yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • medya (1)

  1. bu kötülüğü sana yaptığım için üzgünüm ama, sözlükte başlığını açıyorum irem. üzgünüm........

  lise son sınıf öğrencisi, youtubea'a video yüklemekten hoşlanan tatlı kız. video içeriklerinin çeşitleri farklı farklı, life style mı diyim ne diyim.

  selam irem burayı okuyorsan entry yayınlandığı an hayatın 1 dakika öncesinden daha farklı olacak..... bu arada dişlerini beğeniyorum... bye.....

  not: çocuğum üniversite sınavına hazırlanıyor, çok stresli dikkat. <3

  (link: https://www.youtube.com/channel/UCaD9HAjiUYhyxUZM-wvfAUQ youtube)

  (link: https://www.instagram.com/iremcalhan/ instagram)

  8 kasım 2017 19:04 8 kasım 2017 19:05

  2. youtube'da özellikle üniversiteye hazırlanan gençleri teşvik edici videolar paylaşan, çok takipçili cici bir genç arkadaşımız. birkaç videosunu izledim, çok gayretli ve çalışkan bir öğrenci izlenimi verdi. kendi yaşlarında ve kendisinden daha küçük binlerce takipçisi olduğu ve youtuberlardan çok fazla etkilendikleri için ben yaptığı işin çok faydalı olduğunu düşünüyorum, videolarının altındaki yorumlar da bunu doğruluyor.

  yalnız az önce videosunu izlerken "üniversiteye girdikten sonra rahatsınız" ı andıran bir cümle kurdu. ah iremciğim 27 yaşındayım, doktora yapıyorum, saat 03.30 ve ders çalışıyorum. bu ülkede sınav bitmez güzelim, çalışıp duracağız napalım. (gizlinot: swh)

  16 aralık 2017 03:31 16 aralık 2017 03:33

  3. Geçen hafta keşfettiğim çok tatlı bir kız, adaşım olmasından mıdır bilmiyorum ama çok sevdim. Üniversitede okuyorum ve geçen dönem gerçekten çok verimsizdi, size çok samimi söylüyorum YKS günlükleri videolarından bir kaç tane izledikten sonra gaza gelip ders çalışmaya başlamıştım. Kendinden küçüklere de güzel örnek olacağını düşünüyorum. Tatlı bir ailesi var . Bahçeşehir'i çok istiyormuş sanırım umarım çalıştıklarının emeğini alır ve istediğin yeri kazanırsın İrem :)

  25 şubat 2018 19:37


  4. Bende bir önceki süslü gibi üniversitede okuyorum. Bir süredir yks (gizlinot: adı bu muydu tam hatırlamıyorum) günlüklerini izleyerek motive oluyorum ve kalkıp ders çalışıyorum. Başka videolarını izlemedim ama izlediklerimden gördüğüm kadarıyla Çok tatlı, azimli ve akıllı bir kız. özellikle son videosunda “youtube’u iş görüp para kazanıp çalışmayabilirdim. Öylesine bir üniversiteye gidebilirdim. Ama ben kendim emek verip bir okula girmek istiyorum.” demesiyle kalbimi kazandı. Umarım istediği yere girer 

  2 mart 2018 10:09 27 ağustos 2018 07:00

  5. Üsküdar Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nü kazanmış. En çok istediği üniversite miydi bilmiyorum ancak kendisini tebrik ediyorum. Yks günlükleri ile hem nasıl azimle çalıştığını gösterdi hem de kendisinden küçük izleyicilerine örnek oldu. Böyle faydalı şekilde devam eder umarım. Çünkü etkilenenler çok fazla bu tür içeriklerden.

  31 ağustos 2018 15:56

  6. 18'ine bastığı gibi dudak dolgusu yaptırmış, 30 yaşında gibi giyinen genç youtuber. daha önce en büyük idolünün kendall ve kylie olduğunu söylemişti.

  son videosunda makyaj yaparken yakında kendi ürünlerimi kullanıcam diyor. makyaj markası mı çıkartacak bir marka ile işbilirliğimi yapacak göreceğiz. ama insan gerçekten şaşırıyor böyle bir kızın hacmi ne de makyajla ilgili büyük bir şeye adım atsın?

  sürekli az makyaj yapıyorum diyor ama aslında sadece soft renkler kullanıyor. yoksa hepimizin kullandığı ürün kadar ürün sürüyor zaten yüzüne.

  önceden vloglarına bakar neler yapıyor diye göz atardım. şimdi diğerlerinden farkı yok sürekli lansman sürekli toplanıp fotoğraf çekilme.

  basitleşmiş ve gelecek ışığını kaybetmiş youtuber artık.

  22 mart 2019 13:06 22 mart 2019 13:39

  7. Kötü bir hailey eylül sani çakması

  23 mayıs 2019 20:12


  8. kendisi 2000 doğumlu, benimle yaşıt bir youtuber. sevgilisiyle paylaştığı videoda sözlendiğini, gerekli şartları elde ederlerse (işte kastettikleri ev, araba alacak para falan sanırım yanlış söylemek istemem) hemen yarın evlenebileceklerini söylemişler. 20 yaşını tamamlamamış, üniversite okuyan, okurken mevcut korona virüs yüzünden dönem uzatır mıyım diye düşünen bana garip geldi doğrusu.

  edit: videonun geri kalanında öğrendim ki 7 aydır sevgililermiş.

  30 mart 2020 15:01 30 mart 2020 15:07

  9. Hayatı, evliliği medcezir dizisindeki gibi zannetiğini düşündüğüm youtuber/instagrammer. Amerikan vizesi alamadığı vloğundan yola çıktığım kadarıyla kendisi pek fazla sorumluluk sahibi olmayan, mızmız birisi. Şu haliyle evlilik gibi büyük bir sorumluluğun altına girebileceğini düşünmüyorum. Naçizane.

  30 mart 2020 16:09

  10. sevgilisi ile aşırı mutlu gözüken ama bence o kadar da uyumlu olmayan youtuber. daha önceden eşyalı bir eve çıktığını söylediği bir video çekmişti. şimdi sevgilisi deniz ile kaldığı bir evden bahsediyor. bu iki ev aynı mı bilen varsa aydınlatabilir aşırı merak ettim. 

  edit: sabahtan akşama kadar sevgilisi ile seviştikleri evi ayyyy yok yaaa ofis olarak tuttuk burayı diye göstermesi aşırı komik. ya he irem. 

  edit2: arkadaşlar başka bir ev yok ortada sadece ofis dediği bu evmiş.

  14 nisan 2020 21:29 17 nisan 2020 22:57