yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (32)
  • oylar (27)
  • medya (0)

  1. Dün uzun olanı aldım, bugün fitnessa giderken kullandım. Ekstra bi özelliği kesinlikle yok. Kanatları bence ufak, biraz daha geniş olmalı çok güven vermedi bana. Uzun zamandır kotex kullanmıyorum standart pedin son halini bilmiyorum ama orkide benzettim ben. İncecik bi ped.

  Kanamam yoğun değildi o konuda bir şey diyemem. Ama çok da ekstra bi dayanıklılığı var gibi gelmedi bana. Hafif Buruşup büzülmüştü eve döndüğümde. Kanatlar hafif kalkmıştı yerinden. Muhtemelen terlediğim için ama spor yaparken zaten terlenir yani ne anladım ben spora özel pedden?

  Sırf fitnessla test etmeyim diye dışarı çıkarken de kullandım yaklaşık yarım saat yürüdüm, akıbet aynıydı.

  Velhasıl; bi daha almam, spor yaparken tampona devam edicem.

  10 haziran 17:07

  2. Ekstra bir özelliği yok sadece günlük pedleri ince olduğu için çamaşırın içinde rahatsızlık hissi vermiyor. 

  11 haziran 14:35

  3. günlük pedi ince ve yapışkanlığı güzel. normal pedde kotex sevmediğim için denemedim. diğer kotex ürünlerinde olan indirimin bu seriyi kapsamaması biraz anlamsız. özellikle günlük pedi kotex active aldırtacak kadar da etkilendiğimi söyleyemem.

  13 haziran 13:40

  4. Aa active'ymiş, hareketliliğe gidermiş diye düşünerek uzun-eko paketini aldığım ve bin pişman olduğum peddir. İsterim ki süslüler bu active yanılgısına düşmesin. Bu yüzden maddeler halinde sıralıyorum diyeceklerimi:

  - Kalın bir ped değil, ince. Fakat emiş gücü ve sızdırmazlığı da bir o kadar kötü. Ne yazık ki ilk günlerde asla kullanılamayacak bir ped.

  - Hışırtı gibi bir sorunu yok ama nefes alma kısmı hikaye. Eğer benim gibi pamuksu hatta direkt pamuk yüzeylerden hoşlanıyorsanız, naylon ve benzeri yüzeyler kaşıntı,terleme ya da yalnız rahatsızlık hissi veriyorsa size gitmez.

  - Çok kısıtlı bir yüzey alanı var. Arka kısımda genişlik yok, hatta ped direkt dümdüz. Yapıştırıldığında çamaşırınızın ön arka kenar kısımları açık kalıyor, anlatabildim mi bilmiyorum ama sanki upuzun bir günlük ped gibi.. Ve bu hiç ama hiç güven vermiyor.

  - Yapışması kanatları iyi sanıyorsunuz, öyle de pazarlanıyor. Ama çok kısa sürede toplanıyor, büzüşüyor, yapışkanı zayıf, o ensiz ped daha da daralıyor.

  - Gün içinde "takayım rahat edeyim" pedi değil. Aksine, sanırım hayatımda ilk kez "arkamda birşey var mı?" Evhamını yaptırttı bana.

  Özetle, almayın.

  18 haziran 22:30

  5. adının active olması kesinlikle pazarlama taktiği. pahalı olmasına rağmen artı bir özelliği yok hatta eksisi var. çok yumuşak olduğu için kısa sürede dağılıyor ağzı yüzü kayıyor (gizlinot: swh). kanatlarını ilk gördüğümde çok hoşuma gitmişti ancak yapışmıyorlar. bir daha almam.

  18 haziran 23:03 18 haziran 23:04

  6. uzun süredir kotex kullanmıyordum hava alıyor vs yazınca üzerinde büyük bir hevesle atladım. evet hava alıyor ama abarttıkları kadar değil. ayrıca kanatları küçük iyi hoş da normal olanı çok uzun sanki yeterince tutmuyor gibi. ayrıca terleyince yine o kanatlar açılıyor ben ne anladım bundan. ayrıca diğer peslerden çok daha pahalı. bence bir özelliği yok, onca paraya değmez. bir daha almam.

  30 haziran 01:56

  2

  7. indirimde görüp almıştım, deneme amaçlı. Ama yok yani verilen paraya yazıkmış.

  Evet inceliği güzel, varlığını pek hissettirmiyor ama bu kadar. Yarım saat sonra ezilip büzülüyor. Birbirine giriyor resmen. Kanatları da küçücük çamaşıra güzel tutunamadığı için hiç güven vermiyor. Uzun olanını almıştım ama bunun neresi uzun çözemedim. Diğer pedlere göre fiyatı da yüksek ama gerçekten kötü bir ürün. Verdiğiniz paraya acımamanız için almayın süslüler.

  4 temmuz 22:03

  3

  8. Kotex 'active' olarak ped pazarlayınca onca harekete rağmen kayma, emmede güçlük, kanatların açılması vb. gibi sorunların yaşanmayacağı, inceliğin ve rahatlığın ön planda tutulacağı bir ürün serisi tasarladıklarını düşünerek uzun olanını aldım.

  Beklentilerimin hiçbirini karşılayamadı süslüler. Uzun versiyonu bile neredeyse diğer markaların normal boyutlarında. ilk başta güzel yapışıyor hissi veriyor ama bir süre sonra kayma ve toplanma yapıyor ki sadece normal hızda günlük yürüyüşümü gerçekleştirdim. Emiciliği herhangi bir markanın ortalama pedi gibi, süper emicilik ya da kuruluk hissi yok. Koku karşıtı değil. Hışırdama biraz vardı ve kanatları bir süre sonra açıldı.

  Adetim başlamadan tedbir olarak ve adetimin son gününde kullanarak bitirmeye çalışacağım. Tekrar satın almayı düşünmüyorum. Fiyatı da oldukça yüksek, dolayısıyla fiyat/performans olarak maalesef sınıfta kalan bir seri oldu.

  Edit: Oldukça dar bir ped ve dolayısıyla kullanırken güven vermedi.

  8 temmuz 21:50 8 temmuz 21:55

  3

  9. sitesinden bi anket çözmüştüm bana gratislerde kullanmam için bir kod geldi. kotex active'i 1 tl'ye aldım dün hemen denedim. Hissiyatı güzel cidden rahatsız etmiyor ama kanatları bende de yapışmadı.

  17 temmuz 14:13

  1

  10. kullandığım en kötü ped olabilir. özel olarak yorumlamak istedim ki paranız boşa gitmesin süslüler.

  normal olanını aldım ben. öncelikle bayağı bir ince ve naylonumsu. terletiyor, yaza uygun değil. 

  en kötü yanı (olmayan) kanatları. o kadar küçük ki hiç güven vermiyor, zaten kayıyor çamaşırda. hareket halinde rahat edin gibi

  şeyler yazıyor üstünde bir de. asla uygun değil.

  yapışkanı çok başarısız. dediğim gibi hiç tutmuyor.

  benim kanamam çok olmaz, genelde bugüne kadar hangi pedi kullandıysam yeterli geldi. buna rağmen bundan hiç memnun kalmadım. günlük pedden hallice bir şey.

  19 temmuz 16:56