4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (2)
  • oylar (2)
  • medya (1)
4

2. Ben leo rengine sahibim kendime sadece kahverengi alt tonlu rujlari yakistirdigimdan onu tercih ettim. Glossier’nin phase 2 isimli kas sabitleyici kapatici ve rujdan olusan setinden almistim denemek icin, set icinde olmasa muhtemelen ayri olarak almazdim. Mat yapida oldugu icin surumu soylendigi gibi kolay degil ama dudakta oyle cok mat da durmuyor ve kaliciligi malesef yok gibi. Yine de nemlendirici gibi surulebilmesi ve guzel rengi sayesinde sik sik tercih ediyorum ve cantamda bulunduruyorum. 

21 temmuz 03:27

4

1. güzel ruj aslında ama fiyat-performans olarak instagram satıcılarının sattığı fiyata bakınca ı-ıh. ki marka türkiye pazarına girerse fiyatların çok daha düşük olacağını sanmıyorum. mat deniyor ama denediğim renklerin hiçbiri tam mat değildi, parlak da değil, ikisinin ortası. nemlendirmesi orta karar. dudaklarınız kuru değilse bu da kurutmuyor. kalıcılık olarak kendi kategorisindeki diğer rujlara göre iyi ama pigmentasyonu daha yüksek normal rujlar kadar uzun süreli değil elbette.

şu an toplamda sadece altı renk var. adı üzerinde sheer -- sheer rujlarda kendi dudak renginiz rujun nasıl durduğunu epey etkilediği için internetteki fotoğraflara fazla güvenmeyin. dudaklarınızın doğal rengi açıksa jam, leo, ve zit isimli koyu olanlar daha çok renk veriyor. diğerleri iyi bir renkli dudak nemlendiricisi kadar renk veriyorsa o kadar.

renkli lip balmlar parlak, bunun daha mat olması çok güzel bir alternatif ama işte, o fiyata değer mi? bütçesi orta karar olan biri olarak benim için değmez. sonuçta mat herhangi bir ruju çok hafif sürüp onu dudağa fırçayla dağıtarak da istenilen sheer görüntüyü almak mümkün.

20 temmuz 17:08