sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (11)
 • medya (0)

1. annemle kavga ederken bir anda gelen, sonra sinirden oturup karşılıklı kahkaha atmamıza sebep olan his. ama bana kavga esnasından çok, biri önemsiz bir şeye sinirlendiğinde daha çok olur.

birgün beyefendiyle adada geziyoruz. ben yorulmuş arkadan ağır ağır yürüyorken o önden debelene debelene, elini kolunu sallaya sallaya yürüyor. allah allah n'oluyor acaba diye yanına koştum, bir baktım etrafında bir sinek bulutu. hayır yani aynı yerden ben de geçtim ama sinekler sadece onda toplandı. bana ufaktan gülmeler geldi ve o 'kendimi b*k çuvalı gibi hissediyorum ya' deyince bastım kahkahayı. yol boyunca deli gibi gülüp durunca, 'gülüp durma aşağı atıcam şimdi seni' (gizlinot: yokuştayken) dedi, demez olaydı. ben iyice girdim tabii gülme krizine. bir de kurtulmak için koşuyor koşuyor, geri geliyor; bakıyorum bir on saniye sonra sinek bulutu gene gelip toplanıyorlar başına falan. neden sonra halimize acıyıp da gitmişlerdi. hatırladıkça güldürür.

25 ağustos 2015 21:59

2. hele kavgayla alakanız yoksa daha da fena gelen istek.

ben yanımda iki sevgilinin kavgası sırasında çok yaşıyorum bunu.

o sinirli yüz ifadeleri sözleri hal hareketleri falan normal sinirli olmayan biri için çok komik ya :p

25 ağustos 2015 22:17

3. bazen gülmekten kavga edemiyorum. sinir bozucu bi durum. hele karşı taraf bu konuda alınırsa işler daha kötü hale geliyor. gülmek bulaşıcıdır derler ama kavga ortamında bir türlü bulaşmıyor. yetkililer buna bi çare bulsun.

25 ağustos 2015 22:58

4. kavga etmekten ölesiye nefret eden biri olarak doğarken bana bahşedilmiş bir yetenek olduğunu düşündüğüm istektir. yani kısaca kendime troll diyorum.

hiç bir zaman şöyle ağız tadıyla bir kavga edemedim süslüler. Her seferinde gayri ciddi içgüdülerim tarafından tuhaf hareketler yaptım. ya tam bişi söylerken dilim dönmedi ve saçmaladım sonra kendime gülmeye başladım, ya hıçkırık tuttu hem hıçkırdım hem güldüm hem kavga ettim, ya da -sıkı durun favorim geliyor- kavganın o en heyecanlı anında karşı tarafın suratına bir güzel hapşırdım.

filmlerdeki gibi ateşli kavgalar yapmak istiyorum sözlük. kavga ederken gülmek çok trajik!

25 ağustos 2015 23:20

5. bu benim ya, çok berbat bir durum. tam ciddiyetimi korumuş kendimi korkunçlu göstermişim ki .. dudağın kenarından gelen o ince gülümseme.. bir de bunun ağlamalı versiyonu var. kavgada hemen ağlamam gelir, ağlamaktan utandığımdan da o boğazıma takılır, ses çatallaşır falan. ayh

26 ağustos 2015 00:08

6. yanımda başkaları kavga ediyorsa gülerim, çok sinir bozucu her iki taraf içinde ama böyle yani, gülmiyim tutayım kendimi diye kastığımda da çok garip sesler çıkarırım sonra yine gülerim tabii (gizlinot: swh)

ama eğer kavga eden bensem, ağlarım. bu gülmekten daha kötü bence. kavga esnasında hemen gözlerim dolar, elim ayağım titremeye başlar, sesim kısılır, bağırmaya çalışmayı bırak yüksek sesle konuşmaya çalışırken sesim çatallaşır, sonra kavgayı olabildiğince çabuk bitirip bir köşede hüngür hüngür ağlarım.

26 ağustos 2015 00:50

7. Ben de isterdim güleyim lakin bana gelen hep sinirden ağlama isteği...

26 ağustos 2015 12:24

8. bana da olan şey.tamamen sinir bozukluğuyla alakalı olduğunu düşünüyorum. keşke gelmese de daha fazla sinirlensem çünkü karşınızdaki sizi ciddiye almıyor bu şekilde.

26 ağustos 2015 13:03

9. bana daha cok "ciddi anlarda gelen gulme hissi" olarak gelen sey. konu farketmez ciddi durumlarda katila katila gulesim geliyo. hatta hasta ziyaretlerinde,mezarlik ziyaretlerinde... kavgada ise kavga eden kisi bensem ve cok sinirliysem aglama gelir.

26 ağustos 2015 13:34 26 ağustos 2015 23:35

10. kollar göğüste birleştirilir. karşıdaki bey bir kolunu ağaca yaslamış diğeriyle size doğru parmağını sallamaktadır. ettiği bir laf sonrası siz ağlamaya hazırlanırsınız. karşıdaki bey, durup yol soran kişiye yolu tarif eder. sonra sinirle söylenerek size döner, ağaca tekrar kolunu yaslamak ister fakat kolu boşa gider. az önce yaldır yaldır laf söyleyen bey karşınızda düşmemek için çaba gösterir. siz tabii haklı olarak hazırlanmış olan gözyaşlarınızla katıla katıla gülersiniz. karşınızdaki sizi azarlayıp ciddiyetinizi sorgularken mümkün değil duramazsınız... ve işte o müthiş cümle... " ay çok pardon sinirlerim bozuldu. "

26 ağustos 2015 15:50