girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • medya (1)

1. bayildigim yunan kozmetik markasi. mumkun oldugunca zararli kimyasallardan kacinir. ambalajlari harikadir. biraz pahalidir ama performansi yuksek bence. ayrica ipsala duty-freedeki cesitliligi ile sevindirmistir.

ekleme: yunanistan'dan alacak olanlara not, eczanelerde vs %30'a varan indirimleri oluyor, ya da kofreleri ya da 1+1leri, ve bunlar eczaneden eczaneye değişiyor. o şekilde duty-freeden ucuza geliyor.

10 kasım 2013 21:10 10 haziran 2014 12:10

2. Makyaj temizleme mendilleri (agir makyaj icin yetersiz), sampuanlari, sac kremleri, dus jelleri, body scrublari gibi urunlerini deneyip memnun kaldigim markadir. Antiperspirant rollonlari en begendigim urunleridir, icinde zararli maddeler de barindirmaz. Bazi urunlerinin uzerinde made in turkey gormek mumkundur.

2 haziran 2014 10:13

3. bir zamanlar türkiye'de mağazası olan yunan markası. neden kapandı bilmiyorum, içeriğe dikkat eden bir marka olduğu için çok rağbet görmedi belki de. vanilla plum body butter favorim, fakat ne zamandır stoklarda yok. umarım kaldırılmamıştır.

29 ağustos 2014 21:32


4. normal ve kuru ciltler için olan nemlendiricisini çok yüksek beklentiyle aldığım yunan markası.içeriği o kadar da temiz değildir ama tamamıyla zararlı içerikleri olan kremlerin yanında bu abdurrahman çelebi dir gözümde.Kreme kötü diyemem ama çok iyi de diyemem,parasını hak etmiyor.

10 eylül 2016 22:49 10 kasım 2016 01:50

5. Yunanistan'a gidecek olan varsa fikir vermesi açısından kullandığım birkaç ürününden bahsedeyim;

Wild Rose 24-hour Moisturising & Brightening Cream; karma ve yağlı ciltler için olanını kullanıyorum. Ekstra yağlandırmayan, ince yapılı, çabuk emilen bir nemlendirici. Leke sorunum olmadığından aydınlatıcı etkisini pek hissetmedim. Nemlendirsin, biraz da gözenekli görünümü azaltsın diyorsanız tercih edebilirsiniz. Fiyatı 23 euro civarı, şu aralar indirimle 18 euroya geliyor.

İçerik olarak pek bilgim yok. Sitesinden ulaşabilirsiniz.

Genel olarak sabunlarını seviyorum. Kurutup, kaşındırmıyor. 4-5 euro.

Duş jeli kullanamıyorum, alerjik durumlar söz konusu olabiliyor. Eşim çok seviyor. Kokuları güzel, bir iki denedim, kaşıntıya yol açmadı. Ikili paketler halinde 8 euroydu yanlış hatırlamıyorsam. Koku olarak sevdiklerim santorini vine, citrus, white blossom. Her duş jelinin vücut nemdiricisi de var, santorini vine ve pure cotton kullanıyorum. Kokuları kalıcı ve nemlendirmeleri benim için yeterli. Aşırı yoğun nemlendirmeye çok ihtiyaç duymuyorum. 8-9 euro civarı.

Parfümleri genelde muadil gösterilen kokular. Vanilla& freesia& lychee olanını vücut nemlendiricisiyle birlikte kullanıyorum. Flowerbomb'a muadil bir koku. Yaz için flowerbomb'dan daha ağır olabilir. Sadece nemlendiricisi bile yeterli ve o daha fresh. Parfüm 25, nemlendirici 9-10 euro civarı.

Kalem şeklinde olan farları oldukça kalıcı. Renkleri bulunmaz değil ama o formda far seviyorsanız tatmin edecektir. 11 euroydu.

Lipbalmlarını seviyorum, verdiği nem yeterli geliyor bana, hafif renkli ve nemli görünümü sevdiğim için ruj niyetiyle kullanıyorum. Indirimsiz 5 euro.

Tüm ürünleri eczanelerde bulunabiliyor. Atina ve selanik'te kendi mağazaları, Hondos centerlarda standları var.

30 ağustos 2017 07:37

6. yunanistan'da gördüğüm her eczaneye girmeme sebep olan, en sevdiğim vücut ve cilt bakım ürünü markası. ambalajları harika, içerikleri çok mükemmel olmasa da çoğu markaya göre daha temiz sayılır. ve neredeyse kullandığım tüm ürünlerinden vaad ettikleri performansı aldım.

5-6 senedir dönüp dolaşıp korres duş jellerini kullanıyorum, kokuları her biri çok kendine has ve kalıcı. son 3 yazım da güneş kremleriyle geçti, yüz ve vücut için hepsinden memnunum. parfümünü almıştım kullanmaya kıyamıyorum, kalıcılığı ve kokusu nefis.

bunların dışında vücut yağı, tonik, şampuan, yüz kremleri, maskeleri, serumları, dudak balmları, makyaj temizleme mendilleri ve yüz yıkama jellerini kullandım hepsi mi iyi olur. birkaç ojesini de indirimdeyken almıştım pek bir özelliği yoktu, zaten onun dışında renkli kozmetik kısmı hiç ilgimi çekmiyor.

ayrıca kendisi zamanında bizde de mağazası olup sonra çekilen markalardandır.

11 ağustos 14:48 11 ağustos 14:51