yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (7)
  • medya (1)

  1. Salı günü edindiğim ışıltı vermeyi vaad eden makyaj bazı.  İndirimde 30-35 lira civarında eve shoptan satın aldım. Öncelikle belirtmek istediğim önemli bir nokta var ki loreal glow drop aydınlatıcınız varsa sakın bu ürünü satın almayın çünkü birebir aynısı sadece daha hafifletilmiş hali. Görsellere yan yana duruşunu ekliyorum. 

  Glow drop elinde olmayanlar için ise güzel bi baz alternatifi olmuş. Fondötenle güzel bütünleşiyor ve gerçekten işini hakkıyla yapıyor. Aydınlık parlak bir cilt bırakıyor fakat bunu zaten glow dropta yapıyordu o yüzden kendimi biraz kandırılmış hissediyorum. Rengi ise tam dozunda ne çok pembe ne çok sarı tek başına aydınlatıcı olarak bile güzel dediğim gibi bire bir glow deopla aynı yapısı bile aynı kuru yağ gibi kaygan güzel bir yapısı var. 

  Söylemeden geçemeyeceğim paketlemesi efsane çok albenili olmuş çok beğendim.

  ilgili medya:
  1
  14 şubat 2018 03:47

  2. Parlak ve aydınlık makyajları çok seviyorum ama cildimde sivilce izleri olduğu için hep yoğun kapatıcı mat ürünler kullanırdım. Artık yeter ben de parlak makyaj yapmak istiyorum diyerek aldığım üründür. Gerçekten de çok güzel bir parlaklık ve aydınlık veriyor. Karma ve akneye meyilli cildimle ilginç bir şekilde çok uyumlu. Ben altına benefit porefessional baz kullanıp gözenek görünümümü azalttıktan sonra üstüne bunu sürüyorum sonra da estee lauder double wear fondöten kullanıyorum. Biliyorum çok aşamalı oluyor ama o gözenek görünümünü azaltmazsam içim rahat etmiyor ne yazık ki :( Double wear'da bile o matlığı biraz kırıp parlaklık veriyor gerçekten de. Fondötenle karıştırarak henüz kullanmadım onu da en kısa zamanda deneyeceğim.

  21 mayıs 2018 11:44

  4

  3. aşırı doğal çok güzel bir higliter. Çok yaldır yaldır parlamak isteyenler zayıf bulabilir . Baz olarak da başarılı ten ürününü çok güzel gösteriyor ama ben en çok higliter olarak kullanıyorum.

  30 haziran 2018 23:22


  4. İnce, simsiz pulsuz, aydınlatıcı gibi aydınlatıcı. Sabitlenmesi çok başarılı, bence bunun sebebi içinde uçacak kaçacak sim olmaması. Daha önce bi benefit high beam aydinlaticiyi çok sevmiştim ama bence high beam bunun kadar aydınlatmıyordu. Şimdiye kadar en iyisi diyor ve tavsiyelerimi bırakıyorum.

  Rossman'dan 60 liraya aldım.

  1 ağustos 2018 16:51

  5. macin strobe kreminin verdiği görünümü sevdiğime ilk döküldüğüne onun gibi durduğundan gratis indiriminde 35 tl'ye bulunca bir şans vermek istedim.asla beğenmedim, bir kere tek başına kullanılcak bir ürün asla değil sür çık tarz çünkü içindeki sim taneleri bence çok iri bayağı başına dökülcek simleri yüzüne boca etmişsin kadar. lorealin kendi fondoteni ile sürdüğümde ise yer yer daha sürerken oynatma yaptı üzerine oraları kalın geçtim, fakat 2-3 saat sonra ise o simler yüzüme çıktı altından tüm yüzüm disko topu gibi olmuştu. bir daha asla almam.

  27 ekim 2018 16:16

  6. Yüzümü disko topu gibi yapan ürün. Özellikle alın bölgemi o kadar çok parlatıyor ki asla sür çık ürünü değil. Üzerine fondoten uygulandığında güzel bir parlaklık veriyor ve kalıcılığını arttırıyor. Fondoten ile beraber uygulanmalı kesinlikle. 

  28 ekim 2018 14:16

  4

  7. İlk kullandığımda fondötenin altına baz olarak kullanmıştım ama gün içinde yüzümü yağlandırdığını fark ettim. Karma ve yağlı ciltlere uygun bir baz olduğunu düşünmüyorum. Ama likit aydınlatıcı olarak kullanıldığında çok başarılı bir ürün. Doğal ve ıslak bir görünüm elde edebiliyorsunuz. O yüzden tavsiyem bu ürünü bir bazdan çok aydınlatıcı olarak kullanın, kullandırın.

  13 aralık 2018 01:48


  8. benim cildim kuru ve mat ,

  bu ürünü ilk başta fondotenle karıştırdım denedim olmadı.

  Sonra föndotenden önce kullandım olmadı.

  Yani yüzüm aşırı parlak durdu hafif yağlı gibi.

  tamam ben de zaten parlak görünmesi için aldım ama yüzüm yağlanmış gibi oldu :(

  Sonra nasıl uygulanması gerektiğini çözdüm deneyerek :)

  makyajdan önce normal bir makyaj bazıyla ya da nemlendiriciyle bir fıs karıştırıyorsunuz bi güzel sürüyorsunuz. Azcık bekliyorsunuz sonra makyajınızı yapıyorsunuz.Makyaj kalıcılığını kesinlikle artırıyor, cildiniz sağlıklı ve parlak bir görüntü alıyor zaten primerdan daha ne isterim ki :)

  ama yağlı ciltlere uygun bir ürün değil onu kesin olarak söyleyebilirim

  15 şubat 2019 08:59

  9. Her ne kadar primer olarak geçse de bu ürünün içindeki ince ışıltılarından ve hafifliğinden dolayı, likit aydınlatıcı olarak kullanıyorum. Ten makyajı yapmadığım günlerde cildime sağlıklı bir ışıltı katması açısından güzel bir ürün olduğunu düşünüyorum. Özellikle yaz aylarında tam bir sür çık aydınlatıcısı oldu benim için.

  Cildimde ten ürünü varken aydınlatıcı olarak kullanmaya çalıştığımda başarılı bir sonuç alamadım maalesef. Ürün çok sıvı olduğu için sabitlemiş olduğum ten makyajını bile yerinden hareket ettirdi.

  11 haziran 2019 01:24

  10. Karma cildim için ne kadar uzak durmam gerektiğini bilsemde özellikle  yaz günlerinde her seferinde elimin gittiği baz. Akışkan yapısı sayesinde sürümü çok kolay içerisinde sim yok ve yüze gerçekten doğal ve sağlıklı bir ışıltı kazandırıyor. Islak makyajlar yapmayı seven biriyseniz gerçekten çok hoşunuza gidecek bir ürün. Highlighter olarakta rahatlıkla kullanılabilir. Şişesi minicik gibi durmasına rağmen kolay bitmeyen bir ürün, tek pompa fazla geliyor çünkü. Bu yaz günlerinde sağlıklı ve ışıl ışıl bir cilt görünümü için bence ideal :) 

  18 ağustos 2019 23:07