0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (0)
  • medya (2)

1. Pembe yazılısı var bende. Bugün denedim. İlk açıldığında yapısı biraz ıslak ama öyle aşırı değil. Uç kısmındaki rimeli ayıklayıp sürdüğümde tek tek ayırdı, çok güzel hacim verdi ve kıvırdı. Üstelik kirpikleri sertleştirip ağırlık da yapmıyor. Akma dökülme de yapmadı bende. İndirimde 11 liraya dört dörtlük bir rimelim oldu mutluyum. Bakalım zamanla yapısı nasıl olucak...

11 mart 23:44 11 mart 23:46

2. İndirimde kendi rimelimi bulamayınca satış danışmanının önerisiyle 14tl’ye aldığım maskara. Kirpiklerimi tek tek ayırdı, dökülme-akma yapmadı, waterproof olanını almama rağmen kirpiklerimi taş gibi sert yapmadı, topaklanma olmadı, örümcek bacağı görüntüsü olmadı. Tek eksisi gün içerisinde kirpiklerinize verdiği hacim sönüyor, kirpikler tamamen aşağı düşürmüyor da öyle kıvrık da kalmıyorlar. tabi benim kirpiklerim aşağı doğru olduğu için bir başkası kullanırsa daha iyi sonuç alabilir belki. Biraz ıslak bir maskara, belki birkaç hafta sonra kuruyunca daha güzel olabileceğini düşünüyorum ama fiyatını karşıladığı kesin.

30 nisan 11:29 30 nisan 11:31

3. Yapısı oldukça akışkan olan ve sürerken mütemadiyen göz kapağımı boyayan maskara. Her ne kadar göz kapağıma bulaşsa da kirpiklerimi çok güzel ayırdığı ve güzel kıvırdığı için asla beğenmemezlik yapamam. Ayrıca kirpiklerimi olduğundan daha da uzun gösterdiği için tam da böyle yazın dışarı çıkarken rimel-allık-ruj yapıp çıkmalık bir rimel.

 Daha önce lash sensational kullanıyordum “o mu bu mu?” Dersek bu rimeli seçerdim  f/p açısından mantıklı bir karar olurdu.

Evet süslüler bu girdiyi kirpiklerim kaşlarıma değerken gözlerimi kısıp kendime kışkırtıcı bakışlar atarak sonlandırıyorum.

ilgili medya:
2
18 mayıs 21:14


4. Ben bu maskarayı çok beğenmiştim.Kirpiklerim yukarıya bakıyor ve kendinden kıvrık gibi diyebilirim sabah sürüp akşam eve geldiğimde hala aynı etkiyi koruyordu.Akma dökülme gibi bir problemle de karşılaşmadım.Yalnız iki tane eksisi var benim için, biri fırçası kaşık şeklinde olduğu için fırça ucuna birikme yapması, biri de çıkarırken kirpiklerimden birkaç tel götürmesi.

2 ağustos 17:39