0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. kiehl's lip balm (no:1), işe yarıyor mu asla bilemeyeceğim dudak kremi. öyle bir tadı ve kokusu var ki (hayır dudak kremi yiyen birisi değilim ama) insana petrol yutuyormuş hissi veriyor. evet vazelin içeren bir sürü dudak kremi var, fakat bundaki "aroma" hiçbirinde yoktur herhalde. (gbkz: kiehl's)e hiç yakıştıramadım, olmamış. ayrıca kimse inanmayacak ama gaz yaptığını da düşünüyorum, ıyy!

29 aralık 2013 15:56

2. İnternet sitesindeki "aromalı" ibaresine kanıp bath and body works'ünki gibi tatlı filan bi hoş aroması var zannettim fakat alakası yok. Yağlı ama yapış olmayan bi kıvamı var kokusundan bi şey anlamadım tadıysa petrol gibi kısmına katılıyorum. Aroma filan beklemeyyin yani.

11 aralık 2015 13:56 ed.21 şubat 2016 17:01

3. verdiğim paraya en çok acıdığım ürün bu heralde. hiçbir işe yaramayan sözde lip balm. vazelin noktasına kesinlikle katılıyorum. bitsin diye sürüyorum, sürdükçe dudaklarım daha çok kuruyor. bitirebilirsem kesinlikle yenisini almam.

12 ocak 2016 23:42


4. (gbkz: kiehl's)e olan sevdam yüzünden zamanında mango kokulu/aromalısını alıp, bir süre sonra dudaklarıma sürdüğümde uyuşturup, karıncalanmasına sebep olduğu için kullanmaktan vazgeçmiştim. geri dönüşüm kampanyasında, kızılcık aromalısı hediye edilince tekrar bir şans verdim fakat; bahsedilen petrol kokusu; tuhaf tadı ve yağlı yapısından dolayı sadece peeling sonrası sürüp, fazlasını silerek kullanıyorum. bittiğinde de kesinlikle yenisini almayacağım.

8 mart 2017 13:33