yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • oylar (6)
  • medya (1)

  1. hask markasının argan yağı içeren onarıcı saç kremi. sadece saç uçlarıma uyguluyorum ve şimdiye kadar ne ağırlık ne de ekstra bir yağlanma yaptı. dibi çok yağlı ama uçları çok kuru saçlarımı da gayet yeterli düzeyde nemlendiriyor. çok memnun olduğum bir ürün, kolay da bitmiyor o yüzden bir süre daha idare ederim. ancak en son fiyat artışından sonra şampuanının entrysine yazdığım gibi artık indirimden indirime görüşeceğiz kendisiyle...

  ukte: (yazar: pamuksekeri)

  24 mayıs 2017 21:34

  2. Kuru ince telli seyrek saçlarım var. Bu kremi iki kez uyguladım. Sonuçtan oldukça memnun kaldım. Saçları ağırlaştırmıyor , yapıştırmıyor. Dalgalı saçlarımın sürekli tülermesi yüzünden düzleştirici uygulaması yaparım genelde. Bu krem o ihtiyacı azalttı sanki.

  18 ağustos 2017 21:21

  3. uzun ve yıpranmış kabarık şekle girmeyen saçlarım için iyi bir ürün oldu benim için ama biterse tekrar alır mıyım bilmiyorum. mucizeler yarattığını söyleyemem. sadece sacımı yağlandıran saç kremlerinin aksine bunda yağlanma sorunu yaşamadım. kokusu biraz garip ağır geldi bana. tavsiye edilebilir. indirimden alın mümkünse.

  19 mayıs 2019 18:54


  5

  4. portakal kokulum, canım saç kremim. kıvamı ideal, çabuk durulanabilen, kolay tarama sağlayan bir saç kremi. sadece uçlarına uyguluyorum. en güzel yanı saçları yumuşacık yapması. fiyatının iki katına çıkması üzerine ilk indirimde yedeklemeyi düşünüyorum.

  16 mayıs 2020 12:58

  3

  5. hask markasına ait sadece saç uçlarında ve o da az miktarda kullanılırsa o zaman saçın dolaşmasını engelleyerek, bir nebze de olsa şekle girmesine yardımcı olan, argan yağlı ve epey de koyu kıvamlı bir saç kremi. ben içeriği nispeten daha temiz ve bir de argan yağı içeriyor diye argan yağlı serinin şampuan ve saç kremini birlikte almıştım. şampuanıyla temizleme anlamında hiç anlaşamadığımızdan beğenmedim zaten ama saç kremi de idare eder seviyede bana göre.

  ben genellikle saçlarım yağlanma eğilimli olsa da, boya ve şekillendirme sonucu yıprandığından bu tür argan yağlı ürünleri tercih ediyorum. yalnız hask öyle aman aman bir yumuşaklık, elinizi saçınıza götürdüğünüzde bir alıcılık sağlamadı. sadece her zaman olduğu gibi saçıma krem ya da maske ne kullandıysam duşta rahat tarama imkanı verdi o kadar. yani benimki gibi saçlarınız varsa ve ekstra bir yumuşaklık falan bekliyorsanız bu krem o konuda sizi çok fazla tatmin etmeyebilir.

  kısaca kuru ya da yıpranmış, en azından işlem görmüş saçlarınız varsa alırken bence iyi düşünün. alkol paraben, renklendirici, sülfat vs içermemesi, 355 ml'lik bir ambalaja sahip, maske gibi yoğun yapılı olması başta hoşuma gitmişti. yalnız etkilerini düşününce hele ki indirimsiz fiyatı 50 liraya çıkmışken şahsen bir daha tercih etmem. bendekini de en son kuzenime vermek suretiyle elimden çıkardım zaten.

  ilgili medya:
  1
  16 mayıs 2020 22:41

  4

  6. Hask serisini deneyimledim tüm ürünleriyle, buna şans verebilirsiniz ben coconutlusunu daha çok beğendim argan yağı da güzel çok pahalılaşmasa kullanmaya devam ederdim.geçen sene boyasız işlem görmemiş ama kabaran saçlarım vardı.yumuşatıyor güzel kokuyor saçlarımı parlaklaştırdı matlığını aldı ama işlem görmediği için çok bir şeye ihtiyacı olmayan saçlarım vardı. Büyük boyu dışında geçen sene 8 tl olan mini yağlarının keratinlisini, coconutlusunu, argan yağlısını ve macadamialısını hepsini kullandım  maskesi vardı onu da kullandım haskın mini yağları 8 tl için oldukça şahaneydi ama artık yanılmıyorsam 17 tl olmuştu son gördüğümde artık o para verilmez. Argan yağlısını erkek arkadaşım dökülen sakalı için almıştı benden beğenmişti. Bu seriye şans verebilirsiniz fiyatlar daha da uçmadıysa, eskiden fiyat performans açısından iyiydi artık indirimde olmazsa almam.

  17 mayıs 2020 12:44 17 mayıs 2020 12:48

  5

  7. Çok beğendiğim bir ürün.Kokusu portakallı öksürük şurubu gibi. Sürüp iki üç dakika beklettikten sonra duruluyorum. Saçlarım ıslakken yine aynı markanın argan yağını saç uçlarıma güzelce yediriyorum. Bu da portakal yağı gibi kokuyor. Kuruttuktan sonra gelsin parlaklık ve yumuşaklık.

  21 kasım 2020 18:18


  4

  8. bu markanın keratin yağını kullanmıştım arkadaş tavsiyesi üzerine. bir de bunu deneyeyim dedim.

  öncelikle boyadan yanmış ve yıpranmış saçlara sahibim. bir yıldır saçıma yapmadığım bakım kalmadı. saçlarım yandığından beri doğal şekli olan dalgalara kavuşamamıştı bir türlü. işte bu ürün tam olarak bunu sağladı.

  ürünü banyodayken dipten uca doğru sürüyorum. hiç yağlanma sorunu yaşamadım. benim için en büyük artısı saçlarımın eski şekline kavuşması oldu. yanık saçı bilirsiniz doğru dürüst şekil almaz. bu ürün saç şeklinizi ortaya çıkarıyor. onun dışında mucizevi bir etkisi yok. zaten yanmış saçı hiçbir şey baştan aşağı düzeltemez. neyse sonuç olarak benim yaşadığım sorundan muzdaripseniz alabilirsiniz. indirimde 45 liraya aldım, saçlarım biraz daha düzelene kadar almayı düşünüyorum.

  17 temmuz 2021 01:21

  3

  9. Haskın ürünlerini çok beğeniyorum ve tercih ediyorum ancak bu ürünü asla kullanamayacağım zira inanılmaz fena portakallı calpol kokuyor. resmen öğürdüm. Argan böyle kokan bir yağ değil nasıl portakal şurubu kokuttular bilmiyorum. Öyle ahım şahım yumuşatma özelliği de yok. Ben arkadaşıma verdim koku hassasiyetim var ve bu ürünü yanlışlıkla bile kullanmak istemiyorum.

  28 kasım 2021 15:23