yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  5.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (4)
  • medya (2)

  1. 3 hafta önce korendy'den satın aldım. aldığım zaman nemsizlik problemim had safhadaydı. ayrıca strese bağlı olarak yanak ve alın başta olmak üzere yüzümde pek çok sivilce vardı. soğuk havaya ek olarak nemsizliğin en önemli sebebi az su içmem. bu yüzden %100 bir performans beklemiyordum. su tüketmediğim sürece geçmeyecek çünkü. yine de beklentimin üzerinde sonuç verdi. yatıştırıcı etkisi gerçekten var. fakat beni asıl etkileyen kısım sivilcelerime olan etkisi oldu. iyileştirmesi dışında uzun sürede yok olacak izleri de azalttı. kesinlikle kullanmaya devam edeceğim. bunu kullandığım dönemde tester olarak gelen aynı ürünün serumunu da çok beğendim. bir de Supple Preparation Facial Unscented Toner 'i. maddi olarak toparlandığım zaman ikisini de alacağım. kore ürünlerinin ülkemizde yüksek fiyatlı olması canımı sıkıyor evet ama gerçekten etkisini görebildiğim bir ürün için şimdilik değer.

  18 şubat 2019 14:47

  2. Korendy.tr'den yaptığım alışverişimde seçtiğim sample ürünlerdendi. Toplam 6 ml kullandım, o yüzden uzun vadedeki etkilerini gözlemleyemedim ne yazık ki. Nemlendiriciliği gerçekten çok iyi. Yüzüme yedire yedire, masaj yaparak uyguladım her seferinde ve cildimde hissettirdiği neme doymuşluk hissi gerçekten güzeldi. Bu nem vadedildiği gibi uzun da sürdü. Hem gece hem gündüz kullandım ve her seferinde t bölgem aşırı yağlandı. Tamam ben karma ciltliyim ama emilen, yumuş yumuş yapan bir nemlendiricinin de sanki yüzüme hiç birşey sürmemişim gibi yağlandırması normal gelmedi. Ürün (link: https://www.korendy.com.tr/products/klairs-rich-moist-soothing-cream-60ml Bu), indirimsiz 178 tl 60 ml'i. Sadece nemlendirme için bence yüksek bir fiyat. Ben 50 tl'ye aldığım aspir yağından da aynı etkiyi alıyorum sonuçta.

  ilgili medya:
  1
  21 haziran 2019 16:01 21 haziran 2019 16:01

  5

  3. Korendy’den yaptığım alışverişle tester olarak aldım. 3 ml ürün 4 gün yetti ki ben bol sürüyorum nemlendiricileri. Yapısı kalın yoğun Arko krem gibi. Ama cilde sürünce hızlıca emiliyor. Nemlendirmesi 10 üzerinden 9 bence çok başarılı. Bu aralar dermatologun yazdığı bir krem kullanıyorum cildimi inanılmaz kuruttu ve soyulmalar yaşıyorum. Çok iyi geldi bu haldeki cildime. Silgi gibi soyulmadı, akşama kadar cildimi nemli tuttu ki bunlar benim en önemli kriterlerim. Sivilce ve irritasyon yapmadı yine de yağlı cilde biraz fazla gelebilir. Yalnız fiyatı çok yüksek 60 ml ürün 155 tl. Bir de yoğun sürüyorsanız hemen biter bana en fazla 2 ay gider diye düşünüyorum. Alternatif denemeye devam eğer daha uygun fiyatlı bir ürün bulamazsam alırım. Y

  16 ekim 2019 11:26


  4. Korendy'den alıp kullanma şansım oldu. Cildim karma, yanaklarım kuru. Nemlendirmesi çok güzel fakat yıldızımız kendisi ile barışmadı. Alnımda ve çenemde ağrılı aknelere sebebiyet verdi, ürünü kullanmadığımda yeni sivilcem tekrarlamadı ama ne zaman kullansam ertesi sabah yüzümde bikaç akne vardı süslüler. İçeriğindeki maya da tetikliyormuş sanırım. Kendisi şu anda el kremim. :) Tester kullanmadan orjinal boyu denememek gerekiyor gerçekten.

  20 aralık 2019 20:12

  5

  5. Fiyatına bakıldığında f/p olarak dosdoğru başka ürünlere yönelmenize sebep olduğu halde şans verildiğinde anlayacağınız üzere çok bereketli bir ürün. Aldıgım ilk ay her sabah ve akşam onu kullanmama rağmen su an üçüncü ayında sıkınca yeni yeni hava boşluğu hissediyorum pakette. Çünkü başta kocaman sıkıp israf ettiğim gibi yüzde kalan fazla ürün yüzünden sivilceye de sebep olunca mercimek kadar sıkıp direkt yüzüme değil de ellerimi birbirine sürtüp ısıtıp yüzüme tampon yaparak kullanmaya başladım. Birkaç hafta sonra cilt alıştı ve sivilce gibi sorun olmadı  ve ciddi şekilde nem kazandım. Hakkını veren bir krem. zaten klairs temel bakım ürünlerinde pişmanlık yaratmayan bir marka. Supple toner ıyla birlikte gayet iyi bir ikili oluyor.

  5 şubat 2020 22:00

  6. yaklaşık iki aydır kullanıyorum kuru ciltliyseniz gerçekten müthiş nemlendiriyor cildim karma yanaklarım cidden kuru ve bu ürün inanılmaz güzel alıyor o gerginliği üstelik bunu yaparken t bölgesinide yağlandırmıyor tek sorun çok parlak durması ciltte biraz geç emiliyor sanırım 

  18 ağustos 2020 02:07

  7. 2 gün önce kullanmaya başladığım nemlendiricim. cildim karma, roaccutane tedavisi sonrası uzun yıllar kuru-karma arasıydı. İlk kez bu yaz hafiften bir parlama ve yağlanma durumu ortaya çıktı. Yaklaşık 1 aydır hangi nemlendiriciyi alsam diye karar veremediğim için güneş kremini nemlendirici niyetine kulllandım. Parlamanın Sebebi bu mu bilmiyorum, birkaç haftaya entryi editlerim. 

  ilgili medya:
  1
  29 haziran 2021 00:21