h&m

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (779)
  • medya (24)

779. Bugün bir haftadır almamak için ertelediğim ayakkabıyı aldığım marka. Heyecandan ölmek üzereyim. (gizlinot: Swh)

Daha öncesinde bez bir spor ayakkabı almıştım. Kalıbı tam olmuştu. Bu sefer nasıl bir şey gelecek büyük bir merak içerisindeyim. Ürün geldikten sonra tüm yorumlarımı buraya yazacağım.

ilgili medya:
1
bugün 11:50

778. h&m'in sadece indirimde 5 liraya düşen ojelerini alıp kullanıyorum. şeffaf ojesini de yıllar önce ojelerfora çok överdi mermer gibi taş gibi diye, o yüzden almıştım 5 liraya inince.

ojeler gayet dayanıklı, üzerlerine top coat olmadan bile 1 haftaya yakın kalıyolar tırnağımda utanmadan. yapıları çok ideal, ne çok sulu ne çok kuru. 1 katta bile rengini veriyolar diyebilirim, eğer düzgün sürülürse dalgalanma olmadan ve ikinci kata gerek kalmadan kullanılabilir. kurumaları da hızlı diyebilirim şimdi düşününce hiç bu ojeleri sürüp yastık yorgan iziyle uyanmadım valla.

dün 01:59

777. bugün hoşuma giden bir ayakkabı aldığım mağaza. eski sezon ürünlerini çıkarmışlar yarı fiyatıydı, yeni sezonla aynı ürünler. ayakkabı rahat da olunca beğendim. belki mağazada bakmak isteyenler olur.

edit: link aynısı değilmiş, kaldırıldı.

20 haziran 22:42 20 haziran 22:43


776. pantolonlarının boylarına bayıldığım marka. yerli markalardaki mom jeanlerin paçası neredeyse dizlerime gelirken kendisinden aldığımın paçalarını iki üç kere kıvırmama rağmen bileğimde. üstelik kalıbı da harika, popoyu asla basık göstermiyor. 

20 haziran 09:22

775. İndirimlerde 3-5-7 ₺ ye düşen ojelerinin tarihi geçiktir,almayın.Hatta sezon numaralarına bakarsanız hep eski sezondur.Kuruduktan sonra kabuk kabuk soyuluyor ve kötü kokuyor.

20 haziran 09:15

774. ya tamamen şans işi ya da mağaza ve şehre göre değişen bir durum. her gittiğimde indirim bölümünden çok güzel ve çok uyguna şeyler bulabiliyorum. geçenlerde 40 ve 20 tl'ye skinny jean aldım, şimdilik sağlam duruyorlar. ojelerini (indirim bölümünden alıyorum genelde 5-6 tl'ye), tekli farlarını, lip glosslarını ve fırçalarını seviyorum f/p olarak iyiler - diğer kozmetik ürünlerini denemedim.

ve evet zaman geçtikçe fiyatları da inanılmaz artmaya başladı. çok beğenip askısından sırtlan gibi kaptığım bir şeyi fiyatını görünce içime içime ağlayarak geri bıraktığım çok oldu. ki çoğu parça indirime giriyor dönem dönem, daha uygun fiyata almak için fırsat oluyor bu da.

19 haziran 19:03 19 haziran 19:09

773. Online sitelerinde hem indirimleri daha güzel hem de ürün çeşidi daha fazla olan marka.

Dün online'da indirimde birçok sezon ürünü plaj giysisi görünce bugün mağazaya uğradım ancak plaj bölümünde sitedeki gibi indirim yoktu. Ayrıca mağazada indirimli ürün namına hep defosu olan yada 2-3 sezonluk şeyleri görüyorum. O sebeple online kısmına daha yakınım diyebilirim. Genelde sadece plaj ve iç giyim ürünü alıyorum. iki kategoride de çok güzel indirimler yapıyorlar. Örneğin bugün 60 liradan 20 liraya düşen bir bralet aldım kendime. Hem kumaş kalitesi güzel hem de tasarımları. Pentiden aldığım plaj ve iç giyim ürünleri bir yılda yıpranırken H&M'de bu sıkıntıyı yaşamıyorum. En azından bu iki kategori için benim daima uğradığım bir marka kendisi.

19 haziran 19:03


772. indirim reyonunda bir adet yüksek bel skinny jeani 20 liraya almış bulunuyorum. Özellikle çocuk reyonlarında eski sezon ürünlere yaptıkları indirimler de şahane oluyor. keşke daha sık yapsalar.

19 haziran 18:54

771. Çok güzel bindirim yapan firma. Inditex aşığıyım, ama fiyatları öyle uçurdular ki onlara kıyasla daha uygun olan, tarz olarak aşağı yukarı benzerlik gösteren bu markaya kayayım dedim. Birkaç gün önce 59 liraya aldığım bikini üstü şu an 69 lira. hadi neyse. Takip ettiğim bir sandalet 99'dan 129'a yükselmiş. Pes artık dedirtti.

14 haziran 02:39

770. •Takı reyonu zengin, sade ve uygun fiyatlı.

•Basic konusunda başarılı ve nispeten uygun fiyatlı.

•Taytları güzel, nispeten uygun fiyatlı.

•Ofis reyonu genelde başarısız ve pahalı.

•Kozmetik ürünlerini denemeye korkuyorum, hijyenik ve kaliteli durmuyor.

• Lcw, Defacto..vs gibi markaların tabiki fersah fersah önünde. Çünkü Türk pazarını düşünerek üretim yapmıyor.

•İç çamaşırları çok pahalı( ürünün kalitesine göre). 

•Bir kısım modellerin farklı desenlerini ürettirip ürettirip satma eğilimleri var.

•Anne modelleri başarısız, teen modelleri başarılı.

•Alışveriş yapma arzunuzu nispeten daha uygun fiyatlarla bastırabilirsiniz.

•İndirim çeki, indirim kodu gibi güzellikleri, diğer mağazalara nazaran daha çok var.

9 haziran 11:24