yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (70)
  • medya (5)

  70. Magazada kullandiklari o oda kokusu var ya.... abovvvvvv. Bi de nasil fazla basiyorlarsa iceri migren olup cikiyoruz. 

  30 mayıs 21:34

  69. Dün oxxo ile ilgili bir girdi yazmıştım, online siparişimde ürünün rengi görselden farklı geldi boşuna kargo ödedim diye. Bugün de ipekyoldan dört gün önce verdiğim siparişin tedarik sorunu nedeniyle iptal edildiği hakkında mail geldi (sitede aldıgım beden hala sepete eklenebiliyor wtf). Ücret iadesi de yapılmış ancak kargoya hiç verilmemiş olan, tedarik edilemeyen ürünün iadesini yaparlarken kargo ücretini kesmişler. Firmalar gerçekten kafayı yemiş olmalı. Kardeşim ben niye sana durduk yere para ödeyeyim. Siparişimle ilgili en ufak bir emeğin olmamış, dört gün sonra kendi kendine iptal ediyorsun, özür dileyeceğine bir de eksik ücret yatırıyorsun. Üstelik ürün sitede hala satın alınabilir gözüküyor. Müşteri hizmetleri de durumu "inceleyecekmiş". Ülkenin kaliteli, pahalı, büyük markasına bak.

  Edit: an itibariyle kargo ücreti iadesini yapmışlar.

  Haklarını yememek adına bir edit daha yapıyorum; dün bir de ufak bir miktar da olsa ve kullanmayacak olsam da indirim tanımlamışlar. Uzun zamandır alışveriş yapmıyordum, gerçekten ihtiyacım olan ve begendiğim ürünler almak istedim. Üst üste iki alışverişim de fiyaskoyla sonuçlanınca sinirim bozuldu. İpekyol yine oxxodan daha ilgili. 2024 yılında yanıltıcı görsel kullanıp umursamamak nedir.

  27 mayıs 19:36 31 mayıs 00:24

  68. trendyol mağazasından aldıklarınızı fiziksel mağazasında iade-değişim yapamadığınızı öğrendiğim altınyol-miroglio markasıdır.

  normalde trendyoldan aldıklarımı asıl mağazalarından aldıysam avmye gidip değiştirirdim ama dün arcadium mağazalarına gittiğimde "trendyol mağazasıyla fiziksel mağazaların depoları farklı" bahanesi verilerek iade işlemim gerçekleştirilmedi.

  elbiselerinin kalitesizleştiğini düşünüyorum ayrıca, dün 2 tane elbisesini iade etmek için gitmiştim. kumaş ve duruş bakımından vasat ve altıydı.

  13 temmuz 2023 10:52


  67. eski kalitesinden eser yok

  15 aralık 2021 03:19

  66. Nefret ettiğim marka . Nedeni  geçen sene mağazasına girdiğimde gerçek tavşan kürkü sattığını görmem ve tiksinmem. 

  15 aralık 2021 02:06

  65. Kendisine kalpler fışkırttığım giyim markası. Pandemi dönemi İpekyol'un online sitesinden aldığım bir paltonun düğmesi ikinci giyişimde düştü. Çok da şahsına münhasır bir düğme, uygun başka bir düğme seçip tüm takımı değişmem gerekecekti yenileyebilmem için. Mağazalara sordum önce ancak eski sezon olduğu için yoktu tabii ki ellerinde. Ben de online mağazadaki hesabım üzerinden durumu anlatan bir mesaj attım. Kasım başı attığım mesaja cevap gelmediği için pek ümidim yoktu. Ancak bu sabah kargoyla yolladıkları bir takım düğme elime ulaştı. Müşteri memnuniyetine önem verdikleri ve o mesajlara bakan kişi / kişilerin işini bildiği anlaşılıyor.

  14 aralık 2021 16:10

  64. Fiyatlarının pahalılığı ve ürünlerinin düşük kalitesi yanında kalıpları da insanı hasta eden markadır.

  Yani arkadaşlar siz bir Türk markasısınız, bizim de boyumuz 155-165 aralığında. Sadece katalog mankenleri giymeyecek o ürettiklerinizi. Neden her ama her ürününüz aşırı oversize ya? Standart bi' Türk kadınının dizine gelmeyen kazak, gömlek üretilmiyor resmen, çok acayip.

  3 kasım 2021 00:16


  63. (link: https://www.suslusozluk.com/süslülerin-satın-aldıkları-son-giyim-ürünü?i=1168494 Bu entryde) bahsettiğim kesik jean daha 1 yıl bile olmadan saçmasapan şekilde popo kısmındaki cebin yanından yırtıldı. Görselini de yüklüyorum. 

  Bu kalitesizliğe artık para vermeyeceğim. 

  ilgili medya:
  1
  17 mayıs 2021 14:25

  62. Son üç yıldır hiçbir şey almadığım, kumaş kalitesini addax standartlarına düşüren kalıp ve model olarak kaliteli olan yerli giyim markası. İsmi ipekyol olmasına rağmen  bize petrol giydiren marka. Eskiden gerçekten hem kumaş kalitesi hem dikiş ve kalıp olarak farklıydı artık internet sitesinde beğendiğim şeylere mağazada bakınca iki yıkamada ağzının yüzünün kayacağını anlayabiliyorum. Kalitesi  düşerken fiyatları da yükseliyor. Üç yıldır alışveriş yapmıyorum çünkü en son aldığım trençkot omzundan çart diye ayrıldı. Şok yaşadım dikiş ne kadar kalitesizse boydan boya açıldı. Üstelik alalı 1ay bile olmamıştı mağaza faturam olduğu halde iNcelemeye göndermedi iade de almadı çünkü iç etiketini kesmişim(!) 10cm etiket sallana sallana giymeliymişim. Anlaşmalı oldukları terziye yönlendirdiler ve ücret ödeyerek diktirdim. O günden beridir alışveriş yapmıyorum. Hem (üç yıl öncesi için) 380 lira vereceğim hem de sökülünce muhatap bulamayacağım. 

  2 mayıs 2021 18:49

  61. Şık görünümlü, dandik kumaşlı ürünler üreten marka. Bu fiyatlarla nasıl pazarda kalabiliyorlar gercekten merak ediyorum. 

  27 şubat 2021 22:40