yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • oylar (27)
  • medya (2)

  1. Kalyonun manikürde tırnak etini yumuşatması amacıyla kullanılan ürünü. Oje gibi, şeffaf, tırnak etine sürülüp 5 dk bekletiliyor.

  Birçok kişi manikürde etleri kesmiyor. Bunu kullanınca etler yumuşuyor ve çok kolay bir şekilde geriye itebiliyorsunuz. Ben bittikten sonra kesiyorum. Hatta şeytan tırnağı denilen sorundan da şikayetçiyseniz onlarda hazır yumuşamışken makasla acısız kurtulabilirsiniz. Bu ürünün olayı içinde bol gliserin olması. Bu nedenle yumuşatıyor.

  29 kasım 2015 21:46

  2. hayatımda en fazla 3 kere maniküre gitmişimdir. hiçbir zaman sevemedim öyle saatlerce bekleyip birinin tırnaklarımla uğraşmasını. biraz da bu hususlarda titiz olunca iyice saldım manikür işlerini. ama bir süre sonra ihtiyaç hasıl oldu bünyede. ne yapsam da şu tırnak etlerinden kesmeden kolayca kurtulsam diye aranırken tanıştım bu ürünle. üzerinde 3 dk bekletin diyor ama ben biraz daha uzun bekletiyorum sonra da bir tahta çubuk yardımıyla yumuşamış tırnak etlerini itip, ardından ellerimi güzelce yıkayıp kremliyorum hemen. benim gibiler için pratik ve de fiyat olarak da gayet uygun bir ürün.

  30 kasım 2015 02:49

  3. el bakımına düşkünseniz asla ojesiz dolaşmayıp kuaförde manikür yaptırmaktan nefret ediyorsanız tırnak etlerini temizlemek konusunda size yardımcı olabilecek bir ürün. dün itibarıyla aldım ve denemeden önce bloglarda yorumlara bakayım dedim, bakmaz olaydım. herkes ürünün ne kadar etkisiz olduğundan hiç bir işe yaramadığından bahsetmiş. öyle görünce üzüldüm boşa alınan bir ürün mü oldu acaba gibi düşüncelerle ürünü tırnak etlerime kullanım talimatında yazdığı gibi sürerek 3-5 dakika beklettim. etkisiz olacağı düşüncesiyle bu işlemi bir kez daha tekrarladıktan sonra tırnak etlerimi yine kendi tırnaklarımla ittirerek (bana böylesi daha güzel temizliyor gibi geliyor) temizlemeye başladım ki, etler yumuşacık olmuş pıtır pıtır kalkıyorlar. hatta kopup dökülenleri bile oldu.

  neyse çok da uzatmadan, kısaca şöyle düşünüyorum. eğer daha önce manikür yaptırarak tırnak etlerinizi makasla kesmek suretiyle sertleştirmediyseniz bu ürün gayet yeterli gelecektir. çünkü bloglarda yazan kişiler genelde bu ürünün makasla kesmek kadar etkili olmadığından da bahsetmiş, e kesmenin tırnak etlerini sertleştirdiği de bir gerçek. ben üründen oldukça memnun kaldım, baya uzun süre de gidermiş gibi geliyor, yoğun bir yapısı var. tırnak etlerini bununla temizledikten sonra tırnaklarımı kolonya ile dezenfekte edip üzerine vazelin sürerek manikürümü tamamladım, çok da iyi güzel oldu.

  9 mart 2016 12:07


  4. Tırnak etlerim ince ve manikür yapan kişilerin birçok kez canımı çok yakması ve derinden keserek kanatması yüzünden manikürden son derece soğumuş bir insanım. Zaten hayatım boyunca toplamda yaptırdığım manikür 5 i geçmemiştir bu yüzden. Dün cosmetica'dan kalyon tırnak eti temizleyiciyi aldım ve manikür yapmadan önce uyguladım ve bayıldım! Tırnak etlerinin üzerine sürerek 5 dk beklettim ve iterek temiz bir görünüm elde ettim. Tırnak etrafındaki şeytan tırnaklarını da kolayca yumuşatarak temizledim. Bittiğinde yenisi alınacaklar listeme ekledim.

  30 mart 2016 11:12

  5. tırnak etlerini kesmeyi bi türlü beceremediğim için kolaya kaçma amaçlı almıştım kendisini ama pek işe yaramadı bende. ): bunu sürüp 5 dakika bekletip sonra vazelin sürerek itmeyi denediğimde daha iyi sonuç aldım ama kendimce bulduğum bu yol da yeterli gelmedi.

  8 haziran 2016 18:58 ed.10 haziran 2016 19:41

  6. Gerçekten manikür pedikür olmadan böyle bir şeyin imkanı var mı dedim? Yokmuş. Tırnak etlerini söylendiği kadar yumuşatmıyor bile. Ama tırnak etlerini kesip sürünce güzel bir his veriyor nedendir bilinmez

  9 ağustos 2016 21:18 ed.20 ekim 2016 16:09

  7. tırnak etlerini en güzel yumuşatan üründür bana göre. şu anda ikinci şişemi kullanıyorum ve üretimden kalkmadıkça kütiküller için yeni ürün arayışına girmeyi düşünmüyorum.

  ellerde yağlı his bırakmaması da benim için artı bir özellik. severek kullanıyorum, tavsiye ederim.

  5 eylül 2016 13:23


  8. Gerçekten ise yarıyor. önce ellerimizi sıcak suda yumuşatıp sonra bu ürünü sürüyoruz. biraz masaj yapıyoruz. sonra itici ile itmeye çalışıyoruz. bi bakıyorsunuz tüm tırnak etlerinizden kurtulmuşsunuz. (gizlinot: ) suda yumuşatmak önemli.

  5 ocak 2017 15:18 5 ocak 2017 15:19

  5

  9. Eğer tırnak etlerini hiç kesmemiş süslüler varsa bu ürün tam sizlik. Benim tırnak etlerim gayet kalın ona rağmen çoğunu alıyor. Ben içim rahat etmediği için kesiyorum tekrardan kalanları. Ama eğer uygun fiyatlı bu şekilde hem tırnak etlerinizi temizlesin hem, nemlendirsin istiyorsanız çok güzel bir ürün bence.

  12 şubat 2017 18:20

  10. Tırnak etlerini kesmek değil de itmek isteyenler için güzel bir ürün. Gerekli miktarda yumuşatma sağlıyor ambalajın üstündeki talimatları uygularsanız. 7 TL gibi bir fiyatı var. 3-4 güne bir kullanıyorum. Ellerinizi suda bekleterek vakit harcamanıza engel oluyor. Beğendim.

  17 eylül 2017 20:03