yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • oylar (20)
  • medya (1)
  1

  1. Kepek sebebiyle kullandığım ama saçımı kurutan head & shoulder'ı, kepek probleminden kurtulduğum için terk etmeye karar verince yerini doldurmak adına aldığım şampuan. Seçmemde etken garip bir şekilde 2li alımda 15 liralık d&r çeki kampanyası oldu. Bir diğer etmen de çoğu kişinin sevmediği ama benim bayıldığım gül suyu içerikli olması.

  Gül suyundan kaynaklı çok güzel bir kokusu var ama buram buram da gül kokmuyor ki bayağı güzel bir kokusu var bu sebeple. İlk yıkamada saçlarımı yumuşacık yaptı. Ayrıca verdiği his de çok güzeldi. Saçlarımın kuruluğunu alması bayağı hoşuma gitti. İri bukleler halinde kıvırcık saçları olan biriyim ve genelde şampuanlarla sıkıntım elektriklenme, kabarma yapması oluyordu ama güzel bir hacim verirken kabarma-elektriklenme sorunu yaratmadı. Saçlarım güzel şekillendi. Yağlanma süresini gözlemlemek için biraz bekledim. 3. güne kadar yağlanma belirtisi görmedim ama 3. günden sonra normal olarak yağlanmaya başladı ki bence 3 gün, hiçbir zaman saçımı 3 gün yıkamadan durmadığım düşünülürse oldukça iyi bir süre. Ben şimdilik memnunum. İlk şişe bittikten sonraki durum hakkında ayrıca bir güncelleme geçerim.

  Güncelleme: İlk birkaç kullanmadan saçlarımı korkunç şekilde yağlandırmaya başladı. Sanki saçıma yağ sürmüşüm, bekletmişim ama yıkamayı unutmuşum gibi bir hal aldı saçlarım ve en kötüsü ve kendinden iri, bir bütün halinde bukleler şeklinde gelen kıvırcık saçlarımı bastırdı, tek tek ayırdı ve bukleden ziyade permayı tarayıp tiftif tiftik etmişim gibi bir görüntü verdi. 2li aldığım için birini saçlarının kuruluğundan şikayet eden kayınvalideme verdim, diğerini eşim duş jeli olarak kullanıyor. Ben de (gbkz: pantene micellar şampuan)'a geçtim ve saçlarım yine o eski buklelerine ve temiz, yağsız haline döndü.

  27 eylül 2019 17:35 6 ekim 2019 11:45

  2

  2. Bir günde yağlanan saçlarımı yarım günde yağlandırarak bu konuda rekora koşmuş şampuandır.Kokusu güzel,yumusatıyor falan ama sıradan bir market şampuanı.Övecegim veya tekrar alacağım bir şampuan değil

  28 eylül 2019 00:22

  1

  3. 10,95 tl'ye görüp denemek için aldığım şampuan. Öncelikle satın aldıktan sonra kokladım çünkü markette kapakları açıp koklayıp almayı çok yanlış buluyorum. (Kapağı açıldığı andan sonra skt'si başladığı için) inanılmaz kötü bir kokusu varmış,çok çok az bir gül kokusu geliyor. 

  2-3 günde yağlanan saçlarımı 1 günde yağlandırdı. Almayın,aldırmayın. Bir daha asla almam.

  10 ekim 2019 15:16


  5

  4. gliss markasının hassas ve yıpranmış saçlar için üretmiş olduğu şampuan.denebunu gönderim sayesinden deneyimleme şansım oldu.saçlarım kuru ve kabarmaya müsait bir yapısı var.saçlarımı uzatma sürecindeyim. saçlarımı uzatma sürecinde olduğum için revox şampuanını kullanıyorum.fakat üst üste aynı şampuanı kullandığımda saçımda kepeklenme yarattığı için arada farklı şampuanlar deniyorum. bu şampuanda o ara süreçte kullandığım şampuan oldu.öncelikle şampuanın kokusu gerçekten çok güzel ve kalıcı.hatta bu ürünü kullandıktan sonra durulanma gerektirmeyen saç spreyindede satın aldım.saçlarım kuru ve kalın telli olduğu için benim saçlarıma çok iyi geldi.bu ürünü ince telli veya saçı kolay yağlanan kişilerin seveceğini sanmıyorum. eğer kuru ve kabaran saçlarınız varsa bu ürünü tercih edebilirsiniz. spor yaptığım için hergün yıkanıyorum. hergün yıkamama rağmen bu şampuan saçımı kurutmadı ve hergün yıkandığım için yağlanma gözlemlemedim.yine ara süreçte kullanmak için bu şampuandan alabilirim.

  26 aralık 2019 16:27

  3

  5. Bir hevesle aldığım şampuan. Saçlarım ince telli, çabuk yağlanan, seyrek ve boyalılar. Dediğim gibi bir hevesle aldım. İlk kullanım iyi güzel, yumuşak yaptı kokusuda hoş. Okey dedim kullanılır bu çünkü glissin şampuanlarını severim. AMAAA. Zaten çabuk yağlanan saçlarım ki 2-2.5 güne denk geliyor bu, gün aşırı falan yağlanmaya ağırlaşmaya başladı. Saçlarım kısa olduğu için duşta saç kremi sürmüyorum sadece duştan sonra nemli saça yine glissin bi saç kremini uyguluyorum. Saçım çok çabuk yağlanınca o kremi de sürmedim acaba ondan mı diye. Burada yorumları okuyunca gördüm meğerse şampuandanmış. Ve süslülere katılıyorum banyoda bile saç yağdan arınmıyor adeta, ele yağ yağ geliyor gibi oluyor. İçeriğinde 2.sırada sülfat var aslında ama temizleme bakımından sınıfta kaldı. Çok kuru yıpranık keçe saçlar falan sever herhalde. 

  20 şubat 2020 02:33

  3

  6. Yağ dengesiyle ilgili ayrıca bir problem yaşamadım yağlanmaya hazır saçlarım olmasına rağmen.

  İlk etapta güzel koksa da sonrasında fazla baydı içimi. Gül suyu değil de güllü parfüm gibi kokuyor çünkü.

  Zamanla artık parfümlerde temiz koku, doğal bir koku arar oldum.

  Belki de ondan.

  Ama yumuşatmak konusunda çok iyi değildi. Saçlarım dolaşmaya devam etti o süreçte ki gliss şampuanı çoğu kez bana krem ihtiyacı bile duydurmazken.

  Şuan sadece bu serinin durulanmayan saç kremi spreyini kullanıyorum, ekstra bir ağırlaştırma yapmadığı gibi saç açmaya da bir artısı yok bence.

  Kullanıyorum ki bitsin, çöpe gitmesin.

  20 şubat 2020 21:31

  2

  7. gül kokusundan pek hoşlanmadığım için kokusunu pek beğenmedim. saçları her gün yağlanan bir insan olarak saçlarımı ekstra yağlandırmadı fakat yağlanmasını da geciktirmedi. saçlarım ince telli olduğu için çok fazla dolaşıyor ve (bkz: gliss supreme length) şampuanla saç kremi bile kullanmazken bu şampuanla saç kremi kullanmak durumunda kaldım. bitene kadar saç kremiyle kullanacağım ama bir daha almam.

  20 şubat 2020 22:56


  2

  8. Saçımı durularken bile temizlenmiş hissi vermiyor herhangi bir kremli şampuan bile daha iyi temizliyor diyebilirim. Sıvı saç kremi ile birlikte set olarak almıştım onun da pek faydasını gördüm diyemem sonuç olarak vasat bir ürün tekrar alacağımı sanmıyorum

  25 mart 2020 18:11

  2

  9. Gül kokusuna aldanıp yurt odamdan çalınan şampuanımın yerine düşünmeden acil durum için aldığım şampuan. 5 günde ancak yağlanan orra gürlükte kalın teli saçlarımı inanılmaz yağlandırdı. Hiçbir işe de yaramadı ne yumuşatma konusunda ne kalıcı koku anlamında. Maalesef anne babama verdim evde gelen geçen kullanıyor. Asla önermem. Bu arada zaten gliss in hiçbir şampuanından memnun değildim sadece yeni teknoloji vs zırvalarına kanmıştım, hata yapmışım. (gizlinot: İftira tamak istemem ama saçımda ekstra dökülmeye de sebep oldu sanki :()

  25 mart 2020 18:28

  10. bir dönem kullanıp diğer gliss ürünleri gibi beni hayal kırıklığına uğratan şampuan. çok döküyor ve güzel köpürmüyor. ben de mi böyle oldu anlayamadım. bunun sıvı saç spreyini yazın, özellikle plajda kullanıyorum o kadar.

  26 mart 2020 04:43 27 mart 2020 22:15