girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • medya (0)

1. Bir crossdresser için biraz jinekomastinizin olması bence yeterlidir. Marifet onu istediğiniz gibi gösterebilmektir.

13 mayıs 2016 01:16

2. 70c, 75D bence yani. Gel gör ki şişman gövde ile en minik meme ölçüsüne sahibim. 75 a.

13 mayıs 2016 01:24

3. (bkz: ideal meme ölçüsü)

13 mayıs 2016 01:27


4. Kim için ideal bu göğüs ölçüsü merak ettiren ölçü diye tanım.

ilk olarak demek istediğiniz meme sanırım. göğüs hani şu akciğeri falan toptan koruyan bölümü ya vücudun(anatomik olarak yanlışsam düzeltin) o sebeple göğüs denmesi hepten yanlış memeye. kaldı ki memeyi, götü, göbeği, saçı, başı vs. idealleştirme çabası niye diye soracağım daha soramadan iyi de ideal ne ki diye dürtüyor biri?

sevgilinizin beğenmesi, erkeklerin/kadınların beğenmesi mi? kendinizi tatmin etmesi mi?

azcık kafa mı yorsak şu konuya?

neden bir şeyleri idealize etme eğilimindeyiz? eğitimimizi, kariyerimizi, vücut ölçülerimizi, sosyal medya hesaplarımızı vs. ?

hepsinin birbiriyle bir noktada ilişkisi var, evet sana mini etek giydin diye kızan sevgilinin de bunla ilgisi var, hala orgazm olmamış olmanın da bunla ilgisi var var da var işte. bi kere meme diyeceksin 'kibarlaştırmaya çalışmayacaksın' çünkü meme kaba bir sözcük değil. misal burnundan bahsederken kafa tasım falan demiyorsun muhtemelen. aynı şey ikisi, başta bu konuda anlaşalım zaten. sen kendini medyanıın ya da kapitalizmin ve haliyle erkek egemen sistemin düşünce yapısıyla değerlendirmeye başladığın noktada asıl kadın olma halinden uzaklaşıyorsun.

not: gelsin eksiler, bekliyorum.

13 mayıs 2016 02:15 13 mayıs 2016 02:16

5. Yahu bir rntry girdik, sıradan bir ölçü beyan edenlerin heosi eksileniyor. Hiçbir erkek, veya kimse için değil o ideal ölçü. Aynada görünce kendimizi en çok hoşumuza gidecek ölçü o. Memelerimizi bingil bingil hissedince mutlu olacağımız ölçü o. Meme dediğin şey bir avuç mutluluk. Kadın erkek ve çocuklar için. Herkes için. Büyük de olsa küçük de olsa. Kendi memelerinizi elleyince mutlu olmuyor musunuz? Biraz daha büyük olsa daha iyi elime geliceklerdi cohos olucaktı. Gene girmişsiniz yok kalıp yok şey. Kendimiz için ideal olanı soyluyoz be ya. Hemen eksi hemen eksi. "kidinliri dimgiliyirsiniz, kitigirizi idiyirsiniz, digri bilmiyirim, cık cık cık ni kidir di siksistsiniz, cinsiyit iyrimcisisiniz, siks ibjisi yipiyirsiniz" meme lan meme, bebeler de mutlu oluyor büyük dolu memeyle.

13 mayıs 2016 03:38

6. Yoktur ! Bu "ideal boy, ideal meme, ideal kilo" zımbırtıları beni çıldırtıyor. Aynada kendimizi nasıl görmek bizi mutlu ediyorsa öyle görünelim. Zayıf olmak istiyorsak kendimiz için zayıflayalım, balık etli olmayı seviyorsak gelip biri kilo vermemizi tavsiye ettiğinde "ben bu kiloda olmayı seviyorum" diyelim. Ben uzun tırnaklarımı seviyorum, ben kalın kaşlarımı seviyorum, ben turkuaz saçlarımı, rastalarımı seviyorum diyelim. Kimsenin "ideal" lerine uymak, gözlerine hitap etmek zorunda değiliz, kadınlar süs eşyası mı, yağlı boya tablosu mu ya?

13 mayıs 2016 07:36

7. (bkz: wtf )

13 mayıs 2016 07:40


8. meme meme meme meme meme. Seri yazdım inşallah göğüsten vazgeçerler diye.

Şimdi efendim genel geçer beğeni kuralları herkesin ben şunu beğeniyorum yok büyük olsun elimi doldursun demesiyle ortaya çıkıyor. O sebeple ben böyle bir platformda yok kalça büyük, meme küçük olsun, göbekten de kremşanti yiyeyim olayina karşıyım.

büyük küçük fark etmez memelerinizi sevin.

13 mayıs 2016 07:57

9. İdeal "meme" ölçüsü var mı bilmiyorum ama insanları belirli bir kalıba sokmanın ve tek tipleştirmenin var olduğunu gösteren başlık (gizlinot: /başlıklardan biri)

Öncelikle bu ideal kime ve neye göre diye sormak istiyorum. Vücüdu dümdüz olup sadece memesi ideal(!) olana göre mi? Yoksa basenleri bi(ybkz: ) olan, beli fazlasıyla ince olan bana göre mi? Bence bir çoğumuz olduğumuz gibi güzeliz kızlar, herkesle aynı olursak bi farkımız kalmaz :)

13 mayıs 2016 08:09

10. kişiye göre değişendir

boy

kilo

beden tipi

13 mayıs 2016 08:10