yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (36)
  • medya (0)

  1. Sevişen bensem sorun yok, öküz gibi bağırabilirim. Normal şartlarda kimsenin sevişmesi de rahatsız etmez. Napcan, yemek içmek kadar bu da hayatın gerçeği. Ama bekar evimde yan komşuma baya küfretmişliğim vardı. Çünkü bitmiyordu arkadaş. Insan günde 10 kere 20 dk kesintisiz performansla sevişebilir mi. damızlık boğa mübarek.

  13 temmuz 2015 02:26

  2. hiç unutmam lisedeydim ve ertesi gün önemli bir sınavım vardı. aynı zamanda o gece alt kata düğünden çıkan gelin ve damat geldi. yani ilk geceleriydi. oturduğumuz bina da, ses yalıtımı falan kötü olan bir apartmandayız. ve o çiftin yatak odası tam benim odamın altındaydı.

  neyse ben tam uykuya dalarken allahım sanki birini öldürüyorlarmış gibi bir çığlık duydum, fırladım yataktan. ama nasıl çığlık atıyor kadın, canı çok yanıyormuş demek. bir 5 dakika avaz avaz bağırdı, çığlık attı zavallı kadın. sonra da uzun bir süre aaahhh ahhhh diye sesler duydum.

  ilk önce anlamadım, ne oluyor ya falan dedim sonra uyandım mevzuya, alt kata taşınanlar diye.

  onlar bağırıyor, ben yatakta utançtan kıpkırmızı oluyorum, artık sussunlar diye dua ediyordum.

  ilk birkaç hafta sesleri kesilmedi, hayır kadının şimdi 2 çocuğu var ne zaman görsem, o gün geliyor aklıma...

  13 temmuz 2015 08:56 ed.13 temmuz 2015 10:07

  3. Sevişebilirler tabi ki. Afferin aslanlarima. Benim ust katta da var bu cengaverlerden; ancak büyük bir sıkıntımız var:üç katlı apartmanın ses yalıtımından haberi yok. Apartmanca ne yapıyorsak her şey bir diğerinin evden son derece kaliteli bir şekilde duyuluyor. Benim komşuların -çok afedersiniz- şap şap sesi direk dairemden duyuluyor.

  Her perşembe "seksi saatler" için bana gelebilirsiniz. Birlikte çay içip şap şap dinleyebiliriz.

  13 temmuz 2015 10:08


  4. Bütün apartman yaşlılardan oluştuğu için bol bol horlama sesi dinliyorum. Ne kadar da seksi(gizlinot: kıps kıps). Benim için şehir efsanesi gibi bu seks severler.

  13 temmuz 2015 12:24

  5. Valla bizim apartmanda olsa elimde bir kahve fincanı eşliğinde kapılarını çalıp "ay bizde hiç kalmamış da azıcık da bana verseniz" diyebilirim. O derece.

  13 temmuz 2015 23:55

  6. konu madem bu kadar bilindik, herkesin gözden kaçırdığı bişey daha var.

  ses duymaktan daha kötü ne olabilir size söyleyim:

  sevişen çiftin perdede gölgesini görmek.

  evet ... bu da yaşanmış bir olay. özellikle balkonda büyüklerle çekirdek çitlerken şahit olunuyorsa hiç iyi olmuyor. hani ortam romantik olsun diye yandan yandan sarı ışığı dayıyorlar ya... hah o ışığın karşısında ve yatağın yanında pencere varsa iş kötü. artık bütün mahalle hacivat karagöz gölge oyunu niyetine sizi seyreder perde arkasından... o yüzden neymiş? sevişirken perdeye düşecek gölgeyi hesap edip ona göre oda aydınlatması yapıyormuşuz.

  14 temmuz 2015 07:46

  7. bunun birde yurda gizlice erkek sokup yapılanı vardır ki önce yurt müdürlüğüne sonra rektörlüğe dilekçe verdirir. evet yanlış duymadınız :D

  okulun yurtlarında kalıyorum, odalar 2 kişilik ve duvarlar alçı yani yan odada osursanız duyuluyor her yerden. yan odamda da 20-21 yaşlarında 2 kız kalıyor ama kendilerinden de yaşça büyük beylerle takılıyorlar yani aktif seks hayatları var ve çoğu şeyi deneyimlemişler.

  neyse kızlardan biri o gün yurtta kalmayacakmış, diğeri de o yüzden gizlice sevgilisini almış odaya, akşam 5-6 gibi sesler gelmeye başladı ah uh diye. bende safım sanıyorum ki kız ağlıyor çünkü sorunlu bir kız saçma sapan şeylerde ağlayıp bloğu ayağa kaldırır. neyse sesler epeyce devam etti ıkınma sesleri iğğğğh agggh sesleri benimde ertesi gün vizem var ona çalışıyorum, oda arkadaşım da oturuyor öyle. bana thebird duyuyo musun sesleri bak sevişiyolar :d dedi de öyle çaktım ve o sesler gece 2ye kadar arada sigara molalarıyla devam etti, bütün detayları da dinledik. sonra bu olay yurtta duyuldu ve kızın oda arkadaşı gelip kızdan hesap sordu ne diye odaya adam alıp hayvan gibi sevişiyorsun falan diye bunlar kavga ettiler ve diğer kız odadan ayrıldı. oda boşalınca kız sevgilisini tamamen getirdi, çocuk valiziyle falan gelmiş ve final haftası olmasına rağmen kız ders çalışmayıp sınavlara gitmeyip odada çocukla sevişiyordu. 1 hafta böyle devam etti ama ben uykumdan mı uyanmadım, ders mi çalışamadım bana sorun. neyse sonra blok görevlisine şikayet ettim kızı başka bloğa aldılar.

  bence hayvanlar gibi sevişmek güzel birşey ama alçı duvarlı odaları olan bir yurtta herkese sesini duyurup insanları günlerce rahatsız ediyorsan bunun adı terbiyesizliktir kimse kusura bakmasın

  14 temmuz 2015 14:57


  8. hayatı boyunca öyle sevişememişleri ayağa kaldıran çifttir.

  (gizlinot: roargh da mı demiyah )

  28 temmuz 2015 10:36

  9. boş verin ya sevişELİM ya da sevişsinler.

  bizi betonların arasın sıkıştıranlar utansın. (gizlinot: aasgDJSHGASKJDGSKJahah )

  28 temmuz 2015 11:37 28 temmuz 2015 11:52

  10. şu an düşünüyorum da bizim apartmanda imkansız gibi bir şey. ben yan odayı duymuyorum siz üst-alt komşuyu nasıl duyuyorsunuz ya anlamıyorum apartmanlar kağıttan falan mı?

  19 ağustos 2016 00:10