4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (1)
  • medya (1)

1. sivilceye meyilli cildime hiiiiiiç yaramamış olan ürün. geçen sene ilkbaharda almıştım günlük kullanım için, her sürdüğümde yüzümde 3-4 tane beyaz uçlu sivilce çıkardı. ben de arkadaşıma verdim 2 hafta sonunda. kiehl's ürünlerini genel olarak seviyorum ama bu bana iyi gelmedi ne yazık ki. şu an biodermanın akneli ciltler için olanını kullanıyorum ve baya memnunum.

2 temmuz 15:37

2. uçuk fiyatına karşın cildimi güneşten koruma adına çıktığım bu yolda parayı bayılıp aldığım ve hiç mi hiç pişman olmadığım güneş kremi. arkadaşların da belirtmiş olduğu gibi yapısı su gibi. önce bir kül rengi gibi görünse de cildinize sürdükçe renk kayboluyor, çaktırmadan minicik renk eşitsizliklerini de düzenliyor gibi geldi bana. evet kokuyor. parfümsüz olduğu için mineral içeriklerin kokusu hafiften geliyor bir süre ama bence o denli rahatsız edici bir koku değil. bir süre sonra geçiyor zaten. bende sivilce, hassasiyet gibi bir sıkıntı yaratmadı. çok kolay yayıldığı için yüzünüzün her bölgesine kolayca uygulayabiliyorsunuz. ben göz altlarıma kadar çıkarıyorum. hassas/alerjik gözlerimde yakma yapmadı. daha uygun fiyatlı ve bonus olarak suya da dayanıklı alternatifi avene'in çok hassas ciltler için olan mineral SPF50 yüz koruma kremi. avene biraz beyaz leke bırakıyor ancak iyice yedirince geçiyor. ben denize suya girmiyeceksem kiehl's'ı, su kenarında avene'i kullanıyorum. 

8 temmuz 12:21 8 temmuz 12:22

3. şimdiye kadar kullandığım en etkili güneş kremi.sütbeyaz bir insan olarak normal ve kuruya dönük cilt tipine sahip herkese gözüm kapalı tavsiye ederim.

8 temmuz 15:25


4. 6 aydır kullanıyorum.

https://www.kiehls.com.tr/ultra-light-daily-uv-defense-mineral-sunscreen-spf-50-pa

kiehls dan aldığım tüm ürünlerden memnun kaldığım için gözü kapalı aldım biraz pahalı olmasına ragmen,

yapısı su gibi incecik ama sürdüğüm vakit çok az bir kapatıcı özelliği var minik sivilcelerimi az da olsa nötrlüyor.

benim sarı-nötr tonlu tenimde grimsi i hal alıyor

5 dk sonra yüzde oturuyor

yüzümde ağırlık yağlı bir his bırakmadı kokusu da irite edecek bir koku değil.

su gibi bir ürün bu hemen biter sanıyordum ama 2 aydır kullanıyorum çeyreği anca bitmiştir.

ama ambalajında saklamak biraz zor geldi bana ürün su gibi olduğundan eğdirince vs ağzını çok sıkı kapatmadığınız müddetçe akıyor.

ben memnun kaldım seneye yazın tekrar almayı düşünüyorum.

8 ağustos 11:23