girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (435)
  • medya (16)

435. bayram sonrası neredeyse olmayandır. (link: https://oncecouponatime.com/tr/indirim-katalogu hafta sonu broşürü)ne baktım az önce , baya nanay gülüm nanay modunda. trendyol'un kozmetik butikleri şu aralar iyi ama onda da kargo gelene kadar bi ömür geçiyor.

22 haziran 18:17 22 haziran 18:18

434. indirim zamanı o kalabalığı çekemediği için indirimsiz zamanda -kendi tabirleriyle- kazık yiyen süslülerimize mağazada olabildiğince az zaman geçirmeleri ve alışverişlerini maddi açıdan olabildiğince az sarsılarak geçirmeleri için nacizane önerilerimi bir süslü olarak sizlerle paylaşmayı borç bilirim.

kozmetik alışverişi ile ilgili benim üç kuralım vardır. bi defa çok elzem bi durum değilse kesinlikle indirimsiz dönemde alışveriş yapmam.

iki. yeni bir ürün deneyeceksem ve tester ına falan bakmam gerekiyorsa bunu mutlaka indirimsiz zamanda yaparım. mağazalar sakin olduğu zaman hem istediğimiz ürünün tester ını bulmamız bi nebze kolay olur hem rahat rahat deneyebilir hem de yardıma ihtiyacımız olduğunda bi görevli bulmamız kolay olur. (gizlinot: zira önce onlar bizi buluyor zaten.) hem ürünün indirimsiz fiyatını falan da görüyorsunuz. (gizlinot: zaten bir süslü olarak hepimiz büyük indirimlerin ne zaman geldiğini biliyoruz. önemli tarihlerden birkaç gün önce başlıyor.) (gizlinot: ama son zamanlarda bu süre de biraz öne çekildi. baya 4-5 gün önceden başladığını gördük neyse bunu da arada bi dipnot geçelim dedim.)

üç. alacağım şeyleri mutlaka listelerim. bunun iki sebebi var. biri tabi ki alacağım şeyleri unutmamak. ama ben asıl ikinci sebep için yazıyorum. maddi açıdan minimum düzeyde sarsılmak demiştim hatırlarsanız. indirim dönemlerindeki o hengamede herkes sepetlere yüklendirken insan pek düşünemiyor siz de attkça atıyorsunuz sepete sonra kasada soğuk bir duşla mağazadan çıkıyorsunnuz. şahsen bana olduğu zamanlar oldu. o yüzden önceden hazırladığım listede hem alışverişimin aşağı yukarı tutarını görüyorum. hem de bunların hangisini gerçekten almalıyım önceden kararımı veriyorum. ve en önemli kısmı ise.. indirim döneminde o liste ile mağazaya giriyorsunuz ve sadece hedeflerinize kitleniyosunuz. başka hiç bir reyona dönüp bakmadan sadece o listedekileri alıp kasaya geliyorsunuz. (gizlinot: liste sayesinde tutarı da aşağı yukarı bildiğiniz için bu da artık sağa sola bakmamanızda etkili oluyor asdfgh) kasada beklerken de sağa sola bakmazsanız gereksiz hiç bir şey almadan ve mağazada olabildiğince az zaman geçirerek o indirimi atlatırsınız:))

ee aheste aheste yeni ürünlere bakmanın tadı başka tabi. hele de bulunduğunuz yer rossman filansa. ama bence bunu indirimsiz zamanlarda yapın, beğendiğiniz ürünün notunu alın ya da fotosunu çekin artık hangisi kolayınıza gelirse. indirime yaklaşırken kararınızı verin ve indirimde alışverişinizi yapın derim ;)

4 nisan 19:48 4 nisan 20:19

433. Sayesinde asla kullanamayacağım 626252 tane rujum oldu. Gerçi indirimin ne suçu varsa! Benim elim durmuyor o yüzden artık gratisin önünden geçerken o tarafa hiç bakmıyorum. 

#irademeselesi # shefuu 

4 nisan 17:39


432. indirimleri hiç takip etmezdim, bittikçe alıyorum çünkü stok da yapmadığım için "indirim varmış, sabah 6'da uyanıp gratisi ben açayım" kafasına geçen yaz ulaştım. saça takmıştım, aldıkça alasım geliyodu, her hafta telefona indirim mesajı geliyodu. Hayatım boyunca yapmadığım kozmetik alışverişini yaptım geçen aylarda. Indirim de aslında kâr ediyorum diye diye eksilere bindim. Hiç kullanmadığım şeylere "ben bunsuz bu zamana kadar nasıl nefes almışım" diyerek her hafta bir sürü bi şey atmışım sepete. Sadece saç değil, duş jeli de var bi de. Uzun zamandır ne şampuan ne maske ne yağ ne saç kremi ne de duş jeli alıyorum çünkü hala aylarca yetecek kadar var, zaten alma isteğim de tamamen bitti. Bi daha böyle bi fiyata bulamam diye yarınlar yokmuşcasına almışım ya. o paraları biriktirseydim dolabıma bir sürü bi şey alırdım, cilt bakımı yaptırırdım. Neyse ki şimdi fabrika ayarlarıma döndüm, şimdi tekrar indirim olursa, sadece cilt bakım ihtiyaçlarımı alırım. Denk gelirsem alırım yani, indirim sezonlarını takip etmiyorum. Telefona mesaj geldiğinde indirimde mi diye baktığım tek şey himalaya maskeler, normalde 14 lira, indirimde 2 tane almak daha mantıklı diye. Onda da eğer çok kalabalıksa asla girmem. 2 gün sonra alırım, rahat rahat alırım. Renkli kozmetikte de belirli şeyleri bitene kadar kullandığım için indirimde almaya çalışmıyorum, acımıyorum verdiğim paraya çünkü acıyacak bi miktar değil. Kısacası benim için indirim kovalamak, ihtiyacım olmayan şeyleri de almam demek. Neyse ki bende uzun sürmedi. Bittikçe almak, hatta indirimsiz almak çok daha kârlı, stok yapmak da bi yere kadar güzel, sonra yoruyo.

4 nisan 14:33 ed.5 nisan 09:16

431. sleek'ten iki dudak kalemi, iki allık bir de lorealin yeni maskarasıyla kapattım bu haftaki indirimi, uzun süredir alışveriş yapmıyordum kozmetik olarak bu beni uzuuun bir süre idare eder umarım.

17 ocak 20:54

430. bugün öğlen arası indirimden bi sleek sunset kapayım diye gratise uçtum. paletin testerı vardı ancak kendisi yoktu. şimdi üzerinden 5 saat geçti, garip düşünceler aldı beni. testerı mı çalsam?!

btw:kayda değer bi indirim göremedim, benim şampuanım dahil çoğu şampuanda indirim bile yoktu.

17 ocak 17:24

429. sol framede çıkınca öldü sandığım indirim.(gizlinot: asdfghjk)

17 ocak 13:01


428. 1 kapatıcı 1 maskara 1 kil maskesi ile kapattım.

Kartım yanımda olmadığı için puanlarımı kullanamadığım indirim.

25 aralık 2017 17:48

427. Uzun zamandır gratis in bindirim indirim yaptığını okuyorum ve katılıyordum da ama cok ilginctir, bu indirim zamanı bazı ürünlerin watsons,eve ya da rossman a gore 1 kac tl de olsa farkettigini gordum. Degisik geldi...

24 aralık 2017 22:09

426. Cuma günü arkadaşımlayken girdim 1 adet age rewind ve wet'n wild marka eyeliner aldım henüz çok sıra yokken.Tam anlamıyla ihtiyaç alışverişiydi benim için ancak sonrasında coşmhome a girince daha fazla indirim yapıldığını gördüm.Gratışte kasa arkasında 10 liraya satılan kotex büyük boy pedler orada 6.20 tl idi kaptım bi tane.Sesu kartus ağdalar gratışte yaklaşık 6 lirayken orada 3.70 tl idi.Bundan sonra indirim zamanlarında gratış, watsonstan önce cosmohömea uğrayacağım.

24 aralık 2017 21:03