sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • oylar (10)
  • medya (2)

  1. Youtube’da Dolanırken yabancı bir youtuber’ın video resmindeki farına aşık olup golden rose’un bu serisinden copper Dust rengi olduğunu öğrendim. Elin yabancı vlogger’ı kullanmayacak bile olsa çıkmakta her ürünün her renginden alıp swatchlar, gösterir, bizimkiler paralarına kıyamayıp firmaların bedava göndermesini bekler. Hoş bizimkiler (gizlinot: bizimkiler derken şu yüz binlerce takipçili ücretsiz ürün sevdalılarından bahsediyorum.) drugstore’a bakmazlar ya neyse. 

  3-4 gün önce hem copper dust’ı, hem de mocha renklerini satın aldım. Altına painterly uygulayarak 2 rengi de aldığımdan beri ikişer defa kullandım. Copper dust kızıl kahve, mocha kahve tonlarında ama altınla yeşil arası parlama yapıyor. 

  -göz kapağında ağırlık yada yapışma hissi yok. 

  -Kuruduktan sonra bulaşma ve transfer yapmıyor. 

  -Az sürülüp dağıtıldığında tek far ve 1 adet parmakla bu 2 renkte Smokey makyaj elde edebiliyorsunuz. 

  -Yoğun istediğinizde ise fırçayı 2 kere göz kapağınıza sürtüp dağıtmanız yeterli. 

  -Renkler birbirinin üzerine uygulama yapmaya müsait, geçiş yapmak çok kolay. 

  -Işıltılı, ama öyle disko topu gibi değil. Hafif yanar dönerli renkler. 

  -gözümde 10 saatten fazla kaldı, 8 saatten sonra renkte hafif uçma olsa da katlanma bölgesinde birikme vs yapmadı. 

  -fiyatı 22,90₺. 

  Ben gayet memnun kaldım. 

  Golden Rose şu likit farların aynı formülle bir de matlarını çıkarsa tadından yenmez. 

  13 ocak 2018 17:05

  5

  2. Copper dust'ın swatch'ını ekledim başlığın görsellerine. Güzide sözlüğümüz medyada yayınlanmadığı için buraya yazıyorum. 

  Bence de underrated bir seri bu likit far serisi. Çok başarılılar ve indirimden sadece 13 tlye almıştım. Bilseydim bu kadar orijinal ve güzel görüneceğini renklerinin, kesinlikle birkaç tane daha alırdım. Performans olarak da gayet başarılı

  13 ocak 2018 17:18

  3. Yine cosmetica indiriminde 13 tl gibi bir fiyata aldığım likit far. Uygulaması yapısı fena değil. İlk uyguladığımda aşırı metalik duruyor ve ürün nasıl gözüküyorsa kabında öyle renk veriyor ancak dağıtınca(el ya da fırça fark etmedi) renk gittikçe silikleşiyor ben baz kullanmadan sürdüğüm için de olabilir ancak likit bir farın altına da baz sürmek gerekir mi bilmiyorum. İçinde pembe ışıltılar var rahatsız etmeyecek kadar güzel duruyorlar. Bir diğer güzel tarafı da çabuk sabitlenmeden farı uygulayabilmemiz. Kalıcılığını pek gözlemleyemedim yeni olduğu için ancak dağıttıktan sonra oluşan renk benim hoşuma gitti hem doğal hem de uğraşılmış bir görüntü oluştu. Çoğu göz rengine de uyabilecek bir renk olduğunu düşündüğüm için tavsiye edebilirim.

  12 şubat 2018 11:15

  5

  4. golden rose'un sitesinde 16 tl ürün. fiyatına göre çok güzel bence özellikle daha şarap tonları olan rosewood rengini aydınlatıcı olarakta sürdüm evet yaptım bunu ve güzel durdu. bence fiyatına göre gerçekten iyi bir ürün copper dust rengini de almıştım ama o daha koyu ve günük makyaj için çok fazla metalic görünüm yakalıyor o yüzden pek elim gitmedi ona.

  14 şubat 2018 08:33

  5. henüz iki kez kullandığım beğenmekle beğenmemek arasında gidip geldiğim far. bendeki altın rengi olan rosewood rengi. çok homojen durmadığını düşünüyorum ben yakından bakınca biraz o "patchy" dediğimiz dalgalı görüntüyü oluşturuyor gibi geldi ama biraz daha deneyeceğim, belki doğru uygulamamışımdır. sentetik kıllı göz fırçasıyla göz kapağıma yayarak kullandım. yoğun bir yapısı var, çok az miktarı bayağı yayabiliyorsunuz.

  ayrıca fotoğraflarda göz makyajını çok güzel çıkartıyor kesinlikle. aynaya baktığımda ışıl ışıl, metalik durmuyordu far ama o gün çekilmiş bir fotoğrafımda göz makyajım o kadar hoşuma gitti ki anlatamam. normal sedefli, metalik toz ya da krem farlar bu şekilde kendini belli etmiyor. fırsat olduğunda swatch da ekleyeceğim.

  25 nisan 2018 19:44

  6. dün ilk defa bendeki "khaki" rengini denedim. ilk kez likit far kullandığım için sürdüğümde biraz ıslak ıslak hissettirdi. dağıtması gerçekten kolaydı. sanki dağıtırken biraz rengi uçtu gibi hissettim ama üzerine biraz daha sürüp rengi tam ortaya çıkardım. khaki rengi çok güzel yeşilimsi bronz bir renk. yeşil bir farım olsun ama süremeyeceğim şekilde yeşil yeşil parlamasın istiyordum. bu tam aradığım gibi o açıdan. yeşil diye bağırmıyor ama içinde belli yeşil olduğu. çok metalik durmuyordu bence bu rengi ama kesinlikle ışıltılı ve güzel bir duruşu var gözde. 5 saat boyunca durdu gözümde ve ne çizgilenme ne de renginde bir azalma gözlemledim. çok memnun kaldım açıkçası. belki başka renklerini de alırım. yeşil gözlülere özellikle öneririm çok güzel duracaktır diye düşünüyorum. bu tarz bir far arayan herkese öneriyorum. beğendim (gizlinot: bravo golden rose )

  6 mayıs 2018 16:05

  7. Elimde khaki rengi var çok sevdim sabitlenmesi fırçayla veya elimle kolay sürülmesi crease bölgesine başka far geçince yapısının bozulmaması vs çok güzel rengi apayrı gold gibi ama yeşil yansımaları var tam aradığım renk olive diye tarif edesim geliyor yeşilimsi sarımsı kahvemsi bi renk 

  20 mayıs 2018 16:17

  8. Bende 111 numarası var. Tam bir pratik makyaj ürünü, 5 saniyede sür çık. Çok çabuk sabitleniyor ve bütün gün kalıcı. Sim sim de durmuyor güzel bir parlaklık veriyor. Tavsiye edilir:)

  21 mayıs 2018 13:27

  9. Rossman indiriminden 110 Lılac rengini kendimi neşeli hissettiğim günlerde kullanıyorum. Öncelikle far, bu reklerden hoşlanan süslülerin seveceği bir yapıda. Özellikle Mac Painterly Paint Pot üstüne sürdüğümde gün içerisinde göz kapaklarımda hiç birikme yapmadı. 2-3 pıt yaparak far fırçasıyla dağıtarak sürüyorum ve üstüne sabitlemek amacıyla Kiko'nun 21 nolu Smart tekli farını - ki bu da lila rengi- dağıtarak sürüyorum. Süper bir yaz rengi oluyor.

  21 mayıs 2018 13:48

  10. bende mink ve khaki renkleri var.. şahsen çok memnunum... duruşu çok metalik değil daha ziyade ışıltılı, yanar dönerli.. sürüldükten sonra hemen dağıtılması lazım çünkü zamk gibi yapışıyor.. çok dayanıklı, saatlerce taş gibi duruyo.. cildim yağlı ve göz kapağım düşük olduğu için hangi farı sürersem süreyim katlanma yerinde birikme yapmıştır.. bu hiç öyle değil.. ayrıca dediğim renklerin buğday tenlilere ve bronz makyajdan hoşlananlara çok yakışacağını düşünüyorum.. sevgiler..

  27 temmuz 2018 13:47