yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (5)
  • medya (3)
  3

  1. Geçenlerde hm den aldığım kontür allık aydınlatıcı paleti. İçinde bir mat sabitleme pudrası, pembe tonlarda bir aydınlatıcı, iki adet ışıltılı allık ve biri ışıltılı ve açık renk biri de mat ve daha koyu olmak üzere iki bronzer/kontür pudrası var. Fiyatı 20tl idi ve fiyat performans olarak başarılı buldum ben. Allıkları karıştırarak uyguluyorum, bronz pudralarıysa kontür için yeterince soğuk olmadıklarından bronzer olarak kullanıyorum.aydınlatıcısını pigmentsiz buldum ama doğal sevenler için iyi olabilir.

  Görsel ekliyorum(gizlinot: swatch bulursam eklerim yada ben yaparım)

  18 mart 2017 15:59

  2. aydınlatıcısı hariç beğendiğim bir palet. paletin pigmentasyonu özellikle bronzerlar oldukça iyi. ben 30 tl'ye aldım yine de f/p olarak uygun oluyor ama h&m ürünler tutunca zam yapıyor.

  10 şubat 2018 21:19

  3. Geçen gün şirin paketine aldanıp 30 liraya aldığım palet. Ben beğenmedim açıkcası. Aydınlatıcısı aydinlatmadi, bronzerları çamur gibi durdu. Sanki ciltle bütünleşmiyor gibi. Belki de ben kullanamadim bilmiyorum kuzenime verdim, bakalim o nasil bulacak.

  1 mart 2018 21:20


  4. İki haftadır deneyimlediğim yüz paleti. Ben bu paleti allık renklerini beğendiğim ve elimde bir krem , bir de toz kontür ürünü olduğu için çeşitlilik açısından aldım. 

  Birinci mat aydınlık pudranın pigmenti yok gibi süslüler ama sabitleme amaçlı kullanıyorum açıkçası renksiz olması benim için gayet iyi. 

  İkinci aydınlatıcı rengi maalesef hiçbir şekilde kullanılabilir değil. Tenimde çok sarı kaldı ki ben pembe alttonluyum. Işıltısında doğaldan bile doğal denilebilir. 

  Allıklar için konuşmak gerekirse oldukça sevdim , biraz tozuyorlar , pigmenti orta ve iki katta gayet iyi bir sonuç elde ettim. 

  Son olarak kontür renkleri sıcak renkler , bronzer olarak daha uygun olduklarını düşünüyorum. Pigmentleri orta ikisininde. Ben karıştırıp uyguluyorum genel olarak. 

  Makyaja yeni başlayanlar için gayet uygun bir palet olduğunu düşünüyorum , çok fazla renk vermediği için kontrollü arttırılabilir. Fiyatına göre ben beğendim , güncel olarak 30₺

  ilgili medya:
  1
  21 mart 2018 00:45

  5. Hiç yüz paletim olmadığı için bir hevesle aldığım ürün. Hiç kullanmıyorum neredeyse çünkü nedense her ürünü ayrı kullanmak, yapılarının da farklı olması daha çok hoşuma gidiyor. Ama bu paletin en büyük artısı seyahetlerde pratik olması ve az yer kapladığı için yanıma almam. Fiyatı piyasasada aynı işlevi gören paletlerle aynı sayılır, belki bir tık daha düşük. Biterebilir miyim hiç bilmiyorum ama bitirirsem de almam zaten. Pratik ama ürünlerin yapıları aynı ve böyle olmasını sevmiyorum. 

  13 nisan 2018 15:01

  6. 1 numaralı pudrası: hafif simleri var ama ciltte belli olmuyor. Göz altı ve göz üstüme sürdüğüm kapatıcıyı sabitlemek için yeterince iyi değil. Etkili olsun diyerek abartılı sürdüğümde de kurak çöle çeviriyor göz çevremi ve buna rağmen sabitlemiyor. T bölgesindeki parlama kontrolü için ideal.

  2 numaralı aydınlatıcısı: pembe alt tonlu olmasına karşın sarı alt tonlu cildimle çok güzel bütünleşiyor. Aydınlatması da gayet iyi. Fakat aradan 1 saat geçiyor, bir bakıyorum bütün yanağım sim olmuş. Halbuki ilk sürdüğümde öyle bir görüntüsü de yokken... sabitlemeyi başarabilirsem seve seve kullanırım.

  3 numaralı allığı: pan’de göründüğü kadar hafif bir renk. Işıltılı. Pigmenti çok çok az olduğu için alttaki allıkla karıştırarak kullanıyorum. Onun da rengini biraz seyreltmiş oluyor.

  4 numaralı allığı: hoş bir pembe rengi. Kış makyajlarına çok yakıştırıyorum. Soğuktan kızarmış efektini tam anlamıyla verdiği için çok doğal duruyor. Pigmenti ortalama yoğunlukta. Paletteki en sevdiğim ürün bu olabilir.

  5 numaralı bronzer’ı: tonu sıcak ama o kadar da turuncu sayılmaz. Uyguladığım takdirde çok çok hafif uyguluyorum. Çamurlaşmayışı ve kolay dağılıyor olması güzel. Buğday tenliler için ideal.

  6 numaralı kontür rengi: pan’deki gibi koyu durmuyor. Pigmenti vasat. Rengime koyu olsa da ton olarak tuhaf bir şekilde çok güzel uydu bana. Bu yüzden fırçadaki ürünün fazlasını elime bırakıyorum ve öyle uyguluyorum. Dağılması güzel.

  Aydınlatıcısı hariç kalıcılığını beğendiğim bir palet oldu. Renklerini buğday tenlilere daha uygun buldum. Pratik oluşu büyük bir artı. Bir süredir bende olduğundan pan project listeme koydum. Hala üretiliyor mu bilmiyorum ama ben gibi açık tenlilere özel bir versiyonu çıksa tekrar alırım.

  30 kasım 2018 02:56

  7. Özellikle makyaja yeni başlayanlar için oldukça kullanışlı olduğunu düşündüğüm bir ürün. Ben yaklaşık bir senedir falan makyaj yapıyorum, dolayısıyla çok fazla malzemem yoktu. Bronzer ve bir allık daha almayı düşünürken buna denk geldim ve 30 tl gibi bir fiyatı olduğu için düşünmeden aldım. Allığın ve bronzerın performansından oldukça memnunum ama highlighter diğer süslülerin de dediği gibi çok simli duruyor. İyi makyaj yapanlar için beklentiyi karşılamayabilir benim gibi ne yaptığını bilmeden yapanlar için 9/10 puan.

  11 mart 2019 11:09


  8. Fiyatı uygun diye aldığım -şimdi kaç lira olmuştur bilmem-, kısmen memnun kaldığım palet. Pudrası ve aydınlatıcısını hiç kullanmıyorum. İki ton allığı var ve biri çok pembe. Dolayısıyla o da iptal oluyor. Ancak üstteki allığı ara sıra kullanıyorum, hoş duruyor. Kontür kısmı da keza, alttaki kontür rengi çok koyu kaçıyor üstteki de simli gibi olduğu için pek yakışmıyor. Yine de aldım kullanayım kafasında kullanıyorum. Sanırım beyaz tenli olduğum için bu kontür işini bir türlü kotaramadım. Çamur sürmüşüm hissi devam...

  22 haziran 2019 21:48

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar