yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • medya (1)

  1. Götü kalkmış olarak tabir edilen insan çoğu zaman siklemeyen insandır, göt kalkıklığıyla da alakası yoktur. Sizi umursamayan insana naparsanız yapın umursamamaya devam eder.

  Size asılan ve sizin istemediğiniz insanları düşünün. Napsa umrunuzda olur? Benim için cevap hiçbi şey. İstemiyosam istemiyorumdur. Onlar da benim arkamdan aaa adriana lima triplerine girdi falan diyolardır belki; istemiyorum arkadaşım, adriana lima'lıkla kıvanç tatlıtuğ'lukla alakası yok.

  Enerjinizi sizi isteyen, sizi umursayan insanlara harcayın. Öyle birileri yoksa kendinize harcayın, o zaman zaten düzgün insanları çekmeye başlarsınız kendinize.

  7 eylül 2016 10:09

  2. Bu durumdaki insanın duymaya en tahammül edemeyeceği şey yine bu gerçektir. Ona götünün kalktığından bahsedin, before after'ı yapıştırın. Buna dayanamayacak (gizlinot: kesin bilgi )

  7 eylül 2016 10:21

  3. istenmediğini hissetirmektir. soğuk davranmaktır. seni istemeyen kız çekiciliği gibi bir şey var sanırım. ne zaman bir adama sıcak davransam geri dönüşü hayvan gibi oluyor. ama tersleyeyim, birazcık soğuk konuşayım ve istemiyorum ilişki falan moduna gireyim resmen aşık oluyorlar. ay ben şok.

  7 eylül 2016 10:57


  4. (entry cosmo taktiğine bağlayacak, kociş police'ten şimdiden özür diliyorum)

  stratejiyi "bokunda boncuk buldum"dan "Bence Şimdi Sen De Herkes Gibisin"e çevirerek bir nebze haddi bildirebilir. ama kesinlikle trip atmaktan, yüzlemekten bahsetmiyorum; tatlı tatlı, böyle komşu ayşe teyzeye nasıl davranıyorsan öyle. mesafeli bir nezaket, sıfır iltifat, sayın tatlıtuğ / lima istedi diye başka planı bozmalara, mesajlara iki milisaniye içinde cevap vermelere filan son. bir taraftan cool olup keyfimize bakıyoruz. ayşe teyzesiz de eğlencemiz dorukta sonuçta, non? söz konusu şahıs yanlışlardan dönecektir, dönmezse zaten hiç....(gizlinot: hayaller cosmo, hayatlar guzin abla )

  kaynak: şahin k.'ya kendini Michael fassbender sandırabilecek göt kaldırma yeteneğim

  7 eylül 2016 11:15 7 eylül 2016 11:16

  5. Görmezden gelmek.kimse umursanmamayı kaldıramaz hele ki önemli olduğunu düşünüyorsa insan ancak kendisini umursamayacak coollukta insanlara aşık olur.kötü davranınca peşinizde koşması da bundan sanırım.

  7 eylül 2016 11:32

  6. adamın numarasini telefonunuza 'YAZMA' diye kaydedin. %100 işe yarıyor.

  7 eylül 2016 11:33

  7. zaten aşırı ilgi ve değer vermekle biz kaldırmışız o götü, ilgiyi alakayı kesin, duvara çarpmışa dönsün. başkası da zaten ilgilenmeyecektir sizin ilgilendiğiniz kadar. götüm götüm yine size yanaşır, ha bakın bu da ekstra bilgi olsun. (:

  (bkz: indir o götü bir yere)

  7 eylül 2016 11:40


  8. Eminim seviyorsunuzdur eminim iç güdüleriniz ona bu kadar asıkken nasıl yapacam diyordur.fakat kücük seyler onları değersiz hissettirmeye yetecektir.örneğin bulusmak istediğinde tanımadığı bi arkadasınla planın olması, yakınlasmak istediğinde ufak ama onu da rahatsız etmeyecek seyler söyleyip gecistirmek bakın acıkca reddetmek demiyorum gecistirmek.mesajlara uzun cevaplar vermek yerine kısa ve ucu acık cevaplar vermek.cok sevdiğinizi sık sık söylememek.eğer söyleyecekseniz tatlı tatlı söyleyip kücük bir sözle durumu nötrlemek(gizlinot: ki bu en sevdiğim ) "bu aralar göbeğin mi cıktı , sacların mı dökülüyor , sen kilo mu aldın" vs.gibi ama bunlar söylenirken asla kırıcı olunmamalı.ama bu söylenilenlere dolup hatta aniden hiddetlenip adamlara pat diye trip atar hatta gider yapmayın.(gizlinot: aman diyim )yapılacak tek sey suda yürüyüp izini belli etmeden tatlı tatlı elestirmek ve o kadar da mükemmel olmadığını hissettirmek.ona annesi veya kankası gibi değil sadece partneri gibi davranmak(gizlinot: bunu ben yapamadım ) ha ben yaptım mı yaptım.hepsini mi? Hayır hepsini bi anda değil ama karakterini en cok hangisi etkiler diyerek minik minik ve genis zamanda üstüne oynadım.işe yaradı mı ? Deliler gibi yaradı:).gönül isterdi ki yerlere göklere sığdırmayalım icimizden geldiği gibi davranalım gel gör ki bizi bu durumlara siz soktunuz beyler hesaplı kitaplı sevmek ve davranmak durumuna siz soktunuz (gizlinot: saygılar kızçeler )

  Edit:imla

  7 eylül 2016 16:00 7 eylül 2016 16:01

  9. içlerinden biri "ay senin ne kadar götün kalktı aslında ben seni sevmiyorum beğenmiyorum bla bla bla" diye konuşmak değil. bu sadece seni hala umursuyorum olarak anlaşılır karşıdaki tarafından (öyle olmasa bile). bırakın, kendi mutluluğunuza bakın, gün gelir her şey anlaması gerekenler tarafından anlaşılır, kainatta kimse bir dereceden sonra salak olamaz çünkü.

  8 eylül 2016 00:54

  10. Birden bağlantıyı kesmek. Hadi ben gidiyorum bye deyip az açıklama yaparak da olur hiçbir şey demeden de, bırakın düşünsün.

  9 mayıs 2019 16:34