3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar ()
  • medya (1)

1. bronzer ve terracottaları ile ünlü guerlain'in terracotta çeşidi. bu bronzlaştırıcı, içinde 4'e bölünmüş şekilde farklı renk tonları bulunan pudralardan oluşuyor. mevsime göre ten renginize uyan parçaları kullanabilir; örneğin yazın alttaki 2 parçayı, kışın üstteki 2 parçayı karıştırarak kullanabilirsiniz. böylece tüm yıl aynı bronzlaştırıcıyı kullanabiliyorsunuz.

8-9 renk alternatifi var. ben 02 brunettes rengini almıştım. benim ten rengime en uygun çeşidiydi. numaraları değişmiş sanırım. ben alalı bayağı oldu çünkü.

yapay durmayan harika bir terracotta. ben 4 rengi fırçayla karıştırıp öyle yüzüme sürüyorum. leke gibi durmuyor ya da turuncu yapay bir renk vermiyor. güneşlenmiş gibi bir hava yaratıyor. Ben bronzlaştırıcı olarak kullanıyorum. isteyen allık veya kontür yapmak için de kullanabilir. kolay kolay da bitmiyor, çok uzun zamandır kullanıyorum, daha da kullanırım.

ayrıca kadife kesesi içinde çok şık, aynalı ambalajı var. yanınızda da rahatlıkla taşıyabiliyorsunuz.

13 mayıs 2014 14:00

2. İncecik dokusu ve göze sokmadan verdiği ışılsıyla harika bir bronzer. Kışın aldanıp 00 nude almışım, içinde pembe bölme olan, yazın az geldi. Aynı hatayı siz yapmayın.

11 aralık 2015 22:19

3. Özellikle allık ve bronzerlarda en en iyi marka dersem yalan olmaz. Ben 02 sini kullanıyorum çok çok başarılı . Kalıcı, doğal, ciltte hiçbir sorun yaratmayan , ışığı çok iyi yakalayıp yüzünüze yansıtan başarılı ürünler.

Fondotenleri hakkında da iyi şeyler okudum en kısa zamanda deneyip paylaşacağım ))

19 aralık 2016 20:54


4. almak için yanıp tutuştuğum guerlain ürünü. free shoptan özellikle söylememe rağmen bu diye sun trio alıp geldim.acelem olduğu için ve çok benzedikleri için eve gelinceye kadar farketmedim.çok mutsuzum.

27 şubat 17:06