yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • oylar (3)
  • medya (1)

  1. Ben normalde saç köpüğünü belime gelen dalgalı saçlarımdaki elektriklenmeyi ve önlerdeki ince tellerin tüy tüy görüntüsünü engellemek için her banyodan sonra köpüğün kurutucu etkisini önlemek adına saç uçlarıma uyguladığım yatıştırıcı bir yağ ya da kremin üstüne kullanıyorum.

  Bu köpüğü de yine aynı amaç ve şekilde uyguladığımda nemli saçlarıma sürer sürmez verdiği bukle belirginleştirme etkisini hisedebiliyorum. Normalde saçlarım kuruduktan sonra dalgalı halini almaya başlardı ama bunda anında görebildim. Yatıştırıcı etkisinden de memnun kaldım. Saçlarımı kazık gibi de yapmadi. Kokusu da hoş.

  Altına bakım uyguladığım için daha önce kullandığım köpüklerden daha fazla ya da daha az kuruttu diyemem. Ama zaten köpük genellikle kurutan bir şey.

  Kısacası adındaki gibi bukle belirginleştirme etkisini deneyimledim ve memnun kaldım. Kesinlikle yeniden alırım.

  29 temmuz 2015 17:52 29 temmuz 2015 18:18

  2. yeni ürün deneme evresinde olmadığım zamanlarda dönüp dolaşıp aldığım sadık yarim. şimdiye kadar birkaç kutu bitirdim. ileri derece kıvırcık saçlıyım(gizlinot: 3b/3c karışık) kendimi bildim bileli saça yaptığım yatırımı hiçbir şeye yapmadım. türlü türlü ürünler denedim. şampuan ve saç kremi buklelerimi belirginleştirirken bir taraftan saçımı avuç avuç döktüğü için bir daha elimi sürmesem de genel olarak john friedanın frizz ease serisi saç şekillendiricilerinden memnun kaldım. elektriklenme problemini ve bukle belirginleştirme görevini yerine getirdikleri kanaatindeyim. ne zaman kullandığım ürün bitince ve aklımda yeni bir ürün olmadığında etkisinden emin olduğum bu köpüğü alıyorum. eski senelere göre ambalaj değişikliğine uğradı ama formülü değişti mi bilmiyorum. sanki eski ambalajlı seri daha etkiliydi ama kııvırcık saç bu bir günü bir gününe uymuyor zaten belki de değişen benim saçımdır.

  14 ağustos 2015 15:33

  3. Kıvırcık saçlarımı kabartmadan kıvırcıklığını ortaya çıkaran köpük.

  Kıvamı güzel fakat fiyatını hak etmiyor. Benim saçlarımda aynı etkiyi gösteren daha uygun fiyatlı ürünler olduğu için üzgünüm bir daha almayı düşünmüyorum.

  27 eylül 2015 23:10


  4. Aldığım ve fakat benim beklentilerime cevap vermeyen bir ürün. Arkadaki kullanma talimatına göre de kullandım fakat maalesef rubbish benim için. Başta az sürdüğüme kanaat getirdim fakat çok sürünce de saçlarım sertleşti bu sefer. Galiba benim aradığım sadece saçımın elektriklenmesini önleyen saçıma yapay bir görüntü vermeyen bir ürün. Önerileriniz varsa süslüler alabilirim :) not: saçlarım ince telli fakat çok gür. Aslan yelesi misali :)

  10 kasım 2015 12:03

  5. yorumları okuyarak almaya karar verdiğim bir üründü kendisi. bayağı da aramıştım ama hayal kırıklığı oldu. benim aldığımda mı bir sorun var diye düşünmeye başladım. verilen parayı hak etmiyor. hayatımda saç köpüğü olarak sadece schwarzkopf silhouette süper tutucu saç köpüğünü kullandım. belki çok iyi bir ürünle başladığın için hiç memnun kalmadım bilemiyorum ama schwarzkopf'u uygulayınca hakikaten bukleler belirgin oluyordu ve ertesi gün saçımı taramadan dışarı çıkabiliyordum. tek eksisi biraz fazla kaçırınca çok sert yapmasıydı. bu köpüğü hiçbir türlü etkili kullanamadım. evet saçı pek sertleştirmiyor ama kabarmasını da engellemiyor ve bukleleri sabit tutamıyor. sabah ellemeden dışarı çıkamıyorum çünkü birbirine girmiş oluyor ve bir haftadır tarak değmemiş gibi duruyor.

  edit: (yazar: muguet)'in ürünle ilgili olumlu mesajına istinaden düzenleme yapmak istedim. zaten kullanmaya devam edeceğimi, yorumumda herhangi bir değişiklik olup olursa ekleyeceğimi belirtmiştim. ilk birkaç kullanımda gerçekten hiç hoşlanmadım. sonra bol ürün kullanmaya karar verdim, daha önceki köpüğümde elimin ayarı biraz kaçsa saç bayağı sertleşiyordu. banyodan sonra nemi alıp biraz bol sayılacak miktarda kullandım ve vigoyla kuruttum. en güzel sonucu böyle aldım. dalgalar hoşuma gitmeye başladı açıkçası. sanki her kullandığımda farklı bir sonuç alıyorum. geçen sefer saçımın yumuşak olmasına şaşırmıştım bu kez biraz kuruttu ama sonradan azaldı gibi. hazır indirimdeyken yedekledim. alacak varsa direkt olumsuz yorumu görüp vazgeçmesin, 5-6 sefer kullanıp karar versin derim. fiyatı hâlâ bir eksi ama indirim dönemleri, hele %40 indirimi yakalarsanız süper olur.

  19 aralık 2015 17:57 29 aralık 2015 06:34

  6. Dalgalı ve kabaran saçlarımı sakinleştirebilen köpük. Yalnız kullanırken uygulayacağınız oran çok önemli. Ne fazla ne çok az olmalı. Ben sadece duştan çıkınca kullanıyorum. Ancak öncesinde elseve mucizevi yağ saç güzelleştirici krem den bir fındık büyüklüğü kadar sürüyorum. bir kaç dk sonra köpüğü sürünce mis gibi oluyor saçlarım.

  25 aralık 2015 11:52

  7. Kendisinden kutularca bitirdiğim hep elimin altında mutlaka bulunan saç köpüğü. İndirimlerde fiyatı 16-18 tl civarı oluyor, bu fiyata alınabilecek en iyi saç şekillendirici bence. Ben saçımı yıkayıp fazla nemini aldıktan sonra uyguluyorum ancak dikkat etmek gereken bir nokta var o da kesinlikle fazla sürmemek, saçı kıtır kıtır dediğimiz şekile sokabilecek potansiyele sahip bir ürün

  19 mart 2016 19:24 ed.5 haziran 2016 03:28


  8. bukle belirginleştiren köpüklerden l'oreal, wella, toni&guy ve egosu denedim. ama hiçbirinden bu köpük kadar memnun kalmadım. öncesinde aynı serinin şampuanını da kullanınca daha güzel oluyor. çok memnunum, bittikçe yenisini alıyorum-tabii ki indirimini takip ederek:)

  27 mayıs 2016 16:00 ed.18 temmuz 2016 16:25

  9. normalde daha ucuz fiyatlı başka bir köpük kullanıyordum ama sonra bunu indirimde daha ucuza bulunca ve yorumları okuyup beğenildiğini görünce aldım.bukle belirginleştirmesi falan tamam ama diğeri de az çok bunu yapıyordu.gözlemlediğim bir özelliği de saçlarımda dökülme yapması.tekrar almayacağım.

  3 aralık 2016 00:09

  10. Geçen indirimden 19 küsür liraya rossmann'dan aldığım köpük. Saçlarım kıvırcık, bukleleri karışmaya meyilli ama kolay açılan cinsten. O yüzden durulanmayan bir saç kreminden sonra mutlaka köpük kullanma ihtiyacı hissediyorum dışarı çıkacaksam. Bundan önce (bkz: syoss curl control saç köpüğü) kullanıyordum, çok da memnundum açıkçası.

  Bir iki kez soru cevap aparatında isminin anıldığını hatırlayınca bunu denemek istedim. Köpükten beklentilerim basit: bukleleri korusun ve saçımı sertleştirmesin, yapış yapış yapmasın.

  Açıkçası köpüğü 2-3 kez kullandım ve duygularım karışık. Öncelikle şöyle bir sorun var, benim üç kriterimden ikisini kafadan sağlamıyor. Sertleştiriyor ve yapış yapış yapıyor. Başta çok fazla kullandığımı düşünmüştüm fakat ne kadar az kullansam da bu iki sorunu çözemedim.

  İkinci olarak gerçekten de dediği gibi elektriklenmeyi kontrol ettiğini söyleyebilirim. Bukleleri koruma konusunda da güzel bir performansı var.

  Kokusu normal, rahatsız edici değil.

  İndirimle haliyle bile 19 liraya değer mi derseniz, benim beklentilerime göre hayır. Aynı fiyattan syoss almayı tercih ederim.

  12 ocak 2017 21:34 12 ocak 2017 21:35