yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (4)
  • medya (2)
  5

  1. Aşırı kuru bacaklara sahibim, sürekli jilet yapmaktan iyice kuruyorlar ve o tavuk derisi tabiri kullanılan görüntü gibi oluyor-du. Kullandığım hiçbir nemlendirici, peeling bu ürün kadar bacaklarıma iyi gelmemişti. Bittikçe tekrar tekrar alırım. Bacaklarım sonunda her zaman o özendiğim pürüzsüz görüntüye kavuştu ve yumuşacıkkk. Dokundukça dokunası geliyo insanın. İndirimsiz 25₺ye almıştım rossmandan. Hızlı emilmiyor ama rahatsız edici bir yapısı da yok . Kuruluk problemi yaşayan herkese tavsiye ederim.

  13 haziran 16:44

  5

  2. annemin en sevdiği vücut ürünlerinden biri olan isana'nın %10 üre içeren, tam da çok kuru hassas ve alerjik ciltlerin seveceği türden bir nemlendirici. annemin zaten kuru olan cildi belli bir yaştan sonra, tabii çevresel faktörlerin de etkisiyle daha da kurudu. birçok markanın losyon ve kremlerini aldım, birlikte denedik ama annem içlerinde en çok bunu sevdi. sevme nedenine gelince sebebi aslında çok basit. bir kere öyle ağır bir vücut sütü asla değil. aksine tam olarak losyon kıvamında olduğu için hızlı emiliyor ama buna rağmen çok yoğun bir şekilde nem veriyor cilde. en çok kol ve bacak gibi dış etkenlere maruz kalan bölgelerde kullanıyoruz. saniyeler içinde ciltteki kuruluğu ve kuruluğun getirdiği o gerginliği alıyor. hızlı bir şekilde rahatlamış bir his veriyor cilde. duştan sonra ya da gün içinde, hatta geceleri bile hızlı bir şekilde uygulayıp, öyle emilmesini bekleme derdine girmeden giyinebiliyorsunuz. ben birkaç kere duştayken ıslak cildimde bile kullandım, özellikle de jilet kullandıktan sonra.

  bu vücut sütünün benim en hoşuma giden yanıysa, hassas ciltler için uygun olmasıyla ilişkili olarak parfümsüz bir losyon olması. ayrıca renklendirici de içermiyor bu da güzel bir şey tabii. havlu ya da kıyafetlerde herhangi bir iz ya da leke yapmaması açısından da ideal bir losyon.

  yalnız bu tip üre içeren krem ve losyonları ben sürekli ve uzun süre kullanmıyorum. bir dönem kullanıp, birkaç hafta ara vererek kullanıyorum genellikle. kendi adıma isana ürünlerini seviyorum, isana'nın üzerinde med yazan bu tür destekleyici ürünlerini ayrı bir seviyorum. bu losyon da 250 ml'lik boyutu ve 25 liralık fiyatıyla uygun fiyatıyla iş gören, yapısı güzel bir vücut sütü kesinlikle.

  ilgili medya:
  2
  13 haziran 20:39

  5

  3. İsana'nın resmen hayatımı kurtaran üre içerikli vücut losyonu. Ürünü üre içeriği üzerine araştırma yaparak aldım, ve aşırı memnunum.

  Vücudum bölgesel olarak fazla keratin üretiyor, bu nedenle uzuvlarımda küçük küçük noktalar var. Dizimde küçüklüğümden beri, daha kıllarım yokken bile var olan batık problemi var. Ayrıca bacaklarım ve kollarım kronik olarak kuru, üst bacaklarımda da hafiften keratosis var.

  Bu ürünü kullanmadan önce onlarca nemlendirici krem, losyon, yağ, düzenli kese, soğuk duş, sıcak duş, herşeyi denedim, ve hiçbirşey doğru düzgün işe yaramadı. cildim hala kupkuru ve dizlerim batıklıydı. Bu ürün iki problemi de bir haftada %80 çözdü. Artık o hayalimdeki pürüzüzsüz bacak görüntüsüne yaklaştığımı hissediyorum. Artı-eksileri şu şekilde:

  Artıları:

  -Bacaklarımı etkili bir şekilde nemlendirdi. Verdiği nem iki gün kalıcı oluyor.

  -dizlerimde koyu veya kırmızı noktalar şeklinde duran batıkları ve kıl dönmelerini %80 yok etti. Eskiden çok fazla ve derinin çok altındalardı, şimdi geri kalan %20'si bayağı güçsüz ve cımbızla kolayca çekilebiliyorlar. Üstelik yakından bakmadığım zaman gözükmüyorlar bile. Devam ettikçe daha da azalacaklarını düşünüyorum.

  -üst bacaklarımdaki kırmızı batıkları bayağı azalttı. bacaklarıma baktığımda bu kusurlar olmadığı için cildimin rengi eşit gözüküyor.

  -dirseklerim, dizim, topuklarımı yumuşattı, oradaki deri incelmiş gibi hissediyorum (üreden dolayı olabilir)

  -beklenmedik bir etki olarak, tırnaklarımın etrafındaki deriyi de bayağı azalttı.

  -parlak bir görüntüsü olduğu için güzel gözüküyor.

  Eksileri:

  -uygun fiyatlı değil. Gramaj/ürün olarak fiyatı ortalama (en azından bana göre).

  -yapısı biraz yapış yapış ve yağlı. Şahsen görmezden gelebiliyorum, zaten yağlı olması güzel bir parlaklık katıyor.

  -kokusu eh.

  Herhangi bir problem olursa veya verim alamazsam girdiyi düzenlerim. Maksimum verim aldıktan sonra başka bir nemlendiriciyle birlikte dönüşümlü olarak kullanmayı düşünüyorum. Cildiniz benimkine benziyorsa kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

  22 haziran 18:26 22 haziran 18:30


  4. çok kuru ciltlilerin mutlaka denemesi gereken muhteşem bir üründür kendisi. Biraz koyu bir yapılı bir vücut losyonu olmasına rağmen sürümü kolay. Vücudunuz 48 saate kadar nemli kalıyor. Özellikle kış aylarının vazgeçilmez vücut bakım ürünlerindendir benim için.

  5 temmuz 22:15 5 temmuz 22:17