yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (43)
  • medya (1)

  1. profesyonel makyaj markası. 5. sezon face off'un da sponsorudur.

  (bkz: http://www.kryolan.com.tr)

  23 eylül 2013 20:30

  2. özellikle sahne makyajı ile ünlü, fakat ürün yelpazesinin genişliği neredeyse her şeye olanak sağlayan kozmetik firması.

  özellikle cadılar bayramı falan için unutulmaması gereken bi marka. vampir, zombi, ceset, avatar, kaplan falan olacaksanız size çok yardımcı olur. benzer olarak bi de (bkz: ben-nye) var.

  23 eylül 2013 21:03

  3. kanımca sadece ama sadece sahne makyajında kullanılması gereken marka. düğünde dernekte olmuyor; olmaz. doğallıktan çok ama çok uzak. balçık gibi.

  24 eylül 2013 10:41


  4. oldukça geniş bir ürün çeşitliliğine sahip, birçok ürününde uzun süreli kullanım ömrüne sahip olma özelliği nedeniyle benzeri profesyonel kozmetik markalarına göre oldukça uygun fiyat ve performans sunan başarılı marka.

  30 ekim 2013 21:41

  5. Mac ürünlerine para bayılmaktan bıktığım bir anda mağazasını görüp girdiğim ve denenebilir bulup, bir adet gözaltı kapatıcısı ve fondoten alıp çıktığım mağaza. Sonradan öğrendim ki daha mac yokken kryolan varmış.. Gözaltı sorunum olduğundan mıdır nedir, benim için bir markaya kesin not verebilmenin yolu o markanın gözaltı kapatıcısını kullanmaktan geçer. Kryolandan aldığım her iki ürünündende çok memnun kaldım. Gözaltı kapatıcısını aylardır kullanıyorum ama bitecek gibi değil. Sanki kendi kendini yeniliyor. Hem muadillerine göre çok daha hesaplı, şiddetle tavsiye edilir.

  31 ekim 2013 18:12

  6. bir mağazasında gece makyajı yaptırıp dayanıklılığı ve natürel görünümü ile kalbimi çalan marka. sonrasında birkaç defa daha makyaj yaptırıp sonunda supra fondöten ve eye liner alarak rahata erdim.

  fondöten gün boyu bozulmadan kalabiliyor, benim aldığım pata krem şeklinde olduğu için kalınlığını ve kapatıcılığını ayarlamak kolay, porselen sahne makyajına benzer gece makyajından günlük doğal görünüme kadar geniş yelpazede geziniyor. sürekli fondöten kullanmadığım için 10 yıl filan yetecek muhtemelen.

  eye liner akmaması, dağılmaması ve bulaşmaması açısından çok kullanışlı. göz kapağı terleyen/ yağlanan biri olarak akşama eye liner'ının kuyruğu silinmiş, göz kapaklarının ortasında siyah çizgi oluşmuş bir halde makyaj tazelemek zorunda kalan biri için nefis deneyim, hiç bozulmuyor. ama rengi ilk sürüldüğündeki kopkoyu nefis siyah görüntüsünü biraz kaybediyor (simsiyah değil kopkoyu gri) ve fırça kullanımına alışmak 2-3 birkaç gün alabilir.

  6 kasım 2013 00:14

  7. supracolor kapatıcısı günlük kullanım için hiç uygun değil. Bilgisiz zamanda anam ne de güzel kapattı kusurları deyu deyu aşka gelip almıştım. Küçük boyut olanı 6 ay ve daha uzun süre sizi idare ettiğini söyleselerde buna inanmayın. O kadar ufakcık ki, kayboluyor. Benile aynı zamanda alan arkadaşımında küçük suprası aynı kaderi paylaştı. Sanırım mütemadiyen bizden kaçıp fabrikasına geri dönüyor. Bu sefer büyük boy aldım. Her gün bakıyorum, 3 ay oldu hala yerinde duruyor.

  Haa bir de bunu sürünce adnan hocanın meleklerinin teni gibi oluyor yüzünüz.

  brush on concealer kalemi ise tam rezalet. Ya da benim aldığım ürün bozulmuştu. Sürdüğüm yerler hemencecik kuru, çorak çöller gibi çatlak çatlak oldu. Sebebini henüz bulamadım.

  Allık: ise allık işte. Abartmaya gerek yok.

  Günlük makyajlar için fazla fazla kapatıcı özellikte. Her gün porselen makyaj yapmıyoruz değil mi? Gereksiz işte.

  21 ocak 2014 15:54


  8. ankara tunalı hilmi'de mağazası olan profesyonel makyaj hedesi.

  edit: profesyoneli yanlış yazmışım düzelttim.(ybkz: swh )

  13 mayıs 2014 19:40 13 mayıs 2014 19:46

  9. özellikle ruj,pudra ve fondötenlerini çok beğendiğim marka. günlük kullanım için çok uygun olmayabilir çünkü ağır gerçekten ürünleri ve cildin hava alması açısından sıkıntı yaratabilir.he tabii diğer makyaj ürünlerini kullanınca hiç mi zararı yok diyebilirsiniz ama yine de şahsen ben her gün süremem kryolan-ki zaten yüzümde fondöten kullanamıyorum ancak düğün mezuniyet gibi şeylerde işte- ama onun dışında fondötenini ve üzerine hafif renkli pudrasini uyguladığım zaman porselen bir görüntü veriyor,doğal duruyor bence.eyelinerını da aldım ama pek flormardan bir fark göremedim sadece kalıcılık olarak daha iyi hepsi bu.

  6 ağustos 2014 19:21 6 ağustos 2014 20:36

  10. BADANAdir benim gozumde

  7 ağustos 2014 19:42