yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • medya (2)

  1. Hayvanlara karşı duyarlılığı takdire şayan, hayvanlar üzerinde test yapmayan, fırçalarından herhangi bir hayvan kılı kullanmayan kozmetik markası. Bunun yanında ürünlerinde parabenler, sülfatlar, sentetik boya ve esanslar bulunmaz. Kanımca makyaj bazları ve çok amaçlı ışıltı veren pudraları mutlaka denenmelidir.

  16 ekim 2013 16:01

  2. içeriği nedeniyle güvenerek kullandığım marka. sahibesi carisa jones önceleri urban decay'de çalışmış yıllarca. makyaj işinin içini dışını öğrenmiş ve kendi şirketini açmış. amaçlarından biri sorunlu ciltlere yardım eden bir marka olmak. özellikle de sivilceli ciltlere. fiyat olarak dior'la aynı o yüzden high end olarak biliniyor.

  denediğim ürünleri:

  yüz bazları

  3 lu pudra setleri

  icon isimli sıvı rujları

  yağlı cilt için olan fondotenleri

  en sevdiğim ve gözü kapalı tavsiye edebileceğim ürünü ise dim light ambient powder isimli pudraları. İçindeki mikro ışıltılar yüzde ışıltı olarak durmuyor, cilt problemlerinizi los bir ışıktaymışsınız gibi belirsizleştiriyor. Önceleri inanmamıştım abartıldığını düşünmüştüm ama aralık ayından beri her makyaj yaptığımda hiç atlamadan kullanıyorum. Benim cildim gibi soruna meyilli bir cildi bile sorunsuzmuş gibi! gösteriyorsa zaten sorunu olmayan ciltleri bir adriana lima yapar kanımca. bir de bunun diffused light isimli olanı var. onu da denemek istiyorum ama kısmet bakalım.

  bu pudraların yapımında ilham olan kişi ise carisa'nın babannesiymiş. evde hep ışıkları loş tutarmış. soranlara da kadın dediğin en güzel bu ışıkta görünür dermiş. zeki kadın vesselam.

  28 ağustos 2014 22:26

  3. Mezun olunca ilk maaşımla alacağım şeyler listesine ürünleri top 5ten giren şahane ambalajlara sahip marka.

  29 ağustos 2014 04:17


  4. pudra paletini kullanıyorum. alırken bu paraya değer mi acaba diye uzun uzun düşündüm. ama gördüm ki değermiş. bitince yine palet olarak alacağım.

  şöyle ki; dim light, cildiniz çok sorunlu değilse renk eşitsizliklerini düzeltiyor, kesinlikle örtmüyor, kapatmıyor, bildiğiniz gölgeliyor ve canlı duruyor.

  incandescent light, çok doğal ve günlük bir aydınlatıcı, yüze ve göze. öyle strobing falan yapılmaz ama disko topu olmadan sakin sakin, aydınlık aydınlık işe gidilir :)

  radiant light, açık tenliler için aydınlık bitişli güzel bir bronzer olabilir ya da bronz iseniz aydınlatıcı.

  genelde tüm palet, temiz ve aydınlık bir görüntü sağlıyor.

  6 ağustos 2015 08:15

  5. Bu markanın "ambient lighting palette" ürününü, uzun zamandır severek kullanıyorum. Bence pudraları harika. Hem kalıcı hem de o kadar yumuşaklar ki, sürdükten sonra cildinizde kadifemsi bir his bırakıyorlar. Bu üçlü pudranın, ilk bölümdekini

  göz altlarımı sabitlemede, ikinci bölümdekini aydınlatmada ve son bölümündekini de bronzerımla karıstırıp uyguluyorum.

  21 ekim 2015 19:19

  6. en popüler ürünlerinden olan ambient lighting pudralarını ve allıklarını bir (link: http://uk.spacenk.com/en_GB/ambient-lighting-edit/MUK200015858.html palette) toplayarak nice kadının ocağına incir ağacı dikmeyi hedeflemiş marka(gizlinot: alın ruhumu da satın alın)

  10 kasım 2015 22:38

  7. Meshur pudra paletini almistim. Yuzume surdugum an asik olmustum ama yuzumde on dakka bile durmuyor. Ucuyor. Yuzumde en az kalici pudra kendisi oldu.

  10 kasım 2015 22:57


  8. luminous bronze light ve diffused renklerini kullanıyorum oldukça memnunum.

  luminous bronze light tam dozunda canlı sağlıklı ve kendinden yansımalı açık kahve bronz bir efekt veriyor. ne kızıl ne de çok koyu kahve. açık tenliler için tavsiye ederim.

  diffused ise bildiğin kurtarıcı. ne kadar koyu gelen fondötenim varsa hepsininin üstüne sürüyorum bir anda canlı ve aydınlık bir ton sağlıyor. o photoshop etkisi olayı şehir efsanesi değil gerçekten var bişey bu pudralarda. değişik bir yapısı var böyle sürünce yüzüne ince bir tül çekmiş ve tüm yüzün buğulanmış gibi.

  radiant light ise yolda. elime gelince yorumlarım.

  27 nisan 2016 10:14 27 nisan 2016 10:15

  9. Kozmetiğe çok ilgili olmama rağmen hangi pudrasının ne işe yaradığını bir türlü anlayamıyorum. Aydınlatıcı mı normal mi kafam karışıyor. Bence adam akıllı ayırsınlar şunları

  27 nisan 2016 10:19

  10. ürünlerine ülkemizden nasıl ulaşabilieceğimi çok merak ettiğim (şu instagramdaki hesaplar güvenilir midir, hangisi güvenilirdir hiç bilmiyorum), özellikle pudra&allık paleti aylardır hayallerimi süsleyen marka.

  28 mayıs 2016 14:57