yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (15)
  • medya (1)

  1. uzun bir süre bu maskara ile aşk yaşadım resmen. dümdüz ve seyrek kirpikliyimdir, uzun ve nisbeten kıvrık göstermeyi başardım bu maskara ile. seyrekliğine bir faydasını göremedim. özel günlerde vs kirpiklerimi dolgun da göstermek istersem üzerine başka bir maskara sürmem gerekti. 

  23 ocak 2018 12:08

  2. sen benim canımsın. çok seviyorum. ilk fırçasını gördüğümde aşık olmuştum. kirpik yapım kıvrık ama çok uzun değil. bu maskara hem kirpiklerime kıvırıyor hem de kaşlarıma kadar çıkarıyor.kolay temizleniyor, dökülme yapmıyor, topaklanmayı da düzgün süremediğim zamanlarda oluyor. yanlış hatırlamıyorsam fiyatı 56'dan 34'e düşmüştü aldığımda. şimdi de bi tane daha yedeklemek için cosmetica indiriminden almaya planlıyorum. hem daha fazla indirim yapmışlar. gönlümün tahtı olan maskara.

  3 temmuz 2018 10:36

  5

  3. Bu maskara nasıl olay olmadı anlamadım ya. Bir gratis indiriminin son gününde, gerçekten maskara ihtiyacım varken, daha önce kullandığım ürünlerin hiçbiri kalmamış diye kör atış almıştım bunu. İyi ki de almışım. Benim maskaradan beklentim az da olsa düz kirpiklerimi kıvırıp hacim vermesi. Maskara tam olarak bunu yapıyor, aynı zamanda uzatıyor da. Ama tek tek ayrılmış kirpik beklentiniz varsa aradığınızı bulamazsınız. Fırçasını gördüğümde çok tedirgin oldum açıkcası, dedim bu insanı rezil de eder vezir de. hiç düşündüğüm gibi kirpiklerimi yapıştırıp üç tel bırakmadı. Siyahlığı, temizlenme kolaylığı, kirpiklerime ağırlık yapmaması, diğer maskaralarla üst üste kullandığındaki uyumu, verdiği hacim benim için muazzam. En sevdiğim nokta ise uygulama kolaylığı. Normal maskaraları sürmem üç beş dk sürerken bu maskarada aynı verimi almak için fırçayı iki üç kere kirpiklerime değdirsem yetiyor. Çok ilginç gerçekten, nasıl yapmışlar anlayamadım. Maskaranın tek kötü yanı alt kirpiklerle asla uyum sağlayamaması. Alt kirpiğime ne zaman sürsem hem aktı hem döküldü.

  Edit: güncel indirimli fiyatını yanlış yazmışım, kusura bakmayın lütfen. Zaten ben aylar önce o fiyata almıştım, tabi ki aynı kalmamış. Onu kaldırdım.

  16 ekim 2018 19:55 16 ekim 2018 20:05


  4. Hak ettiği değeri görmediğini düşündüğüm maskara fiyat olarak şuan uçmuş olsa da winkelen den %60 indirimde 35 tlye hemen çantama attığım ürün bu zamana kadar kullandığım revlon maybelline farmasi ve daha adını unuttuğum birçok markadan daha iyi kirpiklerde yarattığı kıvrım maskarasındaki siyahlık derecesi akmaması gibi her açıdan olumlu özelliğe sahip.

  22 mart 2019 14:13

  5

  5. Uygun fiyatlı maskaralar arasında en beğendiğim maskara. O incecik fırça nasıl bu kadar kıvırıyo ve uzatıyo anlamıyorum fakat olukça başarılı bir ürün, ayrıca simsiyah. Ambalajı ilk açtığınızda da çok ıslak olmuyor. Kullanmaya hemen başlayabiliyorsunuz. Fakat asla kat kat sürülebilecek bir maskara değil.

  5 eylül 2019 16:07

  2

  6. arkadaşımın yoğun tavsiye ve ısrarıyla aldığım ve hiç memnun kalmadığım üründür. benim kirpiklerimi ne kıvırdı ve de uzattı sadece siyaha boyadı o kadar. böylelikle maskara seçiminin gerçekten kişiye özgü olduğunu da öğrenmiş oldum acı şekilde.

  6 eylül 2019 10:16

  5

  7. hayatı boyunca hayatının maskarasını arayıp bulamamış bir insandım taa ki bu maskarayı deneyene kadar. İlk kez kuzenimde deneyip kelimenin tam anlamıyla aşık oldum. Kirpiklerimi simsiyah boyuyor, tek tek ayırıyor ve inanılmaz uzatıyor. Dümdüz kirpikli bir insan olarak kıvırdığını söyleyemeyeceğim fakat kirpik kıvırıcısıyla cidden harikalar yaratıyor. İndirime girdikçe üçer beşer yedekliyorum. Başka da maskara kullanacağımı sanmıyorum çok uzun bir süre.

  19 eylül 2019 19:23


  2

  8. Yakın zamanda bir indirimden aldım, ancak yine de keşke almasaydım dedirten maskara kendisi. Hakkında bir çok yorum okuyup almaya karar vermiştim. Benim kirpiklerim hacim açısından biraz iyi olsa da kıpkısa olması yüzünden her türlü beklentiye sahibim. Siyaha boyaması açısından iyi ancak, fırçası kullanışsız. Dediği gibi uzunluğu da elde edemedim. Ben tavsiye etmiyorum süslülerim

  29 ekim 2019 14:48

  4

  9. Kullandığım en iyi maskaralardan biriydi. Harika görünüyordu kirpiklerim, takma kirpik etkisi veriyordu resmen. Baya uzatıyor ve biraz hacim de veriyor. Ama maalesef çok fazla ıslak yapıda olduğu için üzülerek veda ettim kendisine. (gizlinot: Zaten rimel sürerken çıldırıp sinirlenen birisiyim. Bu rimeli sürerken fazla ıslak olduğu için sinirden ağlamışlığım var.) En son alışımda biraz kuruması için kapağını 1 saat açık bırakmıştım. Bu sefer de çok kuru olmuştu. Bir türlü ortasını bulamadık :(

  21 haziran 2020 02:48 21 haziran 2020 02:49

  3

  10. Orta uzunluk ve kıvrıklıkta kirpiklerim var. Plastik fırçalı maskaralar bende işe yaramıyor ama telescopic in uzatmasını beğendim. Lash paradise ile birlikte kullandığımda takma kirpik kadar etki alabiliyorum. Ama şöyle bir sorun var kurumuyor maskara. sürdükten sonra fanın önüne geçip 40-50 saniye bekliyorum yine de kurumuyor. Marka farketmeksizin maskara sürdükten birkaç dakika sonra genelde hapşururum. Bu maskarayı her kullanışımda uzun süre kurumadığı için alta üste bulaşıp beni çokta sevimli olmayan bir rakuna dönüştürüyor. Bir de kışın nemsiz zamanlarda deneyeceğim. 

  10 eylül 2020 08:22