yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • oylar (10)
  • medya (3)
  4

  23. Büyük ve kıl yapılı fırçası nedeniyle uygularken biraz zorlandığım maskaradır. Bulaşmaması için dikkat ediyorum. En beğendiğim özelliği kat kat uygulansa bile topaklanmaması ve kirpikleri yapıştırmaması. Rahatlıkla 4 kat uyguluyorum. Verdiği hacim ve uzunluk beklentimin bir tık altında kaldı, ben daha dramatik ve belirgin bir dolgunluk bekliyordum sanırım ama doğal bir görüntü veriyor. Günlük kullanıma uygun. Yine de 3. katta kirpiklerimi güzelce uzatıp hacim veriyor. Belki kirpik yapımdan ve kıl fırça ile anlaşamamamdan dolayı henüz mükemmel şekilde uygulayamıyorum ama alışacağım.

  Maskarayı ilk açtığınızdaki kıvamı bile çok iyi. Asla akma ve dökülme yapmıyor.

  7 şubat 16:50

  22. İlk birkaç kullanımda sıvı yoğunluğundan dolayı kirpikleri birbirine yapıştırmaya meyilli bir yapısı olduğunu gördüm. Doluluğu azalında daha iyi bir performans göstermeye başladı ama bir daha almam

  20 haziran 2021 13:21

  5

  21. bugün migros sanal market indiriminden, buradaki yorumları da okuduktan sonra, 45 liraya aldığım maskara. geldi bir heyecan açıp denedim hemen. fırçası dolgun, görünümü hoş. sürünce de topaklanmıyor, birleştirmiyor. hafif kıvırıyor ama gayet iyi uzatıyor. silince de göz temizleyciyle kolayca çıktı. yani tam istediğim gibi. teşekkürler kızlar(gizlinot: kalp)

  12 haziran 2020 19:16


  20. Bu mascarayı bloglardaki yorumları okuyarak almaya karar verdim. Hayatımda kullandığım en kötü mascaralardan birisi diyebilirim. Ürün vaadedilen hiçbir şeyi yapmadı.Akışkan yumuşak bir yapısı var. Kirpiklerim uzun aradığım kıvrıklık ve hacim özelliğiydi bu maskarada ikisini de bulamadım. Tek kat sürüldüğünde istenilen hacmi vermiyor iki kat sürmeye kalktığımda da bütün kirpiklerimi birbirine yapıştırdı.Üstüne çıkarırken de kirpiklerimi döktü.Alım gücünüz varsa mutlaka daha iyi en azından kirpiklerinize zarar vermeyecek bir ürün bakın derim. Fiyatı belki iki katıdır ama en azından kirpiğiniz gözünüzde kalır.

  13 mayıs 2019 14:36

  19. Yaklaşık 4 sene önce ciddili maskara arayışına girdiğimde bulduğumda bayıldığım bir maskaraydı. Ben iri fırçalardan ve hacimli, uzun kirpiklerden hoşlandığım için bana biçilmiş bir kaftandı açıkçası. Akma yapan bir rimel değil, ancak gün  sonunda çok kalmıyor yüzünüzde. Yapısı oldukça başarılı ki bence bu L'orealin tüm  rimelleri için geçerli. Senelerdir kendisini değiştirmeyi bile düşünmedim,hiçbir şekilde yenisine geçmedim. İndirimlerde depoladığım ürünlerden biriydi. Geçenlerde fiyatının 90 liraya ulaştığını görünce ufak çaplı bir şok yaşadım. Güzel bir ürün ancak drugstoreda bir rimele 90 lira ödemek ne kadar mantıklı bilemiyorum. Sanırım kendisiyle yollarımız ayrılıyor. Öğrenci bütçesiyle kalbim bunu da kaldıracak gibi gözükmüyor. 

  28 nisan 2019 04:05

  18. Maskarada Loreal'den vazgeçemeyenlerdenim. Daha bol vaktim olduğu zamanlarda çift taraflı olanları kullanırdım, ama iş güç vs. ile vaktim azalmaya başlayınca bu maskaraya geçtim. Kirpikleri tek tek ayırıyor, bulaşmıyor, akmıyor ve hatırı sayılır bir hacim veriyor. Buarada oldukça kısa ve seyrek kirpiklere sahibim. Ama bu maskara ile kirpiklerimden gayet memnunum.

  4 ocak 2019 23:50

  17. bu maskarayı ilk kuzenimde görüp denemiştim seneler önce henüz Türkiye'ye gelmediği zamanlar. sonrasında her alışverişe çıktığımda gözüm bu maskarayı aradı ne zaman gelecek acaba diye ve sonunda gelir gelmez kaptım bir tane.

  kirpiklerim dümdüz hatta içeri kıvrılıyor bile olabilirler öyle bir düzlük(gizlinot: swh) ince ve sık telli ama. bu maskara ise çok güzel hacim verdiği için kirpiklerimi çok güzel dolgunlaştırıyo ve bence çok doğal, yumuşak bir duruşu var. bu rımelden yaklaşık 4 tane bitirdikten sonra çok övüldüğü için (bkz: maybelline lash sensational maskara) yı aldım deniyorum şuan. rımel rımel duruyor, kirpikleri birbirine yapıştırıyor, asla o doğal duruş yok, bitince tekrar bu maskarayı döneceğim. gün içinde düşme yapsa da tek kat sürünce markete gitmelik/günlük, çift kat sürünce normal makyajlık, kirpikleri birbirine hiç yapıştırmayan çok güzel dolgunluk veren bir maskara. tek eksi yönü bence zerre kadar kıvrım katmaması, onu da yapsa koliyle alır eve stoklardım.

  birde şunu farkettim bu rımele alışanlar başka rımele geçmiyorlar bir daha kolay kolay. kuzenimin abartmıyorum, rımel koleksiyonu vardı. her defasında elinde başka rımel görürdüm, buna başladıktan sonra o bile başka rımel almayıp bununla devam ediyor yaklaşık 2-3 yıldır. lorealden para alsam vallahi bu kadar övmezdim ama bu maskara olmuş <3

  10 temmuz 2018 18:54


  16. Kaç tüp bitirdim bimiyorum ama şimdiye dek kullanıp da en çok memnun olduğum rimeldir kendisi. Kirpiklerimde hiç dökülme yapmıyor. Tek tek ayırıp dolgunluk veriyor. Sadece ilk açıldığında biraz sıvı ama 3. kullanımdan sonra tam olarak oturuyor ürün.

  8 temmuz 2018 19:53

  3

  15. Fırçası çok büyük. Ben sürülme şeklini beğenmedim.İlk önce Pastel maskara sürüp bu maskarayı da uçlara doğru daha siyahlık versin diye sürüyorum. Bitince almam.

  30 mayıs 2018 16:17

  14. Düz, kısa ve sarıya yakın olan kirpiklerimi gayet güzel tarayıp kıvıran ve uzatan Loreal in en sevdiğim maskaralarından biridir. Bunu sürdüğüm gün kendi kirpiklerime aşık oluyorum. Tek eksisi günün sonuna doğru dökülme yapabiliyor. 

  11 şubat 2018 02:21