yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (22)
  • oylar (41)
  • medya (2)

  1. Mucizevi yağ serisinin yeni çıkmış şampuanı. 6 mucizevi yağ serisinin saç bakım yağı,durulanmayan kremi,maskesi beğenilmesine rağmen şampuanı olmamıştı.

  Kuru saçları bile ağırlaştıran,banyo sonrasında dahi saç dibini yağlı bırakan garip bir şampuandı kendisi.

  Bu şampuanı görünce bu şikayetlerden yola çıkarak daha hafif bir formülle piyasaya sürdüklerini düşünerek denemek istedim çünkü bu seriye aşığım.

  İçerik listesini diğerinden daha sade tutmuşlar ve bol bol "ağırlaştırmayan" ibaresini kullanmışlar. Eskisinde sunflower seed oil,helianthus annuus seed oil,matricaria flower extract gibi şeyler varken bunda sadece cocos nucifera oil ve coconat oil var

  Dalgalı,dibi çabuk yağlanan uçları çok kuru,sürekli ısıyla şekillendirdiğim saçlarım var.şu ana dek iki kere kullandım agırlaştırmadı yumuşacık yaptı.tabi düzenli kullanımda ne olur bilmiyorum.

  Yine de bu seriyi sevip şampuanından memnun kalmayanlar deneyebilir diye düşünüyorum.

  ilgili medya:
  1
  30 mart 2019 23:44 30 mart 2019 23:49

  2. saçı yumuşacık yapıp nemlendiriyor yağlı bir hissi yok zaten, bayıldım kesinlikle

  27 nisan 2019 23:54

  3. mucizevi yağ serisinden çıkarılmış şampuan. dalgalı, kuru nadir ışıyla şekillendirdiğim saçlarım var. İyi gelmesine rağmen garip bir biçimde saçta ağırlaşma yaptı, ancak dokusu güzelleşti. açıkcası kararsız kaldım

  30 nisan 2019 16:32 3 mayıs 2019 11:54


  4

  4. Saçlarım kalın telli, sık, düz. 2 sene öncesinden uçlarında boya var. Diğer bölgelerde işlem yok. Saçlarımı 2-3 günde bir şampuanlayıp her gün su ile yıkıyorum.

  Çekilişten kazandım. Elime 1 hafta önce ulaştı, 3 kez kullandım.

  Bu serinin durulanmayan bakım kremi ve maskesini halihazırda kullanıyorum. Kokularına zaten bayılıyorum. Bu şampuan da koku açısından çok güzel. Şekerli bir hindistancevizi kokusu var ve Koku 8-9 saat kalıyor. Saçımı yıkayıp yattığımda kokusu yastık kılıfına sinmişti.

  Saçları hacimli, yumuşak, parlak tutma vaadi var. Her koşulda hemen sönüp yapışan saçlarıma pek etkisi olmadı. Serinin durulanmayan bakım kremi ile birlikte kullanınca parlaklık verdi, tek denemedim. Saçlarımda düğümlenme yapmadı. Yumuşaklık vermedi, sertleştirmedi, her zaman nasılsa hala saçlarım öyle. dimethicone içeriğin 4. Sırasında. Yumuşaklık vaadini yerine getiren bu olabilir, emin değilim.

  Her market şampuanı gibi sls iceriyor. Market şampuanları arasında koku olarak seçimde öne geçebilir.

  Şişeyi bitirince girdiyi güncellerim.

  2 aylık güncelleme: saçlarımı kullandığım süre içinde sertleştirmedi. Yağlanma süresini biraz hızlandırdığını düşünüyorum, 2. Günün sonunda yağlı yıka beni diyen bir görünüm oluşuyor. Kokusunu hala seviyorum.

  17 mayıs 2019 00:37 17 temmuz 2019 23:02

  4

  5. bu markanın 6 mucizevi yağ şampuanını denemiştim bir dönem. herkesin öve öve bitiremediği bir seri çünkü. duyduklarımın aksine beğenmemiş, herhangi bir şampuandan farkı olduğunu düşünmemiştim. bu versiyonunu deneyince şaşkınlığa uğradım. şampuan şişesine falan baktım bakım kremi mi bu acaba diye. dokusu güzel, kremsi. saçlarımı anında yumuşattı. kokusu kalıcı ve çok çok güzel. uygulama sırasında diplerden ve saçtan daha kolay durulanıyor. etkisini de sevdim; tel tel, yumuşak ve parlak saçlar.

  20 mayıs 2019 20:30

  6. Sözlük çekilişinden kazanmıştım, yorumlayacak kadar kullandığım için yazmak istedim. Öncelikle şişeden koklarken gelen o buram buram Hindistan cevizi kokusu, yıkama esnasında alakasız bir parfüm kokusuna dönüşüyor. Kötü değil kesinlikle, hoş bir koku ama Hindistan cevizi kokusu da değil. Yıkama sonrası da saçımda hiç kalmıyor kokusu. Ama saçlarımı gerçekten nemlendirdiğini söyleyebilirim. Yıkarken bile yumuşacık yaptığını hissedebiliyorum. Çıkınca kıvırcık ve kuru saçlarımı da çok rahat tarayabiliyorum. Benim saçlarım kuru olduğu için herhangi bir yağlandırma / ağırlaştırma gözlemlemedim. Elseve sampuanlarını seviyorsanız bu modeline de bir şans verebilirsiniz ama benim için öyle olmazsa olmaz bir ürün değil.

  25 mayıs 2019 15:41

  7. Bana çekilişten çıkmıştı ancak deneyebildim. Kokusu çok güzel kokladığımda sanki yazın en eğlenceli zamanındaymışım gibi hissediyorum. Saçları yumuşacık yapıyor, saçlarımı bu şampuanla yıkadığımda saç kremi kullanma gereksinimi hissetmedim. Saçlarımı kolaylıkla taradım ama öyle saçlarımda bi hacim falan gözlemleyemedim ilk gün iyiydi saçlarım ama ikinci gün çok sönmüş kafama yapışmıştı.

  25 haziran 2019 09:55


  8. Yoğun parfüm kokulu bir ürün. Saçlarınızı yıkarken biraz rahatsızlık verebiliyor bu koku. Taramayı kolaylaştırması, saça verdiği parlaklık artı yönleri. Ama etkisi kalıcı değil.

  25 haziran 2019 16:28

  9. Kokusunu çok beğendim yalnız hindistan cevizi kokusuna pek benzemiyor. Verdiği his ve yumusakliktan memnun kaldım.

  1 temmuz 2019 18:25

  10. Hindistan cevizi kokusu insani mutlu eden bir koku şampuanda kullanilmasi da güzel ama yikama sonrası ayni koku sacta kalmiyor. Biraz sacta bekleterek kullanmayi denedim yikama sonrasi kolay tarandi yumuşattı ama cok net bir bakim etkisi gözleyemedim. şişe sonunu gördükten sonra degerlendirmek lazim.

  1 temmuz 2019 22:38