sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (152)
  • oylar (29)
  • medya (16)

  152. 06 kırmızı ve 10 gül kurusu renklerini kullanıyorum, kalem şeklinde bir ruj olduğundan dudak kalemi işlevi de var, önce çerçeveleyip sonra dudak içini boyadığınızda dolgun görünüm sağlıyor, mat ve dudak kurutmayan kalem formatında sür ve çık rujudur

  22 mart 22:52 8 nisan 00:16

  4

  151. Merve görgözün nude videosunda görüp merak edip aldığım ürün. Şöyle ki normalde golden rose'un ürünlerini kullanmıyorum çok erken yaşlarda ilk makyaj yapmaya başladığımda belki bir iki tane ürününü almışımdır. Genel olarak uygun fiyatlı ve makyajda çok kalıcı olmayan bir marka. Rujunu denemek istedim renkleri ve mat olması çok güzel. 14 numaralı rengini aldım rengi karamel gibi. Duruşu güzel. Kalem ruj görünümünde hem dudak kalemi hem de ruj gibi. Dokusu yumuşak, mat ve kalıcı rujlar gibi dudağı kurutmuyor en beğendiğim özelliği de bu oldu. Keşke kalıcılığı uzun olsa. Çünkü tazeleme istiyor kesinlikle. Eve indiriminden 11 tl gibi bir fiyata denk geliyor. Bir de kalem şeklinde olduğu için ucunun açılması gerekebilir altındaki kısımdan açılır zannediyordum öyle değilmiş. Yine de tavsiye edilir.

  ilgili medya:
  1
  1 mart 17:09

  150. 8 numarasını büyük bir hevesle aldığım ve evde sürünce hayal kırıklığına uğradığım ruj serisi. 11 ile 8 arasında kalıp 8i seçtim ama beklediğimden daha koyu çıktı. gratış ışıkları altında ikisi de çok hoş gelmişti gözüme halbuki.

  6 ocak 12:45 27 mart 18:34

  149. Yapı olarak oldukça başarılı, kremsi, dudakları kurutmuyor ve sürümü oldukça rahat bir kalem ruj. Kalıcılığı ortalama bir ruj kadar olsa da ben çok takılmıyorum. Şimdiye kadar kullandığım kalem rujlar içinde favorim diyebilirim, üstelik bir sürü yeni renk seçeneği de ekleniyor sürekli koleksiyona. Bu arada merak edenler için bu rujlar büyük kalemtıraşlarla açılıyor, alttan çevirmeli değil maalesef.

  2 ocak 18:35

  148. 01, 08 ve 12 numaraları var bende.

  01 numara kahverengi-bordo arası ama kahverengisi daha yoğun bir renkte. Maalesef sürümü biraz zor, dudağın tamamında eşit durmuyor. İç kısımlarda daha açık duruyor dışa göre. Ama rengi ve sürümü çok güzel. Diğerlerine göre daha kuru bir yapısı var ayrıca.

  08 numara gül kurusu. Mor da var sanki ama çok gözönünde değil. En çok bunu beğendim. Mat durmuyor pek ancak. Sürümü ve duruşu 01'e göre daha başarılı. Dudağın tamamında eşit duruyor ve rengini tam veriyor.

  12 numara beni çok şaşırttı. Anaaa pembe çıktı bu dedim hatta sürünce. Tek tesellim dudak rengimin koyu oluşu, bu sayede çok fena durmuyor rengi. Sürümü yine 08 gibi gayet güzel. Rengini de eşit veriyor dudağın her yerine. Ancak bu da mat durmuyor pek. Dudağı kurutan bir yapıları da yok.

  Bende velvet matte serisinden daha iyi bir yer edindi bu seri açıkçası. Çok beğendim. Nude renklerine de bakmaya gönlüm var hani.

  17 ekim 2018 21:35

  147. 01 ve 21 numarasına sahip olduğum kalem ruj serisi.

  eğer büyük ve dolgun dudaklara sahipseniz dudak çizgisinden bir tık aşağısından ruju sürün. diğer türlü dudaklarınız üst üste koyulmuş boyalı köfteler gibi duruyor. (gizlinot: neden böyle düşünüyorum ki..?) bir de sürmeden önce mutlaka dudaklarınızı nemlendirin yoksa gün içerisinde soyulmaya başlayacak. klasik rujlardan daha kullanışlı bana kalırsa. puanlamak istesem 7/10 veririm galiba.

  30 eylül 2018 12:07

  4

  146. golden rose'un kalem formdaki rujları. öncelikle ben en büyük derdimi söyleyeyim; bu kalemlere uygun kalemtıraş bulmak zor. bende olan kalemtıraşların büyük tarafı bunları açmıyor, arkadaşımın kalemtıraşıyla açıyorum. onun dışında benimki 18 numara. 9.90 gibi bir fiyata almıştım indirimde. rengi benim için biraz pembe kaçsa da aslında pembe bir nude. yapısı mükemmel, çok kremsi ama görüntüsü mat. asla dudakları kurutmuyor, bulaşmıyor. silinirken eşit siliniyor sadece kenarlarda kalmıyor. ben göz üstüne far olarakta kullanmayı seviyorum çünkü gerçekten çok kremsi yağ gibi kayıyor ve renginden dolayı çok tatlı duruyor. ben biterse diğer renklerine kesinlikle bakarım. indirimli fiyatını hakediyor bence.

  ilgili medya:
  1
  29 eylül 2018 00:35

  145. Sürdükten sonra biraz geçince dudağımı kurutuyor ama yine de özellikle fiyatına göre çok güzel ve renkleri harika bence her zevke uygun rengi var

  28 ağustos 2018 23:36

  4

  144. İndirimli olarak 11 TL gibi bir fiyata aldım.Fiyatına göre gerçekten başarılı bir ürün.Yoğun pigmentli ve kalıcı . Renk skalası oldukça geniş.Nude tonlar daha ıslak bitişli duruyor dudakta , koyu tonlar daha mat bitişli.Genel olarak velvet matte serisinden daha mat diyebilirim. Ucu bittiğinde nasıl açabilirim diye düşünüyorsanız arkasındaki kapağı çıkartıp ince bir kalem ile iterseniz ucu çıkıyor.İndirimde görürseniz bir bakın derim :)

  22 ağustos 2018 20:14 25 ağustos 2018 03:45

  143. KUllanması ve renkleri benim için efsane fakat kalemtıraş ile açmak tam bir eziyet. Ama arkadaki renkli kısımı çıkarıp kalemle veya buna benzer bir şeyle itince açmaya gerek kalmıyor (gizlinot: böylece ürünü ziyan etmiş olmuyoruz)

  22 ağustos 2018 04:10