yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • medya (0)

  1. Pek çok dinde yasak olan ve etik açıdan da doğru olmayan eylem. Büyü ile uğraşan insanların maksadını ve düşünce yapılarını anlayamıyorum. Gerçekten büyü işe yarıyorsa bunun vebalini nasıl taşır bir insan?

  28 ocak 2016 00:45

  2. sanırım bana yapıldı son 3 senedir, yaşadığım cehennemi, yaşamak zorunda kaldığım hala yaşadığım yarı açık ceza evi gibi şehirleri, hep yarım kalan işlerimi, depresyonu, bu kadar şansızlık ve bahtsızlığı, sağlık sorunlarını ve en fenası sevdiklerimin acı haberlerini almış olmamı ne yamuk açı yapan satürn ne geri giden merkür ne dümdük mars açıklayabilir . kim yaptı lan bana bunu nasıl bozacağım ben şimdi bu durumu?

  28 ocak 2016 00:59

  3. hayır benim anlamadığım, hangi malzemelerin bir araya getirildiğinde o amaca hizmet ettiğini anlamak için nasıl bir deney sürecinden geçiliyor?

  neden mesela domuz yağı sürüldü diye cinler hemen anlayıp "a-haa, hemen bu evdeki çifti ayıralım." diyor da ayçiçek sürünce bir şey ifade etmiyor? hadi diyelim, islamiyette domuz yemek haram diye bu böyle, peki hristiyan bu büyüyü yapsa tutmayacak mı, çünkü haram değil? cinler "ohoo bunlara haram değil abi yat sen." mi diyor aralarında?

  ya da mesela bir kağıda bilmem ne yazın, sonra onu yağmur suyunda 3 gün bekletin, sonra amuda kalkmış bir şekilde o suyu için gibi tarifler var. o suyun yağmur suyu olması gerektiği, yoksa büyünün tutmayacağı nasıl ortaya çıkmış? veya büyüyü yaptık, ya cinler yanlış anlar da mesela "eve bağlama" büyüsü yaptık sanırsa?

  böyle bir şey var, biliyorum. insanı ruhsal olarak gerçekten bağlayan bir şey. fakat bu soruları sorunca da iş geyiğe sarıyor, ne yapayım?

  28 ocak 2016 13:06


  4. bir lerzan mutlu şarkısıdır. gerçi herkes biliyordur ama sözlerini de yazayım.(ybkz: swh)

  Bir parca aklim vardi

  Onu'da sen aldin yar

  Sana boyle deli gibi

  Tutulmamin sebebi var

  Ucan kustan kiskanirim

  Deli gibi pesindeyim

  Vazgecemem ben guzelim

  Senin atesindeyim

  Kara buyumu yaptin bana

  Kor kutuk asik oldum

  Nasil alistim ben sana

  Kimseyi gormez oldum

  nasıl manalı sözler, nasıl şükela bir şarkı.(gizlinot: asdfghjkl)

  28 ocak 2016 13:43

  5. tarihi mö 4000'lere kadar dayanan, eski mısırda orta çıktığı sanılan, hatta eski mısır kazılarında buna bağlı bir kitap da bulunan oldukça tehlikeli bir hede.

  28 ocak 2016 15:00

  6. Artık kesinlikle inanıyorum. Yeni evimize taşınırken annemlerin yatak odasında bulmuştuk birkaç tane şey. Bir de düşünün yatak odasına kimler girebilir ki. Biz malum yengeden şüphelenmiştik ama çok üstünde durmadık. Bulduğumuz zamana kadar ne sağlık ne huzur vardı evimizde. O gün bugündür allah nazarlardan saklasın daha normal bir yaşantımız var.

  Bundan daha vahim olan bir örnek ise annemin bir kuzeni var evliymii ama istenmeyen gelinmiş bir anda ne olduysa kadına bir haller oluyor boşanıyorlar eve kapanıyor anne babasıyla bile iletişim kurmuyor. Bu durum 1-2 yıl değil tam 18 yıldır sürüyor. Evi geçtim Odasından bile çıkmadığından bakamıyorlar da etrafa. Fena bir şey yani.

  Muska tarzı bir şeyse dalgalı denize atılınca bozuluyormuş hatırladığım kadarıyla.

  Edit: imla

  28 ocak 2016 16:04 28 ocak 2016 16:10

  7. Allah kimsenin kalbinin bu tür işlerle uğraşacak kadar karartmasın dediğim işlem. Bir insanın içi nasıl başka birinin hayatının tepe taklak olmasını isteyecek kadar kin ve nefretle dolar gerçekten anlayamıyorum, anlamak da istemiyorum. Bence bu büyüler çok büyük bir çoğunlukla çekememezlikten, hasetten yapılıyor. Büyü yapılan kişi, yapanı fark etmiyordur bile normal yaşantısında. Diğeri, içten içe kendi mutsuzluğunda kavrulurken, mutlu insanların da kendi gibi olmasını ister ve olaylar gelişir.

  Kısacası, hepimizden uzak olsun.

  22 mart 2016 01:32


  8. Ben böyle büyü olaylarına pek inanmıyorum ama insana gönderilen en ufak kötü enerji herşeye sebep oluyor ona eminim. Asıl içler acısı olan bununla uğraşan, büyüyen medet uman zavallı kişilikler. Uzun yıllar önce evimizin alt katındaki pencerelerin demirlerine özenle sürülmüş tereyağı gibi bir yağ görmüştük de silip geçmiştik. Domuz yağı olabilir. O dönem çok önemli bir olay olmadı ama mutsuz kavgalar ve ayrılıklar yaşandı. Bunları direkt ona bağlamadık ama etrafımızda bu derece manyak ve kötülüğümüz için çaba sarf eden insanların varlığını bilmek adamı paranoyak yapıyor. Evinize sokmasanız bile kapıya pencereyi bişeyler yapıyor. Gerçekten sinir bozucu ve çağ dışı.

  22 mart 2016 11:46

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar