı pratik. Bir kere saçların kolay açılmasını sağlıyor. Benim saçımın kabarıklığını bir nebze olsun hafifletiyor. Saçlarım gözüme daha bir parlak ve yumuşak gözüküyor. Ben saçlarımı sıklıkla düzleştiririm. Böyle bir vaadi yok bildiğim kadarıyla ama düzleştirmeyi kolaylaştırıyor gibi geldi bana. Bendeki pembe şişede olan.Kokusunu ben sevdim,koku hassasiyeti olanlara biraz ağır gelebilir. Ama zaten kalıcı değil, iki üç saate gidiyor.Bir de yağlı saçlı olanlar dikkatli kullanmalı diye düşünüyorum. Fazla sıkılırsa ağırlık yapabiliyor. Sonuç olarak bence indirimlerde şans verilmesi gereken bir saç kremi.

  2 mayıs 2019 12:17


  4. Fiyat performans oranı iyi.

  Sürekli boyadığım için mutlaka ekstra ürünler kullanmak zorunda kalıyorum saçıma. İndirimde görünce bunu da alıp denedim hemen.

  Öncelikle kokusunu beğendim ben. Ama diğer süslülerin de söylediği gibi kalıcı değil, koku beni rahatsız ediyor diyorsanız bile kullanabilirsiniz yine de. Saçları yumuşatıyor ve daha düzgün görünmesini sağlıyor gerçekten. Kolay taranmasına da olanak sağlıyor. Hazır indirimdeyken bir şans verebilirsiniz.

  9 mayıs 2019 17:40

  5

  5. Saçları pürüzsüz yapan ve güzelleştiren saç bakım ürünü.

  Ben bu ürünü indirimden 13 tlye aldım ve gerçekten aldığım günden bu aya (gizlinot: Yaklaşık bir ay oldu) gözle görülür değişimi fark ettim. Saçlarım boyalı, magenta renginde. Sürekli boyuyorum ve bazen saçlarım çok yorulmuş olabiliyor. Bu zamanlarda inanılmaz yumuşatıyor ve parlatıyor. Saçlarınızın boy ve uçlarına az miktarda püskürttüğünüz zaman istediğiniz o güzel saçlara kavuşuyorsunuz. Bence çok güzel bir ürün. Kokusu benim saçımda bayağı kaldı. Ancak kimisi çok rahatsız olmuş kokusundan. (gizlinot: Ben sevdim) demek istediğim şu ki, bence şans verilebilir. Yumuşaklık versin, bu yumuşaklık hiç kaybolmasın ve saçlarım iltifat alsın diyorsanız almalısınız.

  22 mayıs 2019 21:49

  4

  6. Saçları yumuşatıp besliyor. Kokusu beni hiç rahatsız etmedi, zaten kalıcı değil. Tek sorun ince telli saçlarımın hacmini biraz aldı. Evden çıkmayacağım günlerde kullanıyorum. Bence şans verilebilir.

  19 temmuz 2019 11:18

  5

  7. hem glissin diğer sıvı saç kremlerine hem de denediğim başka markaların ürünlerine göre bence epey etkili bir ürün olmus.genelde gliss ürünleriyle anlaşamazken bu ürün beni şaşırttı. bendeki pembe renk, mat ve cansız saçlar için olanı. en en beğendiğim etkisi matlığı alması. saçım kirli, dağınık, elektrikli bile olsa bundan birkaç fıs sıkıp şöyle bi düzeltince anında şekle giriyor, pırıl pırıl görünüyor. ışığı yansıtan bir içeriği var sanırım yoksa gerçekten benim saçım öyle güzel parlamaz.  adından anlaşılacağı üzere süt kıvamında. saçımı ağırlaştırmadı, yağlandırmadı. ben duştan sonra kolay tarama spreyi olarak değil, son aşamalarda saçıma ışıltı verip elektriklenmeyi alsın diye kullanıyorum. kokusu herkese güzel gelmeyebilir. şimdi elimdeki bitmek üzere. mutlaka yenisini alırım, hatta diğer çeşitlerini de deneyebilirim.

  19 temmuz 2019 12:32


  3

  8. watsons'da kasa arkasından 12-13 tl gibi bir fiyata sırf merakımdan aldım. onarıcı yani turuncu gibi olanı tercih ettim. genel olarak gliss'ten nefret ediyorum fakat bu ürünü sevdim gibi. saçlarımı kolay taranabilir bir hale getirdi. yumuşattı. onarım etkisi olur mu bilemem ama şimdilik sevdim.

  31 temmuz 2019 12:17

  9. Gliss'in süt proteini ile saç bakımı yaptığını iddia eden saç kremi. Ben sarı ambalajlı yıpranmış saçlar için onarıcı olan versiyonunu gratis indiriminden 9 liraya aldım. Ürün 150 ml. Ve spreyli bir şişede. Saçlarım boyalı, kuru ve duştan sonra zor açılıyor. Nemli saçıma sıktığımda taramamı çok kolaylaştırdı. Saçımı yumuşattı. Saça yağlı görünüm vermedi ama miktarını kaçırmamak gerek fazla sıkıldığında yapıştırabilir. Onarıcı bir etki gözlemlemedim, saçımın kolay açılması Benim için yeterli.

  ilgili medya:
  2
  5 eylül 2019 20:35

  4

  10. Kesinlikle benim kuru ve sert yapılı saçlarıma güzel gelen bir ürün oldu .Indirimden 9 liraya pençesini aldım ve fiyat/performans ürünü diyebilirim.Nemli saçta önce elime bir miktar sıkıp üst kısımlara elimle yediriyorum sonra da uç kısımlarına püskürtüyorum .Iki ,uc gun kadar yumuşaklığını koruyor zaten o zamana yeniden yıkamış ve ürünü kullanmış oluyorum.Kolay açılma ve yumuşatma gösterdi ben sevdim .Bitince tekrar alacağım.

  5 eylül 2019 20:48