yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (31)
  • medya (0)

  1. özellikle bikini bölgesi için büyük kolaylık. annem bu konuda biraz pimpirikli olduğu için üniversite 3. sınıfa kadar bunun için hiç kuaföre gitmemiştim. kendim halletmeye çalışırdım ama o acıdan dolayı çekeyim mi çekmeyeyim mi ha çektim ha çekicem derken en aşağı 3 saatim buna giderdi. (gizlinot: sadece bikini bölgesi için konuşuyorum) iki kişilik odalarda kaldığım için bi şekilde vakit bulabiliyordum bunun için ama 3.sınıfta 4 kişilik odaya geçince odada hiç yalnız kalamadığımdan kendim almak için uygun ortam bulamamaya başladım ve dayanamayıp kuaföre gittim. kuaför çat çat alıyo tabi ama daha birinin acısını yaşarken öbür darbe geliyo filan inanın çok daha kolay oluyormuş 10dk ya sürüyo ya sürmüyodu benim 3 saatten fazla uğraştığım iş için. o kolaylığı bi defa gördüm ya kendim ne uğraşıcam dedim o saatten sonra.

  2 şubat 2016 14:11

  2. her ay düzenli olarak bikini bölgesi için yaptığım eylem. en ideal ağdacıyı bulduğumda bir daha asla peşini bırakmıyorum. benim için ağdacının profesyonelliği:

  1) elinin hafif olmasına

  2) tenimin ince olduğunu fark edip tekrar tekrar aynı bölgeye ağda sürmemesine

  3) çekiş şekline

  4) ağda süresinin 7 dakikayı (maksimum 10) geçmemesine bağlıdır.

  (bkz: kriter sahibi olmak)

  2 şubat 2016 15:49

  3. Bacaklarımı, koltuk altımı, kollarımı kendim alabiliyorum ama bikini bölgesinde çaresiz kalıyorum malesef 3 yıldır falan düzenli kuaföre giderim o yüzden büyük rahatlık sağlıyor ama evet temizliğin hiçbir şekilde sağlanamayacağını düşünüyorum ben de.

  2 şubat 2016 18:32

  4. Lazer bende hüsranla sonuçlandı. Kışın kendim hallediyorum ağdayı ama yazın hem daha kolay oluyor hem de tamamen tertemiz olsun diye kuaföre gidiyorum. Bacaklarımı aldırıyorum 10 dakikada tertemiz oluyor, eli de hafif yapan kişinin.

  Ama bir türlü genitale cesaret edemiyorum. Utanıyorum biraz. Evde kendim yapıyorum ama baya bir sürüyor. Bu yaz cesaretimi toplayıp ona da başlayacağım.

  2 şubat 2016 18:40

  5. Kızlar ben 15 senedir ağda merkezinde yaptırıyorum. Hatta 10 yıldır da aynı yere gidiyorum. Artık bildiğim, tanıdığım, güvendiğim bir yer ve kuaför değil sadece ağda, manikür, pedikür yapılan bir işletme. Artık abla diye hitap ettiğim bir hanım arkadaş işletiyor. Evde ne uğraşacağım hem çok zaman alıyor hem de insanın kendine epilasyon yapması bence çok yorucu. Şahsen benim sırtım, belim kopuyor. Bunca yıldır da bir sağlık problemi yaşamadım açıkçası.

  3 şubat 2016 00:38 ed.3 şubat 2016 09:39

  6. hijyen konusunda haklısınız kızlar, ama tek kullanımlık minik ağdalar var kişiye özel, bence ağdacınıza söyleyin bu minik ağdalara geçiş yapsın. benimki eğer ağda kalırsa kutunun üzerine isim yazıyor, gitmeden arıyorum benim ağdamı bulup ısıtıyor ve fakat her yer bunu yapmıyor :(

  3 şubat 2016 10:59

  7. özellikle bikini bölgesini kuaförde aldırmak bence çok büyük bir rahatlık. uzun zamandır aldırmadığım bikini bölgem için dün kuaföre gittim. korka korka yattım sedyeye, kadın bir başladı cart cart 5-6 dakika içinde bitti. o aldıkça benim üzerimden yük kalktı sanki. ilk başta acıyor ama sonradan alışıyorsun ve 5-6 dakikada tertemiz oluyorsun. kol-bacak-bikini bölgesi toplamda 20-25 dakika gibi bir sürede bitti kalktığımda çok hafif hissediyordum. temiz bir kuaför bulunursa kesinlikle yaptırılması gereken eylem.

  7 eylül 2016 09:54

  8. kuaförünüz temizse kesinlikte en rahatıdır. yattığınız yerden en fazla 20 dakika sonra kuş gibi ve tertemiz kalkarsınız. antalya muratpaşa'da oturan ve ağda için kuaför arayışında olanlara seve seve yardımcı olabilirim

  7 eylül 2016 12:59

  9. Benim canım çok tatlıdır hayatta evde kendim yapamam, düzenli olarak gittiğim güzellik salonunda ilk gittiğimden beri yani yaklaşık 6 7 yıldır tek bi kadına aldırıyorum artık kendisiyle kanka olduğumuz için bu seanslar benim için çok daha hızlı ve kolay geçiyor. Ben sedyeye yatar yatmaz sohbete dedikoduya başlıyoruz ağdayı bile unutuyorum bi anda bitti hadi geçmiş olsun diyo. Bu ağdacı hanımlarla arkadaş olmakta çok önemli ya benim gibi canı çok tatlı insan varsa hele bu tarz eylemlerde sohbet etmek rahatlamak çok işe yarıyor

  7 eylül 2016 13:05

  10. Genelde kafam güzel gidiyorum ki acıyı anlamayayim.. Büyük rahatliktir hiçbir Zaman zaten evde kendim alamayacağım. Eskiden alırdım ağda makina falan ama saatler süren çile 10 dakikada bitip gidiyor neden kendime işkence edeyim. Lazer epilasyon param olsa keske

  7 eylül 2016 13:35 7 eylül 2016 13:43