yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • oylar (11)
  • medya (2)

  1. Cok büyük beklentilerle almadiğim, beni de sasirtmayan serum.Güzel koktu evet, yumuşak yapti evet, çok uçuşmadi saçlarim evet.. Zamanla da görebilirim bilmiyorum da, mucize yaratmadi diyebilirim.. Gönlümü fethetmese de bitene kadar bir iliskimiz olacak ,)

  Edit; kendisine cok haksizlik etmişim, şu an saçimin kahramani oluverdi kisa sürede!

  Eğer sizi dinlemeyen saçlariniz varsa şans verin derim..

  12 ekim 2013 20:22

  2. aynı serinin daha önce maskesini kullanıp herhangi bir faydasını görmediğimden tereddüt ederek aldığım düzenli kullanım sonrası hayran kaldığım saç serumu. saçı yıkadıktan sonra suyunu hiç sıkmadan yalnızca uçlarına uygulanıyor. kırıkları önleyip saçı güçlendiriyor. tekrar alırım ben bunu gibi geliyor bana

  bu arada başlık frizz ease olacak sanki

  16 kasım 2013 01:54

  3. an itibari ile 9 aydır her banyodan sonra kullandığım saç serumudur. kabaran, elektriklenen saçlara haddini bildiriyor. bu serumu uyguladıktan sonra saçınızı düzleştirdiğinizde veya fön çektiğinizde daha uzun süre düz kaldığını gözlemleyebilirsiniz. ağırlık yapmıyor ve kolayca taranmasını sağlıyor. bir kutu ürün bana yaklaşık olarak 5 ay rahat gidiyor(gizlinot: ki saçlarım gereğinden fazla uzun )ürünün minik bir damlası bile oldukça etki ediyor. çılgınca kabaran saçlarıma bu serumdan daha fazla etki eden başka bir şey bulamadım (: sanırım gratislerde var.

  17 ağustos 2014 12:52


  4. çok yoğun yapısı olan bir pompadan fazla sıkılmaması gereken(kısa saçlar için)yine de saçı ağırlaştırma eğiliminde olan serum.

  8 eylül 2014 17:03

  5. banyodan sonra nemi alınmamış saç uçlarına uygulanan serum. yaklaşık 6 aydır haftada 2 kere kullanmaktayım ve elektriklenmeyi önlediğini söyleyebilirim. benim saçımda kırıklara pek bir etkisi olduğunu düşünmüyorum bu yüzden bitince full repair serisi (ara: full repair serisi) serumunu almayı düşünüyorum.

  yağlı saçlarımı da hiç ağırlaştırmadı, kesinlikle şans verilebilir.

  23 nisan 2015 18:59 ed.24 nisan 2015 00:50

  6. Benim kullandığım kalın telli saçlılar için olan extra strength olan mor renkli olanı. Saçıma duştan sonra bir buçuk pompa uyguluyorum.Sadece bu ürünü uygulayıp saçımı kabarmaması için üstten kuruttuğumda çok fazla bir etkisini göremedim. Saçımdaki elektriklenmeyi kesinlikle engellemedi. kabarma ve kuruluk çok az azaldı. Bu ürünün kullanma talimatında saçları kurulamadan uygulanması gerektiği yazıyor. Ben hem kurulayıp hem de kurulamadan saçımdan sular aka aka uyguladığım halde vadettiği etkileri göremedim. Bu ürünü özellikle saç düzleştirici şampuanıyla birlikte kullandım buna rağman etkisini göstermemiş olması kötü bence..

  11 kasım 2015 16:50

  7. Bende Extra Strength olanı var. Saçlarımı fön makinesiyle kurutmaya, kuruyken saçlarımı taramaya korkanlardan-dım. zira sevgili saçlarım bonus kafa olmak için fırsat kolluyor-du. Tesadüfen serum kullanmam gerektiğini okudum ve John firedayı öneriyorlardı. fiyatı pahalı olduğundan indirim zamanında Gratisten kaptım bir tane. Küççücük seye 20lira verirken elim titrese de:) ayy ne kadar güzel bir şey buuu dedirtmiştir. elektriklenmenin ne demek olduğunu unutacağım neredeyse. saçlarımın rengi parıldadı. 4 fısla belime kadar gür saçlarımı kontrol altına almamı sağlıyor. Daha ne olsun. Hastasıyız...

  9 şubat 2016 11:39 9 şubat 2016 11:39


  8. zamanında büyük umutlarla almıştım ama pek umduğumu bulamadım. bir etki yapmadı bende. şimdi sırf o kadar para verdim kullanayımda bitsin diyorum. saç tipim ince telli, gür değil ama çok kabarıyor. aldığım zaman nasıl kullanılır diye bakarken videosunu görünmüştüm. ıslak saça sürdükten sonra fön çekilmesi gerektiğini söylüyordu. zaten fön çekilince (kuaförde kendim pek beceremiyorum) saçım şekle giriyor yani seruma ihtiyacım yok.

  kısacası sanırım benim saç tipime uymadı. ama kalın telli, gür saçlara belki iyi gelebilir.

  9 şubat 2016 13:01

  5

  9. en sevdiğim saç serumu, asla söz dinlemeyen saçlarıma 2 pompa sıkıyorum ve yetiyor. saçlarım gür ve dalgalı, hatta dalgasının saçma sapan olmaya başladığı 2. günde kurtarıcı bir ürün.

  kırmızı olanını kullanıyorum normalde, mavisi daha yoğun.

  ışıltı veriyor, yatıştırıyor, elektriklenmesini alıyor ama yağlandırıp söndürmüyor

  oldukça bereketli bir ürün ama güncel fiyatının 60 tl olduğunu görmek üzdü.

  2 mayıs 2018 22:05

  10. Glamour dergisince yılın en iyileri listesine giren saç bakım ürünü John Frieda Frizz Ease Onarici Bakım Serumu içeriğindeki ipek proteinleri ve deniz yosunu sayesinde saçlara yumuşaklık ve parlaklık kazandırıp saçları ipeksi pürüzsüzlüğe kavuştururken, elektriklenmeyi de önlüyor.

  8 haziran 2018 14:05