yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (80)
  • oylar (28)
  • medya (1)

  1. An itibariyle türkiyede hiçbir kiehl's mağazasında ve internet sitesinde bulunmayan ürün. Oysaki çok heves etmiştim. Ne zaman geleceği de belli değilmiş.

  1 kasım 2013 17:48

  2. En bayıldığım en bereketli cilt maskesi. Gözenekleri küçültüyor siyah noktaları temizliyor ve cilt berraklaşıyor.Sonuç daha az yağlı cilt! Kullandığım en ama en etkili cilt maskesi.

  18 ağustos 2015 10:21

  3. Bizim ev de bir ordu kullanıyor bunu aylardır ama bitmiyor bitmeyecek ki ben her akşam uyguluyorum. Ne bereketli ürün. Bir o kadar da başarılı buluyorum. T bölgemde ki yağı bununla dengeliyorum ve iyi temizlediğini düşünüyorum.

  Gözeneklerimde ufalma kesinlikle oldu ama bununla birlikte temizleyicisini, gül suyu bir de bir serum kullanıyorum sıkılaştırma etkili muhtemelen bütün güçler toplandı.

  Bu ürünün fiyatı 82TL önce fazla geldi bu vaadlerde başka ürünlerde var diye düşündüm ama bereketinden dolayı değdiğini düşünüyorum. Aynı işi gören başka bir ürün kullanmadım ama bunu düzenli kullanan bir insan olarak faydasını da gördüğüm için bitince bir daha edinmek isterim. Ama karşılaştırmak için başka bir marka daha deneyeceğim bakalım bunu beğenmeyenler neden beğenmiyor anlarım belki.

  29 eylül 2015 21:42 30 eylül 2015 00:50


  4. yaklaşık bi 6 aydır kullanıyorum karma bi cildim var ve çok iyi dengeledi diyebilirim bundan sonra da kullanmaya devam ediceğim başarılı bir ürün kendisi

  9 ekim 2015 12:02 11 kasım 2015 14:37

  5. takasla elime geçen amazon beyaz killi maske. karma ciltliyim ama t bölgemde gözenek/siyah nokta problemim var ve bu bölge parlamaya çok müsait. ben kil maskelerini bu yüzden sadece bu bölgelere uyguluyorum.

  öncelikle kocaman bir ürün. (gizlinot: 125 ml) kil maskesini sadece t bölgeme uygulayan biri olarak bu ürünün takasla elime geçmesi çok iyi oldu. aksi halde yarısını bile bitiremezdim.

  kokusu bildiğimiz kil, yani içinde parfüm vs yok. daha önce kullandığım kil maskeleri yüzümde kurudukça hafif batma hissederdim ve bir an önce yıkamak isterdim. bu üründe öyle olmadı. haftada bir, belki de iki haftada bir uyguluyorum ve siyah noktalarımla gözeneklerimin eskisi kadar gözüme batmadığını fark ettim. parlamaya bir etkisi olmadı, o ayrı.

  12 ekim 2015 18:39

  6. Dün gidip alıp akşamında arkadaşımda unuttuğum ve maalesef bir kaç gün boyunca kullanamayacağım maske.(gizlinot: hufpuf ) (gizlinot: aldığım şeyi o gün kullanmalıyım )

  (gizlinot: aksi halde keyfim kaçar ) (gizlinot: acaba böyle yapan tek ben miyim )

  Her neyse. Duyumlarıma göre kuruya dönük karma ciltler koşarak uzaklaşmalıymış. Kendi yağlıya dönük karma cildim için uygun olacağını düşündüm. Fiyatı biraz yüksek ama kiehl's kaliteli bir marka ve bir şans vermek lazım.

  12 ekim 2015 19:06

  7. yağlı ve akneli cildim var bu ürünün cildimde hiçbir etkisini göremedim siyah noktalar,gözenekler maskeden sonra olduğu gibi duruyordu.

  12 ekim 2015 19:46


  8. yaklaşık 2-3 haftadır kullanıyorum, cidden bereketli orasına diyebileceğim bir şey yok ama bende hiçbir etki yapmadı??? siyah noktalarım, gözeneklerim aynı duruyor. hadi bakalım uzun vadede değişiklik olursa burayı editleyeyim.

  bilmemkaç ay sonraki edit: bi boka yaramadı, almayın ameko

  24 ekim 2015 03:07 18 mayıs 2016 04:06

  9. Bir ara ben bu maskeyi şu şekilde düzenli kullanıyordum,annem bile şaşırmıştı siyah noktaların gitmiş ne yaptın diye.hemen anlatıyorum,banyodan yani gözeneklerim iyice açıldıktan sonra önce burnuma siyah nokta bantı yapıştırıyorum(gizlinot: nivea ) ,sonra maskeyi yapıyorum.en son da tonikle (gizlinot: o da nivea )silip,nemlendiriyorum.haftada iki kez banyodan sonra bunu yapıyordum ve gerçekten ciddi ciddi siyah noktalarım azalmıştı.

  5 kasım 2015 00:21

  10. Gene canımın sıkıldığı bir geceydi.. ve tabii ki yüzümde sivilce istilasi yaşanıyordu. Şöyle bir etrafıma baktım. Aldım bu maskeyi sadece sivilcelerin üzerine sürdüm. Başta amacım 30 dakika tutup yıkamaktı. O 30 dakika 1 saat, 1 saat de 4 saat oldu. Eee iyi ben böyle yatayım bakalım n'olcak dedim. Sabah uyandığımda biraz dökülme olmuştu ama genel olarak maske sivilcelerin üzerinde duruyordu. Ilık suyla yıkadım.

  sonuç: küçülmüş, acısı dinmiş, kurumaya başlamış ve üzeri hafiften soyulan sivilceler. Bu soyulma sayesinde iz de kalmadan iyileştiler.

  Elbette bu hasret çabuk bitti. Yeni arkadaşlar gelip mekanı şenlendirdiler sağ olsunlar.

  yani diyeceğim o ki; günü kurtarıyor ama kesin çözüm değil.

  9 kasım 2015 06:31