4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • oylar ()
  • medya (3)

1. glossier markasına ait, likit allıklar.

adı üstünde yumuşacık ve kolay dağılan, satin bitişli, kalıcılıkları yüksek olan allıklar. 4 renk çeşidi var, bende haze rengi hariç diğer üç renk mevcut. özellikle beam rengini çok sevdim. elimde nars'ın likit allıklarından luster rengi de var ancak elim bu ürünlerden sonra hiç ona gitmiyor. bu ürün çok daha sıvı olan nars'a göre kolay kullanım sağlıyor, sabah telaşla yaptığım makyajımda, toz allıklar kadar vaktimi alıyor. elimin üstüne azıcık alıp ya parmağımla ya yine elimle alıp sünger ile dağıtıyorum, nerede başladığı bittiği asla belli olmuyor. krem allık çok gerekli değil ama verdiği etki gerçekten güzel, ulaşabiliyorsanız tavsiye ederim çünkü asla kat kat durmuyor. görsel de ekleyeceğim

2 kasım 2017 17:41

2. puff rengine sahip olduğum mütiş likit allık.ben elimle uyguluyorum çok kolay dağılıyor,kalıcılığı ve ciltle bütünleşmesi çok başarılı,cildimde sağlıklı doğal bir görüntü oluşturuyor fakat çok küçük bir ürün seyahat boy mu yolladılar bana diye düşündüm ilk açtığımda.aynı fiyata gramajı daha fazla olsaydı kesinlikle tekrar alacağım bir ürün olurdu.

6 şubat 13:49

3. glossier'in en almaya değer ürünüdür. tende en doğal duran ve hafif gölgeleme için kullanılabilecek rengi dusk'tır. şeftali (beam) olanı da teni güneşten tatlı tatlı kızarmış gösteriyor, onu da tavsiye ederim. az az kullanmak fazlaca yetiyor, ancak oldukça sıvı halde olduğundan tüpten sıkarken bir anda fazlaca fışkırabiliyor, dikkat etmek lazım. bir de yanağa pıt pıt koyduktan sonra hızlıca yaymak gerekiyor.

5 mart 23:25


4. Glossier’nin marka imajına oldukça uyan bir ürün, çok doğal duruyor ve ciltle bütünleşiyor. Yapısı oldukça ilginç, jel formda ama köpük gibi yayılıyor, elimde olan ink ya da çoğu likit allığın aksine sürüldüğü bölgede sabitlenmiyor, istediğiniz gibi yayarak yoğunluğunu ayarlayabiliyorsunuz ve alttaki ten ürününün yapısını bozmuyor. Ambalajı ortalama bir lipgloss büyüklüğünde, ilk bakışta bana da küçük görünmüştü ama çok çok az bir miktarı bile oldukça renk veriyor. Tek problem ürünü tüpten sıkarak almanız gerektiği için zaman zaman istediğinizden fazla ürün gelmesi ama zamanla miktarı daha iyi ayarlıyorsunuz. Bendeki puff rengi, yanaklara tatlı bir pembelik veriyor, haze rengini de alabilirim. Elimdeki diğer allıklarla birlikte swatch’unu bir ara ekleyeceğim. 

ilgili medya:
1
19 mart 22:01

4

5. Bende puff ve dusk renkleri var, ikisini karıştırarak uyguluyorum. Yüzde gerçekten çok doğal duruyor, krem gibi olduğu için uygulaması çok kolay. Ben fondöten fırçası ile uyguluyorum. Aşırı bir kalıcılık beklemeyin, pudra ile üzerinden geçmezseniz gün içinde siliniyor. Özellikle bunu uygulayıp, transparan pudra ile sabitleyip üzerine de toz allık uyguladığınızda çok kalıcı oluyor. Yalnız kullanım kolaylığı açısından alışık olduğumuz toz pudralar gibi sür çık bir durum yok, biraz daha fazla zaman alıyor. Almadan önce bunu da göz önünde bulundurabilirsiniz.

14 mayıs 17:07 21 temmuz 20:34