yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (48)
  • oylar (48)
  • medya (4)
  5

  1. içinde her cilt bakımı sever kişinin aradığı nitelikte 3 farklı boyutta hyaluronic acid barındıran nemlendirici serum. yağlı olduğu kadar hassas, bir o kadar da yazları ecnebilerin overheated dedikleri aşırı ısınmışlıktan mütevellit nemsiz kalan cildimi cica gel, aloe vera maskesi, niacinamide üçlüsüne dördüncü olarak katılıp cildimi okeye döndüren serumdur. çisemcim de uygun fiyatlı cilt bakım rutini videosunda önermişti. Fiyatına göre Oldukça iyi bir ürün, alman kalitesi diyip minnoş ve toparlanmış cildimle inzivaya çekiliyorum.

  17 eylül 2019 01:07

  4

  2. bir süredir kullandığım serum. indirimden 35 tl'ye almıştım, üstte de belirtildiği giib içinde üç farklı moleküler büyüklükte hyaluronik asit var. bu da birçok cildin ihtiyacına yönelik iş yapabilen bir ürün olduğunu gösteriyor.

  ben nemlendiriciden önce, bir pompa kadar uyguluyorum. yapış yapış his bir süre devam ediyor, emildikten sonra nemlendiriciyi de uygulayınca cildimin gerçekten nemlendiğini hissediyorum. bence gayet güzel bir ürün. ama kontrollü uygulamakta fayda var, biraz fazla sürüp uyuduğum günün sabahında alnımda kalıntısıyla uyanmıştım.

  18 eylül 2019 10:49

  3. Çisem çakır'ın videosunda görüp bir ümitle aldım. Hatta uzun süre aradım ürünü. İnternette de olumsuz yorum okumamıştım fakat kuru cildimi yağlandırdı. Ürün sanki emilmiyor kadifemsi bir tabaka halinde yüzünüzde kaldığını hissediyorsunuz. Sonrasında bu kadife tabaka yağlı bir tabakaya dönüşüyor. Kısacası cildime hiç iyi gelmedi. Hayal kırıklığı kesinlikle 

  14 kasım 2019 23:43


  2

  4. umutla aldım lakin beğenmedim. Dokusu kötü, sürüp dışarı çıkamazsınız, çok yoğun ve sabah uyandığınızda yüzünüzde kalıntı oluyor. Kokusu da kötü. Uygun fiyatlı serum arayışım sürecek:(

  17 kasım 2019 22:04

  5. Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum kendisini. Bundan önce Ordinary'nin ve Doa'nın hyaluronic acid serumlarını kullanmıştım.

  Bu serumun yapısı diğer süslülerin de dediği gibi yapış yapış ve gece sürüp yatarsanız sabah yüzünüzde biraz kalıntı ve yağlanma yapıyor. Fakat kendi tecrübelerime göre bu içerikteki serumlar genelde böyle oluyor. Eğer vitamin serumuyla falan karıştırarak kullanırsanız daha kolay emiliyor. Yine de şahsen gece kullanmayı sevmiyorum. Sabahları güneş kreminin altına kullanıyorum cilt makyajı olarak alnıma kapatıcı ve üstüne T bölgesi ve göz altlarına pudra sürüyorum. Böylece ne o yağlanacak kısımlar yağlanıyor ne de kuru olan pudra sürmediğim yerler kuruyor.

  Serumu bu şekilde kullanarak çok memnun kaldım gün boyu yüzüm nemli kaldı ve makyaj güzel duruyor.

  17 kasım 2019 23:17

  4

  6. yikayip kuruladigimiz kupkuru cilde suruldugunde verim alinamayacak bir urun bu. Ancak zaten hyaluranik asit nem cekici bir ajan oldugu icin, kuru olan cildin (ulasabildigi kadariyla) alt katmanindaki nemi kendine dogru ceker ve cilt daha cok kurur. dogal olarak nemsiz cilt yag uretimini artirir kendini korumak icin. bu nedenle bu urunu yikayip biraz nemli (hatta islak bile olur) biraktigimiz, ya da nem verici bir tonigin hemen ardindan cildimize bol masaj ile uygulamamiz gerekiyor. serum emildiginde bir de nem hapsedici (lp cicaplust vb) bir urun ile nemlendirme islemini tamamlarsak asıl verimi almiş oluyoruz. yaklasik 5 aydir kullaniyorum inanilmaz memnunum. egzamalarim pul pul dokulmelerim dahil bu yontem ile kontrol altina alindi.

  2 aralık 2019 16:37

  5

  7. cildimi nemlendirmemde faydasını gördüğüm jel kıvamda serum, damlacıklı başlığı ile kullanımı miktarını kolayca ayarlayabildiğim bir ürün oldu. ben bu ürünü tonik veya essence sonrası uyguluyorum.ciltte nemi tutma konusunda başarılı. ben bu ürünü sürdükten sonra pille çalışan titreşimli metal bir rollerla üstüne masaj yapıyorum.sonrasında uyguladığım nemlendiricinden tam performans sağlamış oluyorum.

  14 aralık 2019 20:55


  8. Çisem Çakır'ın tavsiyesiyle aldım ama çok beğendiğimi söyleyemem. Cilt ürünlerindeki parfüm genelde beni rahatsız etmez hassasiyetim yoktur ama bunun parfümü gerçekten çok yoğun ve rahatsız edici.

  20 aralık 2019 09:38

  9. Bu ürünü beğenmediğimle alakalı bir girdi yazmıştım. Nemlendirmemesi, kalıntı bırakması ve cildi yağlandırdığından bahsetmiştim.  (yazar: Hanimis)'in girdisinden sonra bu ürüne bir şans daha vermek istedim. Yüzümü yıkadıktan sonra yüzüm ıslakken uyguluyorum. Serum emilince de hafif bir nemlendirici uyguluyorum. Nemlendiricinin etkisini gerçekten arttırdı uzun süre cildimi nemli hissediyorum. Yağlandırma da yapmadı bu şekilde. Ama hissedilir derecede kalıntı bırakıyor hala 

  21 aralık 2019 17:21

  5

  10. gerçekten cilt nemliyken uygulanması gereken bir serum. Ben cildimi temizledikten hemen sonra uyguluyorum yani cildim oldukça ıslakken. Yanaklarıma ve alnıma pıt pıt yaparak serumun iyice emilmesini sağlıyorum. (özellikle o bölgelerde pullanma oluyor. Sedef hastalığından kaynaklı kuru cilt sorunsalı. ) masaj işleminden sonra 5 dk cildimin kurumasını bekliyorum ardından nemlendirici uyguluyorum. Kurumadan uyguladığınızda, kalıntı dediğimiz o yapışkan his oluyor yüzünüzde ve de gitmiyor. Üründen memnun kaldım düzenli kullanımda gerçekten aydınlık ve nemli cilt görüntüsünü elde edebiliyorsunuz. Sedef, egzama gibi rahatsızlığı olan süslüler güvenle kullanabilir. İçeriği de temiz bir ürün. Son olarak ben yatmadan önce bu rutini uyguluyorum. Sabahları biraz zahmetli geliyor.

  7 şubat 2020 18:50