yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  5.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (4)
  • medya (1)

  1. hc nin vaatlerini yerine getiren saç bakım kremi.

  yaklaşık 1 aydır haftada 2 kez kullanıyorum. saç uçlarım kurudur her ne kadar ısıl işlemlerden uzak dursam da.. çeşit çeşit yağlar kremler de kullanırım ayrıca. ama buna rağmen ovexin verdiği yumuşaklık ve dolgunluk diğerlerinde yaşanmamıştı.

  ayrıca hemen taranıyor ve saçta ağırlık yapıp saçı söndürmüyor. dikkat edilmesi gereken bir husus, durulama esnasında iyice durulayıp saçtan tamamen arındırmamak.

  bittikçe alırım, şiddetle tavsiye ederim.

  hakkında bir çok blogta da benzer yorumlara rastladım.

  bakalım;

  (link: https://www.sacbakim.com/hc-ovex hc ovex)

  22 mayıs 2014 10:00 22 mayıs 2014 10:01

  2. Kupkuru ve elektriklenen saçlarımı yumuşacık ve pasparlak yapan muhteşem saç maskesi.Yıllardır saçlarımı bu kadar güzel görmemiştim.Sadece 5 dakika bekletmek yeterli oluyor,saçtan arınması da zor değil.Fiyatı biraz pahalı ama kendi sitesinden aldığınızda yanında denemeniz için bazı ürünler gönderiyorlar.Açıkçası gönderdikleri her üründen de memnun kaldım.

  7 kasım 2015 22:07

  3. hc hair complex yağı ( mükemmel bir yağ, must have) almıştım yanında küçük boy deneme gönderdiler, aman tanrım nasıl nasıl güzel bir saç kremi. saçlarımı yumuşacık yaptı çok çok sevdim, sürekli saçlarımla oynamak dokunmak istiyorum desem yalan olmaz. yenisini alacağım. sevgiliniz, eşinizin saçınızla oynaması hoşunuza gidiyorsa mutlaka alın.

  1 kasım 2018 21:49


  4. Hc kompleksini aldığımda hediye olarak küçük boyunu gönderdiler. Bikaç kullanımda epey beğendim saçlarımı yumuşacık yaptı. Pek çok pahalı saç maskesine göre nemlendirici özelliği çok daha iyi.

  9 nisan 2019 01:43 20 eylül 2019 17:16

  5

  5. Hc markasının, saçları anında onarıcı olarak lanse ettiği saç bakım kremidir.

  Hc hair care markasının complex yağ karışımı, saçlarımın yıpranmasına çözüm aradığım zamanlarda karşıma çıkmıştı. O dönem yağ karışımı ile birlikte, küçük boy ovex hızlı saç kurtarma ve canlandırma terapisini satın almıştım. Saçlarımın boy ve uçları hamur gibi olduğu için neredeyse her ürüne çözüm olur belki umuduyla yaklaşıyordum. Adı çok iddialı geldiği için başta inanmasam da eczacı tarafından kurulmuş bir firma olduğu için ürüne şans verdim.

  Saça sürdukten sonra beş dakika kadar bekletip saçınızı duruluyorsunuz. Hamur gibi Saçlarıma ilk yıkamada yumuşaklık kattığı için içinde silikon var mı diye kontrol ettim. Yokmuş. bitirince büyük boyunu da satın alıp kullandım. Saçları ağırlaştırmaması, yumuşatması ve bakım yapmasını beğendim. Isminin hakkını veren ürünlerden. Ürünle ilgili tek eksi görüşüm, krem yapıda olması nedeniyle çabucak bitmesi idum onun dışında oldukça memnunum.

  50 ml ve 200 ml olmak üzere iki boyda paketleme yapılarak piyasaya sunulmuş türk menşeili firma tarafından. Fabrikasının sinop ayancik' ta olduğu yazıyor.

  50 ml lik paketli ürünün güncel fiyatı 20₺

  200 ml lik paketli ürünün güncel fiyatı use 65 ₺

  ilgili medya:
  1
  29 mayıs 2019 12:09

  6. hc ürünlerini 2015 senesinde saçlarım kuruluktan öldüğü zamanlar denemiştim.

  saçlarım zaten kıvırcık ve yapı gereği kuru ancak o sene hem yanlış boyama hem yanlış kesim deniz tuz güneş vs vs derken baya ölmüştü. araştırma yaparken bir boş anıma geldi ve denedim.

  aldığım ürünleri; hc bakım yağı, hc anında onarım(adı kurtarma gibi bişey de olabilir hatırlayamıyorum) yağ aldığım için şampuan olarak yağlı saçlara özel şampuanı tercih etmiştim, bir de olmazsa olmaz saç kremini almıştım.

  ürünlerin içinde memnun kalmadığım olmadı hiç. ben hepsini düzenli olarak kullandım ama sadece yağ ve şampuanı 1 aydan sonra kullanmayı azalttım. saçlarımı ciddi anlamda toparladılar ve uzatıp nemlendirdiler. yağ biraz zor çıkıyor saçlardan sadece ve biraz ağırlaştırıyor diye geniş zaman aralıklarına yaymıştım kullanmayı. ama ne olursa olsun verdiği sonuca gerçekten değiyor.

  hatırladığım kadarıyla, içerisinde parafin vb zararlı madde bulunmuyordu.

  hazır aklıma gelmişken ilk fırsatta tekrar sipariş edip kullanayım bari.

  siz de saçlarınıza uygun ürünü seçtiğinizde memnun kalırsınız diye düşünüyorum.

  29 mayıs 2019 12:57

  7. Ombre işlemi gördükten sonra kupkuru olan çalı süpürgesi saçlarıma ilaç gibi geldi. Denemek için küçük boyunu almıştım. Şimdi elimde biriken saç maskeleri bittikten sonra büyük boyunu almayı düşünüyorum. Saçlarıma uygular uygulamaz farkı anladım, yumuşacık yaptı. Ayrıca fön ya da düzleştirme işlemine gerek kalmadan sadece kurutarak pürüzsüz saçlar elde etmiş oldum. Şans verilmesi gereken bir ürün.

  20 ağustos 2019 19:46


  5

  8. Saçı ağırlaştırmayan saç kremi; üzerine birde hoş bir dolgunluk veriyor ama öyle kırıkları önleme filan yok. fiyatı 30 civarı olsaydı kullanmaya devam ederdim ama 65 i hak etmediğini düşünüyorum.

  18 ekim 2019 03:14 18 ekim 2019 03:15

  5

  9. Complex yağıyla birlikte ikili bir kampanyadan büyük boyunu satın aldım ve bitirdim. Kokusu çok çok güzel, ve kalıcı. Yumuşacık yapıyor ve saçlarımı dolgun gösteriyor. Yine bir kampanyada alacağım bir krem.

  18 ekim 2019 20:05

  5

  10. üstteki girdiden sonra kullanım şeklimi değiştirdim ve buradayım...

  Saçlarınız kırılmadan, sağlıkla uzasın mı istiyorsunuz? Çözüm bu arkadaş... adeta eriyen saç uçlarım, ovexle kendine geldi. Ürünü banyoda saç maskesi gibi kullandığımda standart bir sonuç  aldım, yalnızca yağlı görüntü olmuyordu böyle fönlü gibi oluyırdu saçlarım. ancak esas olarak ürünü banyodan sonra nemli saç boyuma öZellikle uçlara sürüp beklediğimde saçım kuruduğundaki sonuç muazzam. Herhangi bir kepek ya da yağlanma yapmıyor saçı söndürmüyor, aksine saç böyle dolgun ve hacimli oluyor. Kesinlikle tüm kalbimle tavsiye ediyorum. Not: indirime gitmeyen fiyatının hala çok yüksek olduğunu düşünüyorum, öncelikle 20 tl lik mini boyunu deneyip ardından diğerini birkaçkişi sipariş verebilirsiniz; daha uyguna gelir.

  4 ocak 04:31 4 ocak 04:35